افسران اطلاعاتی در هر کشوری جز با ارزشترین افراد محسوب می شوند اما در  ایران اسلامی شرایط به گونه ای دیگر است چرا که سربازان گمنام امام زمان علاوه بر ارزش کاری دارای ارزش معنوی بالایی در بین مردم ایران هستند.در مطلب زیر تلاش شده است تا استخدام شدن در وزارت اطلاعات را کم شرح دهیم.

آموزش/استخدام واجا

استخدام در وزارت اطلاعات

اختصاصی-به گزارش ملایر٠٨١: کافیست در موتور جستجوی گوگل بنویسید چگونه اطلاعاتی شوم یا چگونه استخدام وزارت اطلاعات ایران شوم تا با چند تارنما مواجه شوید،اکثر این صفحه ها اطلاعات محدود و قدیمی را در اختیاراتان قرار می دهند و دلیلش ترس از وارد شدن به این پرسش تاریخی است‌ اما ما معتقدیم که جمع آوری همین اطلاعات اندک می تواند به بسیاری از عاشقان ولایت و کشور ایران کمک کرد تا شانس خود را افزایش دهند.
ما در ملایر ۰۸۱ منابع مختلف کتبی و شفاهی را جمع آوری کردیم و در قالب چندین مطلب به شما ارائه خواهیم کرد.

همه چیز درباره استخدام وزارت اطلاعات

مقدمه ای مهم: قبل از هر توضیحی لازم است بدانید که یک اطلاعاتی در ایران زندگی سختی دارد، چرا که هیج کس حتی همسرش نباید بداند که شغل واقعی او چیست و مجبور است تحت پوششی که سازمان یا خودش تعیین کرده تا انتهای خدمت کار کند.این پوشش ممکن است کارگر کارخانه بافندگی یا کارمندی معمولی باشد.

مثلا شخص در زمان تشکیل خانواده می بایست حفاظت گفتار را رعایت کرده و با پوششی مثل یک کارگر و کارمند (با اشاره هایی خیلی سطحی به سختی و خطرات کارش) به خواستگاری دختری مومن و دارای خانواده ای پاک و سالم رفته و زندگی مشترکش را آغاز کند‌،آن هم در برابر مردمی که یک باجه دار محترم و معمولی بانک و یک معلم ساده و زحمتکش را به قدری بالا میبرند که فرد تصور می کند که نکند این ها خدای نکرده شریک خدا هستند؟

یک افسر اطلاعاتی در کشور ایران مجبور است کنایه افراد مختلف را مبنی بر برتر بودن فلان شغل بشنود و سختی های زیادی از جمله رفتار بد رسانه های غربی و تعدادی از مردم بی انصاف را ببیند در دل بخندد و بگوید به خاطر هدفم که اهل بیت و کشور است سکوت می کنم.آیا به این فکر کرده اید که ممکن است پسر عموی کارگر شما که ظاهری آراسته و اطلاعت خوبی دارد یکی از سربازان گمنام باشد؟ یا تا به حال تصور کرده اید که ممکن است برادر یا شوهر خواهرتان که شغلی در شهر مجاور یا چند کیلومتری شهر دارد یک افسر اطلاعاتی در شهرستان ملایر یا شهر های دیگر باشد؟ قبل از رسیدن به متن اصلی لازم است بدانید در هر جمعی حداقل یکی از سربازان گمنام امام زمان وجود دارد که اگر پرده ها کنار زده شود متعجب می شودی که چگونه شخصی که پوشش ظاهری و شغل وی جور دیگری بوده است در  فامیل مراقب بوده تا کسی علیه مردم ایران دشمنی نکند،دشمنان نظام درک نکرده اند که همیشه در جمعشان و در کنارشان یکی از سربازان گمنان امام زمان وجود دارد.دیدن لوگوی وزارت اطلاعات و آن چشم مرموز و ترسناک خود گویای همه چیز است.

پس با این همه آلودگی لازم است فرد از روحیه،هوش و ایمان قوی برخوردار باشد تا در برابر فشار روحی ناشی از سخنان یاوه قشر های ضعیف ( از نظر فرهنگی) هرگز هویت خود را حتی برای پدر و مادر و همسرش فاش نکند.
شاید حالا درک کنید که چرا سربازان گمنام امام زمان مظلومند...
در این شبه مقاله و مطالب آینده تا جایی که علمش را داشته باشیم توضیحاتی ارائه خواهیم داد.
در این مطلب به این پرسش ها پاسخ داده می شود
۱-چگونه در وزارت اطلاعات ایران استخدام شویم؟
۲-چگونه افراد جذب وزارت اطلاعات ایران می شوند؟
۳-آیا اطلاعات موجود در اینترنت درست است؟

 چگونه استخدام وزارت اطلاعات شویم:
قبل از هرچیز یادتان باشد که دانشگاه امام محمد باقر نیروهای متخصص مشاور و نخبه ای را تربیت می کند و در معنای واقعی افسر اطلاعاتی با رعایت کامل حفاظت گفتار،رفتار و تفکر نیستد چرا که تمامی خانواده،اقوام،دوستان و حتی صاحب کافی نت ها می دانند که فرد قصد انتخاب رشته در دانشگاه امام محمد باقر را دارد پس از نظر عقلی قابل قبول نیست که این دانشجوان نخبه آن گونه که مردم تصور می کنند اصطلاحا اطلاعاتی عملیاتی باشند، کار اکثر این جوانان با استعداد تجزیه و تحلیل ،پژوهش در آزمایشگاه و اختراعات جدید است که در قالب مشاوره به نهاد های سری و امنیتی صورت می گیرد.

برای عضویت در این خانواده بزرگ؛کامل و پاک که مردم با نام سربازان گمنام امام زمان می شناسند می توانید به روش های زیر عمل کنید.

۱-الف: رفتار،کردار و گفتار انقلابی و اسلامی داشته باشید
باور کنید که اگر هوش و ایمان کافی داشته باشید و به طور واقعی پشت رهبر ؛مذهب و کشورتان بمانید غیر ممکن است که توسط یک اطلاعاتی رصد نشوید چرا که هر افسر اطلاعاتی طبق قانون نانوشته افرادی را به ارشد خود معرفی کرده و سپس آن ها طبق الگوی های سازمان او را محک می زنند.یادتان باشد که منظور ما بسیجی های دارای کارت فعال که در مسجد یک حرف می زنند و در اقوام خود و جشن ها سخنان مردم معمولی را بر زبان میاورند و کاری جز تخریب مذهب و نظام ندارند نیست بلکه منظور ما بسیجی های بدون کارت و با کارتی است که در هر سن و هر شغلی وجود دارند و در جواب توهین یک شخص به مذهب،اهل بیت و ولایت فقیه رک و بی پرده پاسخ می دهند و با هوش و ذکاوت سعی در جذب حد اکثری مردم دارند‌ در غیر اینصورت چه فرمانده پایگاه هایی که رفتار ظاهری نیکی از خود نشان داده اند اما سابقه رفتار پنهانی آن ها در فامیل و دوستان و جشن های کوچک توسط مخبر ها و افسران اطلاعاتی گزارش شده.این افراد نه تنها هیچ شانسی ندارند‌ بلکه اجازه ورود به ارگان هایی همچون سپاه هم نخواهند داشت.

شاید بهترین الگوی رفتاری شهید محسن حججی با ریش باشد یا بدنساز بدون ریش نمازخان و اهل مذهبی باشد که اهل علم است و به طور علنی از عقاید خود در جمع با تکنیک های روانشناسی که مانع افشای هویتش شود دفاع می کند و همیشه در فکر جذب و هدایت حد اکثری افکار مردم است.

۱-ب: خودتان به وزارت اطلاعات پیشنهاد دهید:
همه نیرو های اطلاعاتی ایران توسط وزارت خانه و معرف جدب نشده اند و همه آن ها  افسر نیستند. وزارت خانه تعداد زیادی از مردم با ایمان و صالح را یه عنوان مخبر گزینش می کند پس اگر از آن دسته بسیجیانی و کارمند و کارگرانی نیستید که برای کسر خدمت یا دریافت مزایا به دنبال کارت فعال یا فرماندهی پایگاه هستید و از آن دسته جوانانی نیستید که در ظاهر از کشور و نظام طرفداری می کنند اما در خفا دست به تخریب های وحشتناکی می زنند می توانید با نوشتن نامه،ارسال پیامک و تماس با شماره ۱۱۳ تمایل خود صادقانه اعلام کنید.به عنوان مثال اگر شخصی هستید که در شهرستان ملایر زندگی می کنید و از طریق ملایر۰۸۱ با طریقه استخدام شدن در وزارت اطلاعات آشنا شده اید می توانید با شماره گیری۱۱۳ حرف دل خود را زده و به کاربر پشت خط بگویید که عشق به این سیستم را دارید و حاضرید  با  هر عنوان و پوششی به کشور،نظام و مذهبتان خدمت کنید.
خط تلفن امن: ۱۱۳
صندوق پستی امن: ۱۶۷۶۵۳۴۵۷

همه چیز درباره استخدام وزارت اطلاعات

۱-ج: اگر به کسی شک دارید که اطلاعاتی است حتما علاقه خود را مطرح کنید:

بسیار پیش می آید که شغل و کار یک شخص در فامیل اقوام و خانواده(برادر، خواهر، دایی، داماد عمو، واقوام درجه چندم) مشکوک است و با اینکه فرد می گویید کارگر فلان کارخانه و کارمند فلان جا هستم اما برای افراد مختلف مخصوصا افراد باهوش قابل قبول نیست.
مثلا فرص کنید پسر خاله عمو شما کارگر ساده و آبرومندی است اما اتاق وی پر از کتاب های سنگین است و رفتار و هوشش معمولی نیست و بر خلاف تصور مردم لباس های امروزی میپوشد اما از ایمان بسیار بالایی برخوردار است و دستورات دینی خود را مو به مو انجام می دهد(بر خلاف ظاهرش نماز و روزه اش برقرار است ) خب در این شرایط یک فرد باهوش می تواند به او شک کند پس در این صورت می توانید در سخنانتان و در جمع خانوادگی علاقه خود به جذب در وزارت اطلاعات مطرح کنید و یا سیگنال هایی برایش بفرستید.در هر صورت شما چیزی را از دست نداده اید و اگر آن شخص یکی از سربازان گمنام امان زمان باشد با زیر نظر گرفتن رفتار شما به مدت چند ماه تا چند سال شرایط استخدام شما را در وزارت اطلاعات فراهم می کند‌.

نکته مهم: به هیچ عنوان از روی ظاهر (ریش و پوشش  ... قضاوت نکنید) و کاری با باور غلط جامعه در مورد ظاهر و صحبت کردن و پوشش اطلاعاتی ها نداشته باشید.

۱-د: در مکان های مهم انقلابیون شرکت مستمر داشته باشید:
اگر در خانواده و دوستان خود به شخص خاصی مشکوک نیستید نگران نباشید شما می توانید در تظاهرات،راهپیمایی ها،سر مزار شهدا،مساجد و... با افراد مختلف آشنا شوید و از علاقه خود سخن بگویید.
باور داشته باشید که اگر پاک و با ایمان باشید خود آن ها به سمت شما می آیند اما اگر از آن دسته افرادی باشید که بسیج و فعالیت های مذهبی را برای مسائل دنیوی دنبال می کنند و همه می دانند که در باطن جور دیگریست بهتر است فکر پیوستن به وزارت اطلاعات را از مغزتان بیرون کنید چرا که الکوی رفتاری این سیستم اهل بیت است و افراد دورو،خطاکار و گناهکاری که به دنبال شغل،معروفیت و محبوبیت و قدرت هستند در آن جایی ندارند.

۲-چه افرادی جذب وزارت اطلاعات می شوند:
۲-الف:شرایط جذب نیرو چیست:
واقعیت این است که در تمام جهان افسران اطلاعاتی از باهوشترین افراد هستند تا جایی که یک ضرب المثل روسی می گوید: مردم تصور می کنند که دانشمندان نابغه هستند اما رهبران می دانند که اطلاعاتی ها نابغه های اصلی هر کشور هستند.
این ضرب المثل نمونه کاملی از هوش و ذکاوت یک افسر اطلاعاتی است اما چیزی که سبب شده تا وزارت اطلاعات ایران را بین برترین سازمان ها اطلاعاتی جهان قرار دهد ایمان فکری و عملی افراد به مکتب و دین مبین اسلام و مذهب تشیع است.این پاکیزگی تا جایی پیش رفته که یک مورد تخلف اخلاقی و بی قانونی توسط سربازان گمنان امام زمان کشف و منتشر نشده است.

۲-ب: چه چیز هایی در جذب ما موثر است:
جذب نیرو در واجا بسیار مهم است به عنوان مثال فرد توسط امتحان های مستقیم و غیر مستقیم توسط سازمان یا یک معرف محک زده می شود و پس از سربلند شدن در آزمون های پیچیده اخلاقی،اعتقادی و رفتاری به روش هایی که هنوز فاش نشده و از اسرار وزارت خانه است جذب می شود‌. 
چند فاکتور مهم استخدام در وزارت اطلاعات ایران عبارتند از:
۱-سابقه درخشان
۲-هوش و ذکاوت
۳-داشتن معرف معتبر
۴-قبولی در آزمون های مستقیم و غیر مستقیم
۵-داشتن شرایط کامل روانی و جسمی
۶-ایمان واقعی و عملی به نظام و مذهب شیعه
۷-شرایط عمومی استخدامی
۸-سابقه قابل قبول امنیتی
۳-اطلاعات موجود در اینترنت درست است:
اطلاعات موجود در فضای مجازی به دو دسته تقسیم می شوند
دسته اول مطالبی است که توسط افراد دلسوز در شهر هایی همچون ملایر خراسان... و در واقع کل ایران نوشته شده است که تا حدی قابل قبول است.مانند مطلبی که شما در حال خواندنش هستید و توسط نویسندگان ملایر۰۸۱ جمع آوری و تولید شده است.

دسته دوم مطالبی است که توسط مخالفین و دشمنان کشور عزیزمان منتشر شده که سراسر دروغ و هدفی جز تخریب اعتماد عمومی  نسبت به سربازان گمنام امام زمان ندارند.


همه چیز درباره استخدام وزارت اطلاعاتن : شورای نویسندگان
ت : چهارشنبه 22 آذر 1396
خوانندگان محترم؛در نظر داشته باشید که ملایر٠٨١ هیچ پیامی را سانسور نخواهد کرد.


۱-لطفا از درج شماره تلفن و مشخصات خود در پیام های عمومی پرهیز کنید
۲-کلمات رکیک،هنجار شکن و توهین آمیز توسط نویسنده حذف می شود
۳-هیچ نظری به خاطر وابستگی به حزب یا شخص خاصی ویرایش یا حذف نخواهد شد
سعید شنبه 28 مهر 1397 12:23 ق.ظ
سلام من میخوام عضو اطلاعات بشم
چهارشنبه 25 مهر 1397 05:52 ق.ظ
استخدام در وزارت اطلاعات کار سختیه و معرف میخواد البته اینم بگم که باید عشق داشته باشید وگرنه اگه به عنوان شغل ببینیش شکست میخوری.
یا علی
م.ق جمعه 26 مرداد 1397 11:12 ق.ظ
من پدرم در وزارت اط مشغول خودمم ثابق خدمت حتی کد دارم اما ب دلیل شغل از استان خود به استان دیگه برای کار مشغلوم خواستم ببینم چطور میتونم برگردم جذب شوم من برای درامد نمیخوام جذب شوم برای برقراری امنیت دوست دارم همکاری داشته باشم خصوصیت خوب من ورود در هر جمعی میباشد
.... سه شنبه 2 مرداد 1397 06:02 ب.ظ
سلام
من هنوز انتخاب رشته نکردم و دوست دارم برم به اطلاعات ولی نمیدونم بتونم یا نه یکی کمکم کنه
شنبه 19 خرداد 1397 12:03 ق.ظ
سلام
برادر عزیزم به نظر بنده این مطالب را شما نباید اینجا مطرح میکردید.وزارت اطلاعات در زمینه جذب افراد خودش به خوبی میداند که چکار میکند.بگذاریت این راههامخفی بماند وابهت واجا همانگونه که هست در اذهان بماند.البته که میدانید متقاضی زیاد است ولی در نهایت افراد اندکی این شانس را دارن که به استخدام واجا در ایند.
امیر حسن میر علم چهارشنبه 2 خرداد 1397 01:03 ق.ظ
خسته نباشید واقعا کامل گفته بودید و از جایی کپی نبود.
من میخوام استخدام اطلاعات ایران بشم اما نمیدونم چی کنم من تمام سایتارو زیرو رو کردم ولی بی فایدست
بازم مرسی شما کامل ترین بودید تروخدا اگه میشه منو کمکم کنید و معرفم بشید
پدرمم روحانی سطح پنج حوزه و خودمم از هشت سالگی بسیجی هستم و از ۱۰ سالگی فعال و عاشق اینم عضو سربازان گمنام بشم و استخدام واجا ترو آبروی خانم فاطمه به این پسر ۱۸ ساله کمک کنید تا به آرزوش که همون خدمت به امام خامنه ای برسه
دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 03:42 ق.ظ
اگر کسی از این وبلاگ بازدید میکند شما را به حضرت عباس قسم کمک کنید تا در لباس واجا خدمت کنم از نظر حفاظت گفتار درجه یک هستم و دهان قرص
MOHAMMAD دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 03:39 ق.ظ
خیلی کارا کردم و خیلی درا رو زدم ولی نشد که نشد وقتی میبینم من با استعداد هستم و مرید حضرت آقا به ولله دلم خیلی میسوزه.اطرافم پر از دشمن ولایت و من نه میتوانم و نه قدرت دفاع دارم.
حقوقی نمیخواهم فقط کسی که نظر مرا میبیند بگوید چه کنم.
باور کنید با دعوت از من به اسلام و تشیع خدمت میکنید.
یا علی مدد
سهراب میرزایی دوشنبه 27 فروردین 1397 08:36 ق.ظ
دست تک تک سربازان گمنام و اطلاعاتی ها رو میبوسم
واقعا به خدا این امنیت رو مدیون اینا هستیم خودم مخالف خیلی چیزا هستم ها...ولی امنیت ایران رو هیجا نداره کافیه یه نگا به خارج بکنیم یا همین عراق و افغانستان و پاکستان و ترکیه و سوریه و لبنان حتی روسیه و فرانسه و آلمان هر زو یه ماشبن مردمو له میکنن ولی ایران...ماشالا به این همه اشراف اطلاعاتی واجا عزیز
در مورد استخدام در وزارت اطلاعات هم مقاله خوبی بود ولی من که توفیق ندارم جز این فرشته ها باشم.
گول تبلیغات این دشمنا رو هم نخورید اونا دشمنن و میخوان ایان ایرانستان بشه
بای
یکشنبه 27 اسفند 1396 05:48 ق.ظ
خداوند به سربازان گمنام امام زمان عزت بیشتر دهد که اینگونه امنیت ایران عزیز را حفظ می کنند
بنده فوق دیپلم مکانیک هستم با نه سال سابقه بسیج و دو یال فرمانده پایگاه بوده ام سن 28 ساله آیا امکان استخدام در وزارت اطلاعات وجود دارد؟
هر جا رفتم فرمودند منتظر باشید تا خود بچه های واجا به سراغتان بیایند
با تشکر
جمعه 27 بهمن 1396 02:36 ق.ظ
اطلاعاتی ها اصلا شغلشون معلوم نیست پس تلاش هم نکنید بفهمید که اگه میشد این امنیت خدارو شکر تو کشور برقرار نبود فقط خواستم بگم خدا حفظشون کنه سکوت میکنن و تو یه شغل دیگه خودشونو معرفی میکنن و نمیگن که استخدام وزارت اطلاعات شدیم تا من و تو امن زندیگ کنیم
درود بر شرفشون
شاملو پنجشنبه 5 بهمن 1396 01:13 ق.ظ
آیا کسی نیست پاسخ ما مشتاقان پیوستن به واجا را بدهد من همه مسیری را رفته ام ولی نتوانسته ام در وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی مقدس ایران استخدام شوم
خیلی از بند های بالا شامل من هم میشود اما خبری نشده
جواد دوشنبه 25 دی 1396 03:21 ق.ظ
به عجیبه میگم چرا جو الکی میدی چرا ذهن بقیه رو خراب میکنی استخدام شدن تو وزارت اطلاعات بچه بازی که نیست اینا قراره از امنیت ما دفاع کنن تازه بچه های واجا اسلحه خونه نمیارن مگه در مواقع خیلی اورژانسی در ضمن استخدام شدن تو وزارت اطلاعات الکی نیست زیر نظر دارنتون و هیچکس نمیدونه طرف کیه البته شک میشه کرد فکر کردید اونی که نیره بسبج اطلاعاتیه؟ نه بابا شوخی که نیست تو جمعی که بسیجی ها دارن چرت و پرت میگن و همشون با حرفشون فرق داره مخبرای اطلاعات ایران هست و تو پروندشون ثبت میشه که
شاید باورتون نشه خیل از فامیلاتون که فکرشم نمیکنید اطلاعاتین
فک کردید الکی یه بمب تو ایران نمیزارن اصلا تا حالا فکر کردید چندتا مغازه سوپر مارکت و رنگ فروشی اوراقی ماشین که حساسن و میتونن اطلاعات خوبی بدن و چند نفر اطلاعتی بودن و شما فکر کردید شوت شوتن؟
اطلاعات ایران خیلی کارش درسته و قویه این قدرت اندازه سیا و ام آی ۶ قوی خدا حفضشون کنه من میخواستم استخدام اطلاعات ایران بشم ولی معرف نداشتم
چقده نوشتم
شب خوش
ح.ک از گیلان یکشنبه 24 دی 1396 02:36 ق.ظ
شرایط استخدام شدن در وزارت اطلاعت را لطفا برای بنده ایمیل کنید من یکی از عاشقان این کشور هستم و آرزو دارم با هر پیشنهادی استخدام وزارت اطلاعات ایران شوم
اسمم را ننوشتم و برایتان ایمیل خصوصی کردم تا حفاظت گفتار و کلام را رعایت کنم
شدیدا منتژر پاسختان هستم
دکتر مصطفی اکبر پور چهارشنبه 20 دی 1396 09:22 ب.ظ
درود بر رزمندگان پاک ایران درود بر سربازان گمنام امام زمان که تنها کشور امن منطقه را برای مردم ایران به ارمغان آوردند آن هم در این سال هایی که همه جهان و منطقه آشوب است
حقیر دنبال استخدام شدن در وزارت اطلاعات نیستم چون لیاقت و دل و جرئتش را ندارم ضمن اینکه برای استخدام شدن در وزارت اطلاعات باید در دلت هم نگویی کجا کار میکنی و من نمیتوانم حتی یک راز کوچک را از همسرم و خانواده ام مخفی کنم چه رسد به اینکه مثلا اطلاعاتی باشم برای همین است که معتقدم همه ما مدیون این وزارت خانه پاک هستیم و دشمنان متنفر از آن ها خیلی حرف است
و من الله توفیق
شهرام سعادت نیا شنبه 16 دی 1396 10:18 ب.ظ
شهرام سعادت نیا هستم ۲۴ ساله از همدان فوق دیپلم کامپیوتر دارم و آرزو دارم استخدام وزارت اطلاعات شوم و حتی حاضرم رایگان هر کاری کنم لطفا کمکم کنید چون صادقانه عرض کردم و به دنبال کار نبستم و به دنبال عشق هستم در یک جمله وزارت اطلاعات عشق من است و حاضرم هر کاری کنم و هر امتحانی بدهم قسمتان دادم که کمکم کنید
یا حسین مظلوم شنبه 16 دی 1396 03:02 ق.ظ
بچه ها فکر کنم بابای منم اطلاعاتیه گزینش وزارت اطلاعات اینه که

شما باید قدتون بالا 180 باشه و هوشتون بالا 130 خانواده نعتاد و سیگاری نداشته باشه دیملم داشته باشید اهل اهل نماز و روزه باشید تا بتونید استخدام وزارت اطلاعات بشید

حتما حتما هم به هیچ کس نگید حتی زنتون و بابا و مامانتون و ابجی و داداشتون و دوستاتون شنیدم گزینش استخدام اطلاعات ایناست با کی دیگه شرایط دیکه وای من اینارو میدونم
راستی یه سر سایت واجا برید ایشالا جواب میگیرید حتما
پنجشنبه 14 دی 1396 10:14 ب.ظ
مقاله ایرادهای جزیی داشت مثلا قسمت دوم و الف کمی محو اشاره کرده بود و کامل نگفته بود ویژگی های استخدام شدم در وزارت اطلاعات چیست یا در قسمت ظاهری زیادی سخت گرفته بود اما در کل راضی بودم و موارد مهم هم رعایت شده بود
دوستان بدونن که استخدتم در وزارت اطلاعات و امنیت کشور کاریست بسیار سخت و یک جمله معروف هست که میگه
کسی نمیدونه شاید بچه خودت اطلاعاتی باشه و نمیدونی
سه شنبه 12 دی 1396 04:32 ب.ظ
از عمر مردم بی خاصیت کم شود به عمر شما سربازان گمنان امام رپزمان اضافه شود که امنیت را به ایران آوردید
محسن یکشنبه 10 دی 1396 04:08 ب.ظ
دوستان خوب دقت کنند
برای استخدام در وزارت اطلاعات شما باید معرف داشته باشید فقط و فقط معرف
البته اگر شانس بیارید و یه اطلاعاتی شما رو بپسنده و بهتون پیشنهاد بده و استخدام وزارت اطلاعاتتون کنه

دیگه اینکه حتی یه بار تظاهرات ضد دولتی هم شرکت نکنید ردید و شانستون تمومه حتما 22 بهمن برید
روز 9 دی فراموش نشه

در کل باید صادق و خالص باشید نباید مث مردم عادی اهل ریا و کلک باشید باید علمی و عملی از حکومت دفاع کنید و باور داشته باشید این حکومت به حقه نه الکی.اگه میخواید اطلاعاتی و سرباز گمنام امام زمان بشید باید حتی یه بارم از دولت و حکومت بد نگید چون مخبر ها تو پروندتون ثبت میکنن
دیگه اینکه پیش هر کسی هم نگید دوست دارم استخدام وزارت اطلاعات بشم چون این خیلی بده فثط پیش اونایی که میدونید طرف اطلاعاتی البته دارید
ایشالا به ارزوهاتون برسید
جهرمی جمعه 8 دی 1396 12:50 ق.ظ
منم تا حالا خیلی کار کردم تا چشمه سربازای گمنان به منم بیفته وای نشد واسه استخدام شدن تو وزارت اطلاعات تا حالا سه بار به 135 زنگ زدم ولی خبری نشده ترو خدا کمکم کنید من کسی رو ندارم
شنبه 2 دی 1396 11:47 ق.ظ
نحوه استخدام در وزارت اطلاعات فقط یه چیزه داشتن معرف معرف معرف
خودتون رو خسته نکنید من از ۱۸ سالگی فرمانده پایگاه بسیج بودم الان که ۲۳ سالمه و کلی سابقه جدی دارم و ایمانمم خالص هم هست امت نتونستم استخدام وزارت اطلاعات بشم هر چند تا ۴۵ سالگی وقت دارم.حتی من تمام روش های بالا رو امتحان کردم ولی نشد.من ادم اطلاعاتی هم میشناسم یعنی اگه دروغ نگم ۹۹ درصد شک دارم اونم پسر خالمه میگه تو کارخونه لاستیک سازی کار میکنم ولی خیلی مشکوکه شدیدا مشکوک خواهر کوچیکم سر زدا رفته تو اتاقش دیده داره اسلحش رو جابجا میکنه...خلاصه من همه کار کردم ولی نشد الان دیگه توکلم به خداست ارزومه استخدتم اطلاعات بشم ولی نمیشه حتی پول هم نمیخوام
شما با این مقاله داغ دلمو تازه کردید
قصه نخور خدا بزرگه چهارشنبه 29 آذر 1396 03:46 ب.ظ
به نظر من ابن شرایط فقط ریز استخدام شدن در وزارت اطلاعاته چرا که امتحان های سختی وجود داره مثلا بنده شنیدم برای استخدام شدن در واجا یا همان وزارت اطلاعات باید ایمان قوی داشته باشید و پایبند نظام و کشور باشید البته شما درست گفتید این جوجه بسیجی ها که برای کسر خدمت بسیج می آیند و در عروسی یواشکی مشروب می خورند و به اخوند ها و رهبر فحاشب می کنند و مشخص است که قبولش ندارند به درد استخدام شدن در وزارت اطلاعات نمیخورند.
در کل یک کلام ختم کلام
به پدر و پادر هم نمیشود اعتماد کرد هیچ کس نمیداند یک اطلاعاتی کجاست و کیست
محمد سه شنبه 28 آذر 1396 12:23 ب.ظ
نمره چشم برای استخدام تو وزارت اطلات چند باید باشه و اینکه من داییم قبلا زندان رفته اشکال داره
جواب رو به ایمیلم بفرستید
پیام مهم و جدی با تشکر دوشنبه 27 آذر 1396 10:44 ق.ظ
بنده محسن تالشی هستم و ۲۹ سال سن دارم لطفا سابقه بنده را به وزارت اطلاعات دهید من حقوق نمیخوام فقط آرزو دارم استخدام وزارت اطلاعات شوم و به کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمت کنم ایمیل و شماره تلفنم هم با یک پیام دیگر ارسال کردم لطفا قسمتون میدهم تا این پیام رو جدی بگیرید در عشق استخدام شدن در وزارت اطلاعات (رایگان و بدون حقوق)دارم میسوزم
و من الله توفیق
مرگ بر آمریکا
مرگ بر صهیونیست جهانی
کریمی یکشنبه 26 آذر 1396 03:32 ب.ظ
استخدام در وزارت اطلاعات به همین سادگی ها نیست شما اگر قابلیت داشته باشبد ان ها به سراغ شما می آیند پس بهتر است فکر خود را درگیر نکنید آقا حسین البته تلاشتان را بکنید
مجتبی جمعه 24 آذر 1396 09:34 ب.ظ
مقاله خوبی بود اما خدا خیرتون بده ترسوندیمون از این به بعد پفکم بخوام بخرم نمیدونم مغازه دار یا دوستم یا پسر عموم اطلاعاتیه یا نه خخخخ
یه کی میگفت شیوه استخدام در وزارت اطلاعات ایران از موساد و mi6 هم سخت تره و خیلی به اعتقاتتون میرن به خاطر همینه هیچکدوم از اطلاعااتی ها خلافی مرتکب نشدن
ممنون
جمعه 24 آذر 1396 02:53 ق.ظ
زمان استخدام وزارت اطلاعات و دانشگاه امام باقر خالی بندیه منم از یه نفر شنیدم که تو هر خانواده ۵۰ نفره حداقل یه نفر استخدام وزارت اطلاعاته یا مخبره اصلا هم به ظاهر نیست
عجیبه پنجشنبه 23 آذر 1396 08:51 ق.ظ
دامادمون مشکوکه راستش حرف من نیست خیلی ها میگن
روزی که اومد خواستگاری گفت تو کارخونه کار میکنم (کار هم میکنه اما فقط روزی ۷ ساعت اونم بعد از ظهر بعصب روزا هم که زودتر میره) زبان انگلیسیش خوبه عربیش عالیه اما هی میخواد لو نره ولی آدم میفهمه دیگه بعده چند روز رفتیم خونشون (خونه باباش) دیدیم تو اتاقش پر کتاب تخصصی حوزه و دانشگاهه چند ماهی یه بار میره سوریه و عراق میگه واسه زیارت رفتم یه بار میگه دوستم اونجاست خلاصه گیج شدیم.خیلی پاکه و نمازش قضا نمیشه اما تیشرت میپوشه و خوشتیپ میگرده.اب از لبش نمیچکه و اصلا هیچی نمیگه (خودش میگه چهار سال ته خونه بودم و بیرون نرفتم اما دوستاش میگن تو اصفهون هیچکی ندیدش خب کجا بوده؟) یه چفیه هم اویزون اتاقشه که حدث زدم مال حضرت آقا باشه اما میگه مال دوستمه یادگاری داده اگه مال دوستشه چرا قابش کرده؟؟؟ شدیدا از جمهوری اسلامی دفاع میکنه دوستاش همه روحانی و اخوند هستن.خیلی با سواده بعد رفتار و کردار و راه رفتنش معلومه نظامی اما همش یه جوری حرف میزنه که بقیه فکر کنن اصلا حالیش نیست نمیدونم پدرم هم دیشب گفت مشکوکه خانواده خودم مذهبی و منم طلبه هستم و پدرمم تا سطح سه طلبگی کرده
موقع خواستگاری همسایه ها گفتن یه مرد با کت و شلوار اومده تحقیق ولی فک کنم ابجیم بو برده
ارزومه منم اطلاعاتی بشم ولی نمیدونم چی کنم دوست دارم جونمو بدم واسه کشورم بخدا من اصلا تو فکر 007 نیستم ولی میخوام یه کاری واسه حضرت اقا بکنم حالا این راه ها رو امتحان میکنم دیشب پیامک هم دادم به همون شماره
خیلی شد لطفا تاییدش کنید
یا زینب
حسین ***** چهارشنبه 22 آذر 1396 11:34 ب.ظ
*قسمتی از متن توسط نویسنده حذف شد
بسم الله الرحمن الرحیم
بنده حسین ***** از شهرستان ساوه هستم و آرزو قلبی دارم که عضوی از سربازان گمنان امام زمان باشم من از روش های مختلف اقدام کرده ام تا جایی که همه میدانند آرزویم استخدام در وزارت اطلاعات است از کسانی که پیام را می بینند و قدرتی دارند خواهش می کنم که دست این گناهکار را بگیرند و با بنده تماس بگیرند
بانوی دو عالم شفاعتتان کند
منزل در ساوه و شماره تماسم******
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.