تبلیغات
سایت ملایر081 - بیوگرافی احد آزادیخواه

از احد آزادیخواه نماینده پر کار مردم ملایر مطالب زیادی در دسترس است اما هیچ تارنمایی تا به حال بیوگرافی حجت الاسلام احد آزادی خواه را آن طور که شایسته مردم ملایر است منتشر نکرده است.اگر به دنبال آشنایی بیشتر با ایشان هستید با ملایر۰۸۱ همراه باشید‌.

ملایر/مشاهیر

همه چیز درباره احد آزادیخواه نماینده مردم ملایر

به گزارش ملایر٠٨١: احد آزادی خواه یکی از دو نماینده منتخب مردم در شهرستان ملایر است،شخصی که با تلاش های شبانه روزی در دو سال گذشته ثابت کرد که یک نماینده مجلس هم می تواند بدون چشم داشت مالی به کوره ده های ملایر سفر کند و با مذاکدات طولانی سبب پرداخت یارانه سبزه به کشاورزان ملایر شود.متن زیر بیوگرافی احد آزادی خواه می باشد که به همت ملایر ۰۸۱ تهیه شده است در فرصتی دیگر به اشکالات کار ایشان خواهیم پرداخت.

بیوگرافی احد آزادی خواه

بیوگرافی مختصر احد آزادی خواه:
حجت‌الاسلام احد آزادیخواه زاده مرداد ۱۳۵۴ در شهر شهید پرور ملایر است.خانواده وی در محل تولدش دارای اعتبار و آبروی زیادی بود و به قول یکی از قدیمی های منطقه پدرش یکی از با ایمان ترین افرادی بود که  دیده بودم.

تحصیلات:
احد آزادی خواه دارای مدرک دکترا بوده و کیفیت تحصیلات وی نسبت به روحانیون هم سطح و هم نسلش بسیار بالاتر و عمیق تر می باشد، وی در حال حاضر در شرف ادامه تحصیل در سطح ۵ حوزه می باشد.
شاید دهه ۸۰ بهترین دهه برای او باشد، چرا که در سال ۱۳۸۱ سطح سوم حوزه را به پایان رساند و قدم اول را برای ادامه تحصیل در دانشگاه برداشت.

سوابق سیاسی:
آغاز فعالیت های سیاسی احد آزادی خواه مصادف بود با ورود وی به حوزه علمیه قم.نماینده کنونی ملایر از همان ابتدا مخالفت جدی خود را با فساد حاکم در بدنه حکومت ابراز کرد و بسیاری از طلاب هم رده خود را با ایده تداوم انقلاب شکوهمند ۵۷ و رفع تبعیض های حاکم آشنا کرد به طوری که تعدادی از نزدیکان وی اعتقاد دارند که آزادی خواه درد دین و عدالت را با هم دارد و در این راه رئیس جمهور و نظافت چی نمی شناسد.

زمانی که حجت الاسلام احد آزادی خواه به عنوان مدیر کل تبلیغات اسلامی استان همدان انتخاب شد بسیاری بر این باور بودند که وی هم مانند مدیران قبلی خط مستقیم اعتدال را در پیش میگیرد و ناله و شیون روستایی جماعت برایش اهمیت چندانی ندارد اما به گفته شاهدان و مردم سختی کشیده  آزادیخواه نشان داد که هدف او عدالت اجتماعی و بالابردن آبروی کشاوز و مردم تهی دست ملایر است. روند رو به رشد فعالیت های آزادی خواه مصادف شد با تدریس در دانشگاه معتبر بوعلی همدان و بسیاری بر این باورند که محیط دانشگاهی، نوع جدیدی از سیاستمداری را وارد ادبیاتش کرد‌ و همین موارد سبب شده است که در سمت کنونی، تعداد زیادی از مردم ملایر از او راضی باشند.

سمت های احد آزای خواه:
-مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان
-استاد دانشگاه بوعلی همدان
استاد دانشگاه علوم قرآنی
استاد دانشگاه دانشگاه ازاد ملایر
استاد ارشد حوزه علمیه همدان
-معاون فرهنگی مرکز خدمات حوزه های علمیه قم
-مدیرکل حوزه ریاست مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور - مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کردستان
-نماینده مردم ملایر
-سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس
-عضو اندیشکده نخبگان مجلس

فعالیت های دوران نمایندگی (کنونی) احد آزادی خواه:
-آزادی خواه تنها کسی بود که با تلاش های خود بدون توجه به احزاب سیاسی،پرداخت یارانه سبزه را برای کشاورزان ملایری فراهم کرد.این طرح به دنبال جبران خسارت های شدید کشاورزان ملایری بود.

-احد آزادی خواه تنها نماینده کشور بود که در ماجرای موسسات اعتباری مجاز پشت مردم ملایر و ایران ایستاد و به مردم وعده پیگیری جدی تخلفات مسئولین را داد.

وی در آبان ۱۳۹۶ با انتشار کلیپی، از کوتاهی دولت حسن روحانی نسبت به اموال مردم پرده برداشت و به مالباختگان ملایری و سراسر کشور گفت: آقای سیف حقیقت را نمیگوید چرا که خود ایشان مجوز ها را صادر کرده و بدانید من اجازه نمیدهم که حق کسی خورده شود.
پس از این کلیپ موجی در فضای مجازی و شبکه های ماهواره ای مبنی بر عدالت طلبی آزادی خواه به راه افتاد.انجمن اصلاح طلبان دانشجو در ملایر با انتشار بیانه ای کوتاه این حرکت حجت الاسلام احد آزادی خواه را همان رفتار درست و مردم پسند نامیدند و غیر مستقیم کاندید اصلح خود را به سکوت و بی تفاوتی متهم کردند

-پیگیری جدی احداث مرکز پرتو درمانی در ملایر و افرایش بودجه این مرکز.
آزادی خواه زمانی که بدون سر و صدا مشغول لابی کردن و گرفتن مجوز احداث این مرکز شگفت انگیز بود، نمایندگان دیگر مشغول دفاع غیر عقلانی از برجام بودند و یا بر سر تعداد آرای خود دعوا به راه انداخته بودند اما آزادی خواه به وعده انتخاباتی که در دانشگاه ملایر داده بود عمل کرد و امتیاز این مرکز بی نظیر را تنها برای ملایر اخذ کرد.امروز به لطف فعالیت این نماینده ملایری و دانشمندان شهر عزیزمان مشکل بیماران سرطانی تا حدی حل شده است و خبر  های خوبی در راه است.

-ثبت جوش تخصصی فنی و حرفه ای ملایر به همراه دیگر نماینده ملایر
این مرکز هم با تلاش آزادی خواه و نماینده دیگر ملایر ثمر نشست و سر انجام وعده داده شد که ملایر قطب جوش تخصصی در کشور شود.

-ثبت ملایر عنوان پایتخت مبل و منبل
همین حرکت او که حاصل تلاش هر دو نماینده بود کافی بود تا مردم ملایر و تولیدکنندگان مبل و منبت پس از سال ها رکود نفس راحتی بکشند.در گزارشی که ملایر۰۸۱ منتشر کرد مشخص شد که اجرای این طرح سبب افزایش ۲۹ درصدری تولید و فروش مبل و منبت ملایر شده است.

نظر دیگران درباره احد آزادی خواه:
کاظم لنگرودی استاد اصلاح طلب دانشگاه تبریز معتقد است که جوانانی همچون احد آزادیخواه که از تحصیلات بالایی در دانشگاه(دکترا) و حوزه(سطح ۵) برخوردارند موفق شده اند که گفتمان جدیدی از عدالت و کار مستمر را به جامعه تزریق کنند و با نیرویی که دارند سبب پیشرفت شهرشان شوند.

محسن تهرانی دبیر اندیشکده روابط استراتزیک ایران و آمریکا که چند سال به عنوان استاد دانشگاه در بریتانیا تدریس کرده است،بر  این باور است که احد آزادی خواه تنها فردیست که می تواند همچون علاءالدین بروجردی (نماینده مردم فهیم بروجرد) نزدیک ۲۰ سال نماینده بماند،چرا که وی در دو سال گذشته به مشکلات طبقه شهر نشین ملایر اهمیت داده و روستایی را پس از رای دادن فراموش نکرده است.منظور محسن تهرانی ماجرای یارانه سبزه است که توسط احد آزادی خواه پیگیری و در نهایت پرداخت شد و یا دستور پرداخت وام بدون ضامن کارمند به جوانان ملایری.
تحقیق و گرداوری:ملایر۰۸۱

بیوگرافی احد آزادی خواه:: برچسب‌ها: احد آزادی خواه , تحصیلات احد آزادی خواه , نمایندگان ملایر , زندگی نامه احد آزادی خواه ,
شاید از مطالب زیر خوشتان بیاید:
ن : شورای نویسندگان
ت : شنبه 11 آذر 1396
جمعه 22 تیر 1397 04:12 ب.ظ
به خدای احد و واحد دور بعدی دیگه رای نمیدم
آزادی خواه و کاظمی نماینده های ملایر همه ما رو خر کردن
خدا شاهده از بی لیاقتی آزادی خواه و کاظمی خستم
به هیچکس رای نمیدم ها نه به این دوتا ها به هیشکی
محسن ترکزبان یه بسیجی و نماینده کارکنان راه آهن همدان(ملایری هستم)
دوشنبه 27 فروردین 1397 08:23 ق.ظ
این دوره نه آقای آزادی خواه رای میاره و نه آقای کاظمی اما دلیلش چیه:
فکر نمیکنم هیچ کدوم از این حرف های که گفتید راست باشه
اولا آقای احد ازادی خواه دکترا ندارن و تحصیلاتشون همون حوزه هست بعدشم اصلا یارانه سبره و کشمش رو پرداخت کردن فقط حرف بود و اینکه تو این سه سال چی کردن؟ یکیش رو اگه گفتید من سری بعد بهش رای میدم
اینم بگم همشون یکی هستن باز شهبازخانی بود.
سه شنبه 29 اسفند 1396 06:22 ب.ظ
با سلام خدمت نویسنده محترم چند اشتباه در متن مشهود است
۱:یارانه سبزه به هیچ عتوان پرداخت نشد و کار تبلیغاتی بود و به نوعی یک ریال هم پرداخت نشد
۲-جناب اقای احد آزادی خواه دکتر نیستند
۳-دفتر ایشان از نظر برخورد با مراجعین به هیج عنوان مناسب عمل نکرده اند تا جایی که بسیاری از مراجعین ناراحت هستند

لطفا با بزرگنمایی سعی نکنید کار دیگران را توجیه کنید
هدف بنده به هیج وجع پاک نشان دادن کارهای آقای محمد کاظمی نیست چون از ایشان هم راضی نیستم و باورم این است که هر دو هیچکاری انجام ندادند...هیچ کار مثبتی نکردند هیچکدامشان رای کافی نخواهند آورد و دوره آخرشان است
موفق باشید
سید ابراهیم حسینی
پنجشنبه 24 اسفند 1396 03:19 ب.ظ
باید نشست و دید حرف آخر رو مردم میزنن
من فک کنم نه آقای آزادی خواه و نه اقای کاظمی هیچکدوم رای نمیارن
مردم ملایر این دوره به امامی و یه کس دیگه رای میدن
نماینده های فعلی هیچ شانسی ندارن
حسن غلامی
یکشنبه 13 اسفند 1396 04:55 ب.ظ
من کاری به این حرفا ندارم من دور بعدی به اقای کاظمی و امامی رای میدم چون اصلاح طلب هستن برامم اصلا مهم نیست کی کار انجام داده کی نداده
برای من و خیلی از رفقام تفکراتشه که اون برام مهمه
یکشنبه 29 بهمن 1396 12:53 ب.ظ
اینکه آقای حجت الااسلام احد ازادی خاه نماینده ملایر فعاله خب معلومه چون نون حلال خرده و جوانه و فکر پیشرفته خودش و صپشهرش و کشور ایران هست وگرنه فکر بچاپ بچاپ خودش بود و بعده رای اوردن مردمو مسخره میکرد و هیجا نمیرفت و میگفت عارم میشه برم داهات ولی ازادی خواه میره عروسی های داهاتی ها دست کشاورز رو میبوسه
خدا شاهده من از نزدیکم ندیدمش ولی میدونم تومنی ده زار با بقیه نماینده ها ملایر توفیر داره با داهاتی ها نداره و شهری هارم درک میکنه خودت برو دفترش میگن اگه اونحا باشه میاد تا دم در خداحافطی میکنه
دیگه اینکه آزادی خاه آخونده و روحانی ولی روشنه امل نیست میگن با ایمانه دلیه اگه اینجوری بره جلو شاید یه روز رئیس جمهور شد
مگه حسن روحانی اولش کی بود تازه اینقدم درس نخونده بود اونم اواش نماینده میگن بوده
نمیدونم هرچی هست واسه مردم خوب و عالی بشه هرکی باشه مهم نیست فقط واسه بجه هامون وار کنن خودمون که ازمون گذشته دیگه رفته
خودم و زنم که این سری به ازادی خواه رای میدیم چون به دام نشسته
پنجشنبه 26 بهمن 1396 02:45 ق.ظ
اقای آزادی خواه اگه میشه به روستای سید شهاب ملایر هم بیاید واقعا شرایط این روستا بده همه ما بیکاریم
متشکرم
ملایری (همون آلکسا وبلاگ بی سواد)
جمعه 20 بهمن 1396 09:17 ب.ظ
الان که گوگل سایت ملایری ها رو کلا ترکونده خوب دارید میتازید ها...
تو این شرایط که ملایری ها کلا از گوگل حذف شده و ملاید گشتم حکم ربات رو داره موندید تک و تنها حال کنید ولی بدونید بهتره کمتر نظرای مخالفو سانسور کنید الان اگه یکی بگه فلان چیزی که موفق شماست بده خدایش میزارید؟ دیگه اینکه جدا از شوخی چند نفرید که همه نوشته هاتون مال خودتونه اصلا جرا این همه وقت میزارید؟
در کل خسته نباشید کارتون درسته بلدید ولی یه طرفه مینویسید
یا حسین
عزیز
یکشنبه 15 بهمن 1396 12:11 ق.ظ
ازادی خواه رو ندیدم و نمیتونم ایمانم رو بدم ولی از بقیه نماینده های ملایر آبی گرم نمیشه و نشد
یکی از نماینده های قبلی ملایر جوری داد زد سر مراجعه کننده که نگو حالا من شنیدم این آزادی خواه یک پنجم حقوقشو هر ماه میده به فقرا از ادمای خاطر جمع هم شنیدم ها که گفتن احد ازادی خواه خیلی مردمیه ولی شایدم خالی بندی باهش چون من باید خودم یه چی رو ببینم
پیمان حسنوند
دوشنبه 9 بهمن 1396 06:18 ق.ظ
در جوامع جهان سوم افرادی یع طور موقت محبوب می شوند که با سخنانشان مردم را بازی دهند و آن ها فکر کنند با نظام زاویه دارند به عنوان مثال نماینده ای در ملایر مردم را فریب داد و مردم فکر کردند او انتخاب شود رژیم عوض می شود که ریشه در شناخت و زندکی مردم دارد که هر حکومتی هم باشد مخالفت می کنند حتی حکومت خوب حال فردی بلند می شود به نام جناب آقای احد آزادیخواه که با چند صد رای بیشتر از جناب آقای امامی انتخاب میشود ولی با برنامه و عملکرد دقیق کاری می کند که مردم دور بعد (انتخابات مجلس دو سال یک سال دیگر) هم به او رای خواهند داد راستش این بسیار عجیب است وقتی میتوان یا کار و تلاش هنچون آقای آزادی خواه در دل مردم جای باز کرد اما عده ای با وعده دروغ و حرف و کلاه گذاشتن سر مردم این کار را می کنند البته نمیخواهم اسم بیاورم اما همه میدانند منظورم کیست.
امیدوارم فهم مردم در انتخاب مسئولین بیشتر شود
شنبه 30 دی 1396 11:39 ب.ظ
درود بر جناب آقای احد آزادی خواه نماینده پر کار ملایر که افتخار ما مردم ملایر است مردی خاکی و با مرام
خدا برات بسازه
رضا
چهارشنبه 27 دی 1396 12:47 ق.ظ
من بهش رای ندادم دادم ونایی اونم به خاطر اینکه میشناختمش اگه بازم یارنه سبزه بده به ما اهالی روستا ایندفه خودمو پنجتا اعضای خانوادم بهش رای میدیم
شیرین*****
دوشنبه 25 دی 1396 08:44 ب.ظ
*قسمتی از متن توسط نویسنده حذف شد
سلام خدا خیرتون بده شیرین ****** هستم ملایری ام اینجا بدنیا اومدم میشه شماره تلفن موبایل آقای احد آزادی خواه رو برایم ارسال کنید به شماره ****** خیلی واجبه
خدا شاهده قصدم مزاحمت نیس والا گرفتارم و بی کس و کارم خدا از برادری کمتون نکنه دعاتون میکنم کسی کمکم نکرد آقای کاظمی رو که اصلا نتونستم ببینم فقط الان امیدم آقای آزادی خواهه که میگم به داد خیلی ها رسیده
گرفتارم خدا شاهده دل شستم و یه عمره بجر کشیدم نزارید خرد بشم
یه بچه معلول دارم شوهر ندارم یه سینم رو بریدن و تو جهنم زندگی میکنم کارمم سبزی پاک کردنه و اگه کار میدا به میرم اپارتنان میشورم ۱۵ تومن میدن خدا عمر بهتون بده به داد خواهرتون برسید رفتم دفتر آقای کاظمی حتی بهم وقت ندادن افتادم گریه و از سر درد گریه کردم
نفرین کردم از همه دلخورم چرا هیشکی کمکم نمیکنه
امیدم آقای آزادی خواهه التماستون میکنم به بچم رحم کنید
کمک نکنید میمیره خدای نکرده و زبانم لال من قبلا کسب بودم اما شوهرم بد کرد و تمهام مولی هم ندارم مشکل دارم تا فردا منتظرم نمیخوابم تا شمارشونرو ارسال کنید
اکه به دادم برسید به خداوند قسم تا آخر عمر کنیزی ایشونو میکنم
شوهر ندارم معتاد بود سنکوپ کرد تنهام داداش و برادرمم خوب نیستن و زنشون نمیزان حتی بیان پیشم بابامم برشکست شد قبل از فوتش
خدا خیرتون بده
آدرس خونه ****** نام پدر*****
شماره خونه******
علی حسین
یکشنبه 24 دی 1396 05:15 ب.ظ
نماینده های زیادی ملایر به خودش دیده چندتاشون خاکی بودن یکیش حسینی بود که خودم رای دادم یکیش نوروزی بود که با چش خودم دیدم اومد نشست غذای مونده یه خانواده فقیرو خورد این آزادی خواهم میگن میره عروسی تو روستا و خیلی خاکی حالا دیگه راست و دروغش با مردم اون یکی هم که کلا خراب کرده.بقیشونم فقط حرف و اشرافقی گری و تجمل
نماینده باید درد مردم رو کشیده باشه نه اینکه ماشینش صد تومن باشه و هی دم از مردم بزنه والا بچه خودم فوق لیسانسه ولی بیکاره حد اقل ظاهر سازی کنید تا مردم دلخوش بشن64
کولیوند
شنبه 23 دی 1396 10:21 ب.ظ
خخخخ
نوش جونتون که آزادی خواه زد تو پوزتون شما گلوتون رو پاره کردید واسش چون اصولگراست ولی اون حتی مطلبتون رو از کانالش حذف کرد یعنی چی یعنی شما رو قبول نداره دیگه روتون کم شد هی از آدما فرشته ساختید

فقط ونایی
رای ما ونایی تا ملایر استان بشه
محمد
یکشنبه 17 دی 1396 09:15 ب.ظ
چی بگم والا من کاری به سیاست ندارم اما خدا کنه از این طرفداری که تو متن مشخصه و منم قبول دارم احد آزادی خواه جنمش بیشتره پشیمون نشید چون سرخوردگی خیلی بده
من جای پدرتونم و خیلی چیزارو به چشم دیدم آدما پیچیده ان
دکتر حمید رضا مطیعی
شنبه 16 دی 1396 02:16 ق.ظ
بنده نکته ای را درک کردم و اینکه مردم ما به فردی رای می دهند که برایشان در میدان عمل کاری مشهود انجام دهد و البته خاکی هم باشد خب این نظر بنده است و حتی در علم روانشناسی هم سخن شخصی بنده صادق می باشد.علم میگوید یک بار سر توده مردم کلاه خواهد رفت و مردم معمولا علاقه زیادی به افرادی دارند که شبیه خودشان باشند به عبارت صحیح یعنی درد و سختی دیده باشند مثلا به این صورت که در بیوگرافی یا زندگینامه آقای حجت الاسلام دکتر احد آزادی خواه آورده شد ایشان روستا زاده و خاکی هستند و همین مهم باعث شده تا طرفدار داشته باشند اما عامل بعدی محبوبیت ایشان، سخنرانی های زیاد است که نشان از انرژی و آینده نگری ایشان و جوان بودنشان دارد و همین گویای آتیه این نماینده محترم می باشد

جا دارد از زحمات آقای نوروز علی هم تشکر فراوان کنم که زحمات فراوانی متحمل شدند.
یادشان گرامی
دکتر حمید رضا مطیعی
استادیار دانشگاه آمل
معصومه نافع از ملایر
جمعه 15 دی 1396 04:52 ب.ظ
من کاری ندارم که این اقا دکتره یا سیلک داره ولی خدا خیرش بده خدا بچه هاش رو براش نگه داره اقای ازادیخواه مشکلمو حل کرد بخدا رپدارم اشک میریزم در خونه همه رو زدم اما فقط وعده اما خدا به دل اقای آزادی خواه انداخت تا وسیله بشه و گرفتاریم رو نجات بده نزر کردم سفره حضرت عباس بندازم خدایا هزاران مرتبه شکرت
خدا هیچکس رو شرمنده بچش نکنه خدا خیرش بده
نیلوفر زیاد
یکشنبه 10 دی 1396 05:01 ب.ظ
آقای جعفر روزبهانی شاید شما بد موقع رفتید چون من سه روز پیش رفتم دفتر آقای احد آزادی خواه برای مشکلات شدیدی که دارم رفتم برادرشون بود یا پسر عموشون نمی دونم ولی خیلی خوب برخورد کردن و مشکلمم حل شد امیدوارم مشکل شما هم حل بشه واقعا زندگی سخت شده
عمو رسول
پنجشنبه 7 دی 1396 01:45 ق.ظ
*قسمتی از متن توسط نویسنده حذف شد
به به میبینم وام خوب جواب داده کلکا راستشو بگید به هر کدومتون احد آزادی خواه چقدر وام داده که اینجوری بلبل زبونی میکنید براش و ****** گرفتید دستون و پس ******
همش یه طرفه نوشتی عزیز دل انگیز من رایم فقط زهره ونده
بدر
شنبه 2 دی 1396 04:07 ب.ظ
سلام.خسته نباشی اقای ازادی خواه
جعفر روزبهانی
جمعه 1 دی 1396 04:52 ق.ظ
چی بگم والا الان مهمونامون رفتن و وقت شد کامل دردمو بگم همین امروز تو تلگرام آقای احد آزادی خواه یه شماره دیدم شماره ایرانسل بود وقتی پیام و ویس دادم تو تلگرام چون خودشون نوشته بودن به این شماره پیام بدید اما از دفتر احد آزادیخواه هیشکی جوابم رو نداد حتی تیک ارسال نخورد و دیدم سرکاریه حالا نمیدونم اقا آزادی خواه خودش خبر داره یا اونایی که تو دفترش هستن سرشون شلوغ بوده اما اینم نمیدونم چرا پسر خالم میگه رفتم دفتر اقا آزادیخواه و رئیس دفپفتر کامل باهام حرف زده و احترامم کرده و نیم ساعت وقت گذاشت اما پیام منو نخوندن و جواب ندادن شاید از شانس منه ولی راستش ازشون ناراحت شدم چون خیلی بی کس و تنهام و گرفتارم بخدا من به آقای احد آزادی خواه رای دادم اونم تک رای البته کلا ازش راضی هستم مخصوصا یارانه سبزه هر چند سبزه زیادی نداشتم اما خودم گرفتارم و هیچ پشت و پناهی ندارم بجز آقا ازادی خاه نه خواهری نه پدری داداشام هم تحویلم‌نمیگیرن عارشون میشه والا من نه معتادم نه پرونده دارم هیشکی دستمو نگرفت.
شنبه میرم دفترشون ایشالا پاسخ بده و ببینمش
اقای آزادی خواه من کوچیکتونم خاک پاتونم اسمم جعفر روزبهانی فرزند قاسم منم روستا زاده هستم و بیکسم و خیلی مشکل دارم ترو جون عزیزت به دادم برس ترو جون بچه هات کمکم کن
علی نگهدارت باشه
محمد مالمیر
پنجشنبه 30 آذر 1396 11:50 ق.ظ
چند روز پیش زنگ زدم دفتر ایشون خداوکیلی تنها کسایی بودن که منو آدم حساب کردن و به درد دلم گوش دادن من دور قبلی با فشار داداشم به یکی دیگه رای دادم ولی اشتباه کردم و این دفه به آزادی خواه رای می دم
علی حسین روزبهانی از کهکیو (معلولم)
پنجشنبه 23 آذر 1396 08:01 ق.ظ
خدا پدر و مادرشو بیامرزه رفتم دفتر آقای ونایی اون موقع که کاندید بود وام یه تومنی خواستم ولی اقا آزادی خواه وقتی مدارکمو دید واممو نوشت برم بگیرم
خواستم دسشو ماچ کنم ولی نزاشت
خدا براش بسازه خدا براش بسازه
فقط ونایی
چهارشنبه 22 آذر 1396 06:09 ق.ظ
آره حتما همینه...
حالا خوبه خودتون گفتید اصولگرا هستید اون بالا بعد انتظار دارید این همه تعریف رو از احد آزادی خواه قبول کنیم حالا مگه یارانه کشمش چیه
نچ نچ نچ
آورزمانی
دوشنبه 20 آذر 1396 01:11 ق.ظ
چی بگم والا باز این از کاظمی بهتره و حداقل خاکی و روستا زادست اون یکی که اصلا نمیشه پیداش کرد
وحید سلیمانی
چهارشنبه 15 آذر 1396 02:18 ق.ظ
من از هیچکدوم از اینا خیری ندیدم منی که کشاورز نیستم و یارانه نگرفتم تکلیعم چیه؟ رفتم دفتر کاظمی و آزادی خواه برای یه وام بد بدخورد کردن
دیگه بهشون رای نمیدم
کرامت
یکشنبه 12 آذر 1396 11:23 ق.ظ
چی بگم والا من از هیچ نماینده ای دل خوش ندارم چون کاری نکردن ولی میگن این ازادی خواه حداقل یارانه کشمش رو ردیف کرد من هیج وقت رای ندادم و نمیدم
خوانندگان محترم؛در نظر داشته باشید که ملایر٠٨١ هیچ پیامی را سانسور نخواهد کرد.


۱-لطفا از درج شماره تلفن و مشخصات خود در پیام های عمومی پرهیز کنید
۲-کلمات رکیک،هنجار شکن و توهین آمیز توسط نویسنده حذف می شود
۳-هیچ نظری به خاطر وابستگی به حزب یا شخص خاصی ویرایش یا حذف نخواهد شد
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.