محمد کاظمی نماینده مردم ملایر در آخرین یادداشت خود به شدت از حسن روحانی انتقاد کرد و او را به دلیل عمل نکردن به وعده های اقتصادی و سیاسی داده شده مورد پرسش قرار داد.


ملایر/نمایندگان ملایر

داد محمد کاظمی نماینده ملایر هم  از دست روحانی درامد

اختصاصی-به گزارش وبلاگ ملایر٠٨١همان هایی که سال ۹۲ روحانی را منجی ملت ایران می دانستند،چهار سال بعد با اکراه به او رای دادند و خود را برای یک دوره چهار ساله بهتر آماده کردند اما عمل کردن به وعده های انتخاباتی از جمله مجازات نجومی بگیران و بهبود معیشت مردم باعث شد تا بسیاری از طرفدارانش از او دل زده شوند و اصلاح طلبان و روحانی را مورد نقد قرار دهند.

یکی از این افراد که روزگاری با رفتارش نشان می داد که یکی از چهره های اطلاح طلب کشور است،محمد کاظمی نماینده مردم ملایر است،شخصی که به دلیل اشتباه محاسباتی و یا نداشتن تجربه، دچار حواشی شده بود‌.

در هر صورت کاظمی با تغییر مشی سیاسی و نزدیک شدن به جبهه اصولگرایان این روزها با انتقاد از عملکرد روحانی در حال تقویت وجهه انقلابی اش است.

او در آخرین یادداشت خود با گوشزد کردن شعارهای انتخاباتی دولت تدبیر و امید، به طور غیر مستقیم به او یادآوری کرد که هیچ کدام از وعده های هایش به تحقق نزدیک نشده و در حد حرف باقی مانده اند.

یکی از آن مطالبات اصلی که دغدغه همه مردم ایران است برطرف کردن مشکل بیکاری و رکود حاکم بر بازار است.وعده ای که مردم را مجاب به انتخاب مجدد او کرد و امید را به جامعه تزریق کرد اما عملی نشدن آن شعار های رنگارنگ میتینگ های تبلیعاتی اش سبب از بین رفتن نشاط جامعه و امید مردم ایران شد.

در انتها باید گفت که مردم ملایر از  محمد کاظمی به عنوان یک نماینده مردمی انتظار دارند تا با  انتقاد بیشتر از عملکرد دولت پیامشان را به گوش دولت برساند‌،دولتی که با گره زدن همه مشکلات کشور به برجام و عملکرد ضعیف پنج ساله اش، مردم ایران را ناامید و عصبانی کرده است.هر چند تغییر موضع سیاسی محمد کاظمی و نزدیک شدنش به اصولگرایان را باید به فال نیک گرفت.

قسمتی از انتقاد های محمد کاظمی علیه حسن روحانی:
در تاریخ چهار دهه پس از انقلاب چون از همین زاویه به فراز و فرودها بنگریم درس‌های جدی و عبرت‌آموزی به دست می‌آوریم. آنان كه تصور كردند با سیاست و رندی و زیركی می‌توانند همه‌چیز را به نفع خویش رقم زنند وقتی بیدار شدند كه حتی از سرمایه‌های اندوخته‌شده خود چیزی نیافتند. درمقابل كسانی كه بر اصول اخلاقی و میثاق خویش با مردم استوار ماندند فشارهای زیادی را تحمل كردند و تیرهای سهمگین تبلیغ و تهمت را به جان خریدند ولی روز به روز بر محبوبیت‌شان اضافه شد و به اشاره شان مردم احترام گذاشتند و عمل كردند.  این روزها نشانه‌های تغییر در گفتمان و عملكرد ریاست محترم جمهور به چشم می‌خورد و حداقل برای برخی از سیاسیون نگرانی آفریده است. نزدیكان رسمی آقای دكترروحانی و كمرنگ شدن نقش برخی از استوانه‌های دولت به همراه كابینه‌ای كه به مجلس معرفی شد‌، از نظر معیارهای اصلاح‌طلبانه افت قابل ملاحظه‌ای را نشان می‌دهد. وقتی این رویكرد در كنار عملكرد و سخنان اخیر ایشان توامان دیده شود جدیت تغییر بیشتر خودنمایی می‌كند و اسباب تامل را فراهم می‌آورد. اینكه اهداف و مصالح احتمالی رییس‌جمهور محترم از تفاوت‌های بروز داده شده چیست و چه نتایجی داشته و خواهد داشت به خودشان و آینده سیاسی‌شان مربوط است ولی دور شدن از وعده‌ها و برنامه‌های اعلامی و عدول از قول‌هایی كه در تجمع‌های انتخاباتی به مردم داده شد چیزی نیست كه بشود آن را به سلیقه ایشان مرتبط دانست.

کاظمی نماینده ملایر:: برچسب‌ها: محمد کاظمی , نمایندگان ملایر , محمد کاظمی اصولگرا ,
ن : شورای نویسندگان
ت : شنبه 13 آبان 1396
خوانندگان محترم؛در نظر داشته باشید که ملایر٠٨١ هیچ پیامی را سانسور نخواهد کرد.


۱-لطفا از درج شماره تلفن و مشخصات خود در پیام های عمومی پرهیز کنید
۲-کلمات رکیک،هنجار شکن و توهین آمیز توسط نویسنده حذف می شود
۳-هیچ نظری به خاطر وابستگی به حزب یا شخص خاصی ویرایش یا حذف نخواهد شد