فضای مجازی/آنتی شایعه 

آدرس و مکان صیغه خانه در مشهد

اختصاصی-به گزارش ملایر٠٨١این روزها پیام هایی مبنی بر وجود فاحشه خانه و اماکن صیغه در مشهد مقدس دست به دست می شود و عدهای بدون کوچکترین تفکری این پیام های دروغ را باز نشر کرده و بار گناهان خود را سنگین تر می کنند.

متن شایعه:
"اعلامیه رسمی صیغه توسط آستان قدس رضوی با نرخ و شرایط
 بسم ا لله ا لر حمن ا لرحیم
 النکا ح السنتی. (رسول اکرم ص)

آستان قدس رضوی جهت ارتقای فضای معنوی جامعهٔ و ایجاد شرایط مناسب روحی‌ و آرامش خیال برای برادران زائری( خصوصا برادرانی كه از كشورهای اسلامی دیگر آمده اند) که در مدت زیارت حرم مطهر امام هشتم از همسر خود دور می‌باشند اقدام به برگذاری مرکز صیغه های کوتاه مدت در جوار حرم رضوی نموده است. در این راستا از کلیهٔ خواهران باکره که سن آنها بین ۱۲ تا ۳۵ سال است دعوت به همکاری مینماید . هر یک از خواهران بر اساس قرارداد ۲ ساله‌ای که با آستان قدس رضوی منعقد مینمایند موظفند که ماهانه حد اقل ۲۵ روز به صیغه برادران زوار در آیند. مدت قرار داد جزو سابقه اشتغال متقاضی محسوب میگردد مدت هرصیغه از ۵ ساعت تا ۱۰ روز متغیر میباشد . مبلغ پرداختی بابت هر صیغه بدین شرح است: صیغه های ۵ ساعته: مبلغ پنجاه هزار تومان  صیغه های ۱ روزه  هفتاد و پنج هزار تومان؛ ٢ روزه صد هزار تومان؛ ٣ روزه  یكصد و پنجاه هزار تومان و از ۴ روز تا ۱۰ روز سیصد هزار تومان خوهران باکره که برای اولین بار صیغه میشوند مبلغ ۱۰۰۰۰۰ تومان اضافه بابت برداشته شدن پردهٔ بکارت دریافت خواهند نمود.  بعد از انقضای قرارداد ۲ ساله در صورتی که سن خوهران به حد نصاب ۳۵ سال نرسیده باشد در صورت تمایل میتوانند در لیست انتظار صیغه های دایم قرار بگیرند. خواهران موظفند ۵ در صد از مبلغ دریافتی هر صیغه را به ضریح مطهر واریز نمایند. از کلیه خواهران علاقه مند در خواست میشود ۲ قطعه عکس تمام قد (با حجاب اسلامی) ، آخرین مدرک تحصیلی، وضعیت بکارت و گواهی‌ سلامت کامل روانی‌ و جسمانی از سازمان بهداشت شهرستان محل سکونت خود را حد اکثر تا ۳۱ تیر ماه ١٣٩٤ به آدرس ذیل ارسال نمایند (توجه : برای خواهران کمتر از ۱۶ سال رضایت رسمی پدر یا جد پدری یا عمو الزامی میباشد )

 آدرس: مشهد – بارگاه امام رضا -خیابان شهید نواب صفوی -صحن کوثر – دفتر امور صیغه جهت اطلا عات بیشتر با ۰۰۹۸۵۱۱۰۰۰۰۰۰ حاج آقا محمود [...] تماس حاصل فرمائید و یا به نشریه استان قدس مراجعه نمایید"

پاسخ به شایعه
۱-متن بالا به هیچ عنوان صحت ندارد و شایعه صیغه خانه یا فاحشه خانه در مشهد دروغ دیگریست که توسط وهابیون و دشمنان نظام تهیه و تولید شده است و در ملایر۰۸۱ به آن خواهیم پرداخت.

۲-اشکالات متن از جمله نگارش ضعیف و دروغ های فاحش،ایراد محتوایی،املای غیر اصولی خود حاکی از سطح دانش شایعه ساز می باشد.

۳-در متن شایعه می بینید که برای آرامش در زیارت رابطه جنسی پیشنهاد شده و این کاملا اشتباه است و در لینک زیر،جهت آرامش در زیارت،طهارت روح و توجه به امام رضا توصیه شده، نه موارد دنیوی و آلودگی به گناه.
yon.ir/sghstn2

۴- نه تنها در هیچ سایت تبلیغاتی این متن وجود خارجی ندارد بلکه با تحقیقات ملایر۰۸۱ مشخص شد که در تارنمای آستان قدس رضوی هیچ متنی که نشان دهنده تبلیغ برای جذب مشتری صیغه خانه یا فاحشه خانه در مشهد باشد درج نشده است.
yon.ir/sghsnt3

۵-یکی دیگر از اشتباهات ساختاری متن شایعه،صیغه مجدد و سریع زن پس از جدایی از نفر اول است که طبق دستورات اسلام زن باید عده نگه دارد و یکی از دلایل حکمصیغه در دین مبین اسلام جلوگیری از فحشا است.
yon.ir/sghsnt4

۶-نه تنها تلفن و آدرس درج شده در شایعه کوچکترین رابطه ای با صیغه خانه و مکان هایی اینچنینی ندارد بلکه شرایط آورده شده در متن به کلی رد شده و دلیل دروغ بودن شایعه است با عنوان مثال آدرس و تلفن موجود  در متن شایعه هیچ ربطی به صیغه خانه در مشهد ندارد.

۷- دشمنی منتشر کنندگان این شایعه از آنجا مشخص می شود که این افراد در متن مدعی شده اند که درصدی از درآمد این مکان فحشا به ضریح مطهر امام رضا واریز می شود که هدف نهایی تخریب حرم امام رضا (ع) است و کیست که نداند بزرگی و پاکی این اماکن مذهبی با ساخت اینگونه شایعات سطح پایین تضعیف نمی شود.

۸- ایراد دیگر این متن در مورد پرده بکارت زنان است.به این صورت که در آن مرجع رسمی احراز بکارت و سلامت روانی افراد را اداره بهداشت معرفی کرده است، در صورتی که مرجع رسیدگی به این مسائل پزشکی قانونی می باشد‌.
yon.ir/sghsnt5

۹-ملایرها و مردم ایران باید در نظر داشته باشند که وهابیون و دشمنان کشور با انواع تهمت ها،اماکن مقدس مردم ایران را هدف گرفته اند و با ساخت و تولید اینگونه موارد سعی در از بین بردن اعتقادات شیعیان ایران دارند.
yon.ir/sghsnt6

۱۰-هر روز تعداد زیادی شایعه از افرادی که بویی از انسانیت نبرده اند منتشر می شود و این درحالیست که باز نشر آن ها به هیچ عنوان عقلانی و شرعی نیست پس از ارسال اینگونه مطالب خودداری کنید.

!۱۱- این گونه مطالب که نشان از ضعف وهابیون و دشمنان مردم ایران دارد ابتدا در سال ۱۳۸۸ از طریق سامانه های ارسال ایمیل به برخی وبلاگها و ایمیل های شخصی منتشر شد که متاسفانه در برهه های زمانی مختلف تکرار شده است.
yon.ir/sghstn1

صاحب طرح: شایعات www.shayeat.ir
تحقیق و تولید: ملایر۰۸۱

شایعه صیغه خانه در مشهد:: مرتبط با: آنتی شایعه ,
:: برچسب‌ها: آنتی شایعه , آدرس فاحشه خانه در مشهد , صیغه خانه در مشهد , بررسی شایعات ,
:: مطالبی با همین کلید واژه :
⬅بررسی شایعات | آیت الله خامنه ای کوروش را پدر توحید جهان معرفی کرد ,
⬅بررسی شایعات | میر طاهر بدل آیت الله خامنه ای است ,
⬅مشاوره | هم بیکارم هم بی پولم ,
⬅مشاوره | پسری رو سر کار گذاشتم حالا عذاب وجدان دارم ,
⬅مشاوره | عاشق دخترخالم شدم ,
⬅راز های زندگی آیت الله خامنه ای ( مخملباف) ,
ن : شورای نویسندگان
ت : جمعه 12 آبان 1396
خوانندگان محترم؛در نظر داشته باشید که ملایر٠٨١ هیچ پیامی را سانسور نخواهد کرد.


۱-لطفا از درج شماره تلفن و مشخصات خود در پیام های عمومی پرهیز کنید
۲-کلمات رکیک،هنجار شکن و توهین آمیز توسط نویسنده حذف می شود
۳-هیچ نظری به خاطر وابستگی به حزب یا شخص خاصی ویرایش یا حذف نخواهد شد
میلاد جمعه 4 اسفند 1396 08:41 ب.ظ
حالم از هرچی بره داره بهم میخوره،واقعا چرا انقد نفهم هستید بابا من دو ماه پیش مشهد بودم به خدا قسم انقدی كه تو مشهد خانه عفاف هست حتی توی تهرانم نیستش یه كم اگه برید بموائد میفهمید،با این مطالب مطمئنم این وبلاگ یه بسیجی درستش كرده
حیدر شجاعی پنجشنبه 28 دی 1396 12:14 ق.ظ
خدا خیرتون بده الان دست هر بچه یا اون بیسوادی یه گوشی و تلگرام هست و شایعه پخش میکنن فکرهیچ چیزی هم نیستن نه آبرو نه آخرت امیدوارم شما با منتشر کردن و بررسی کردن شایعات یه حرکتی بکنید
علی چهارشنبه 27 دی 1396 11:19 ق.ظ
اصلا مهم نیست که این متن راسته یا دروغ اصلا راست باشه قبول اما یعنی هیچ محل فحشای تو این صهر مقدس نیست؟
اینو جواب بدید ممنون میشم
البته اگه اصلا پیامم منتشر بشه
یکشنبه 17 دی 1396 07:25 ب.ظ
با سلام و احترام و سپاس و قدر دانی حضور محترم مسئولین سایت.
اینجانب سارا حقیرهستم لذا اظهارات وبیانات بنده طبق تعصبات سیاسی و یا مذهبی نمی باشد . و صرفا عقلی بیان می نمایم. چرا که سیاست اگر باشد پس در پی هدفی دنیایی. و اگر مذهبی باشد در پی هدفی اخروی. لذا صرفا عقلی بحث می کنم زیرا عقلی بحثس کلی و جهان شمول و شامل عام و خاص و اعم از مذهبی و غیر مذهبی و درکل احترام بنده به همه اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد. و علت بحث عقلی همین می باشد. دوستان گرامی بایستی به راحتی و سادگی باعقل سلیم تشخیص بدین که در همه جای جهان اعم از جهان غرب و شرق زیارت ها دو گونه است: زیارت های معنوی و مادی. که زیارت های معنوی می تواند جمعی صورت گیرد و هم شخصی/ و اما زیارت های مادی هم هم جمعی میباشد و هم فردی/ و اما بحث اصلی ما زیارت معنوی که مصداق اصلی آن در ایران مساجد و اماکن مقدسه ای چون زیارتگاه ها می باشد. و در جهان غرب و سایر کشورها اماکن معنوی و مقدسه شان معبد ک همان محل عبادت می باشد. پس به سادگی باید درک کنیم و تشخیص دهیم که مکان مقدس با معنویت امیخته شده و پاک و زلال در ذات هست. لذا شایعه پرراکنی برای اماکن مقدسه در همه جای جهان وجود دارد که نشات گرفته از مخالفین معنویات میباشد که این مخالفان جالب است که برای سست کردن معنویات با مادیات ناسلام مثل شهوت و....در صدد ایجاد بدعت در دین هستن و افراد را از این طریق راه انحرافی پیش رو قرار می دهند. لذا اگر قرار است فردی به قصد معنویت برود و تزکیه روح مکان مقدس را انتخاب می کند و این مخالفان دین و معنویت تنها راه برای هدفشان همین ایجاد شایعه پراکنی و دروغ در خود این مکان مقدس یا در باب این مکان ها می چرخد تا گمان افراد را خصوصا عامه را تردید و شک همراه کند و در واقع مکان را سست و بی ارزش کنند. ولی یک فرد عاقل خوب میداند برای کارهای دون و پست چه نیازی به زیارت معنوی...لذا صیغه خانه وجود دارد یا ندارد مطرح نیس...این مهم هست که اگر وجود دارد ربطی به اماکن مقدسه که معنویت هست ندارد///اگر هم وجود ندارد این مکان و شایعه هست پس بازهم قصد تخریب معنویات و پاکی ها هست و صحت ندارد////ممکن است وجود داشته باشد این صیغه خانه ولی محال هست مربوط به اماکن پاک باشد....بی شک این ها زباله های فکری مخالفین هستن که میخواهند اسلام را سست کنند که موفق نخواهند شد.
سامورایی عدالت جمعه 10 آذر 1396 12:34 ق.ظ
کسایی که این جور شایعه های کثیف رو درست میکنن واقعا به فکر اخرتشون هستن؟ من نمیگن تو مشهد صیغه خونه و محل فحشا نیست چرا مثل هر شهری هست اما مخفی و خیلی کم امیدوارم شایعه در خونه این ادما بیاد تا بدونن یعنیچی
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.