تبلیغات
سایت ملایر081 - بیوگرافی عبدالقادر ترشابی
یکی از مجریان و کارشناسان معروف شبکه جهانی کلمه،عبدالقادر ترشابی است.اگر قصد آشایی با زندگی و سوابق او را دارید و به دنبال بیوگرافی کامل عبدالقادر ترشابی هستید مطلب زیر را بخوانید‌. 

مخالفان نظام/عبدالقادر ترشابی

عبدالقادر ترشابی را بهتر بشناسید

اختصاصی-به گزارش ملایر٠٨١با تلاش ها و تحقیقاتی که انجام دادیم اطلاعات زیاد و دست اولی از عبدالقادر ترشابی بدست آوردیم که می تواند شما را با این فعال سیاسی مذهبی آشنا کند،قسمتی از بیوگرافی عبد القادر ترشابی، برگرفته از سخنان برادر محترمشان عبدالحمید ترشابی معلم بازنشسته کشور است.

بیوگرافی مختصر عبدالقادر ترشابی:
عبدالقادر ترشابی با نام اصلی حسین ترشابی زاده ۸ فروردین ۱۳۵۴ است.وی دارای تحصیلاتی آکادمیک مطابق کاردانی است و تحصیلات تجربی بالایی دارد.پدرش کاک مصطفی ترشابی منبری معروف و معتبر دهه های۵۰ ، ۶۰ و ۷۰ زابل است.او دارای سه خواهر و چهار برادر است.همه خانواده او در حال حاضر در کشور ایران زندگی می کنند.

خانواده عبدالقادر ترشابی:
کاک مصطفی ترشابی از منبریان معروف زابل بود. ایشان در زمانی که آیت الله خمینی بر ضد حکومت پهلوی دستور مقابله و افشاگری دادند،همچون سایر علمای اهل تسنن اعتراض خود را سر منبر و کلاس درسش اعلام کرد و پس از چند روز توسط ساواک دستگیر و به سه ماه زندان محکوم شد‌.عبدالقادر ترشابی فرزند هفتم خانواده است.عبدالحمید و محمد از برادران بزرگتر عبدالقادر ترشابی هستند که سال ها در کسوت معلم در استان سیستان و بلوچستان مشغول آموزش و تربیت دانش آموزان این منطقه بودند و در حال حاضر بازنشسته شده اند.

تحصیلات عبدالقادر ترشابی:
با تحقیقاتی که ملایر۰۸۱ بطور گسترده انجام داد متوجه شدیم که برادرش عبدالحمید ترشابی در گفتگویی با اندیشکده دیانت از تحصیلات برادر کوچکترش اینگونه می گوید:پدر ما فرد زحمت کشی بود و به سختی درآمد لازم را کسب می کرد در کنار آیت الله خمینی مشغول مبارزات بود، البته خود این ماجرا سبب فشارهای سنگین ساواک بر خانواده ما شد.شاید پدرم از معدود روحانی های اهل سنت بود که دشمن و مخالف عربستان بود و همیشه با آن ها مخالف بود این کینه پس از انقلاب رنگ و بوی جدید به خود گرفت و طبیعی بود که به دلیل این تفکرات از سوی بزرگان بلوچ مورد بدگویی قرار بگیرد. همه این موارد باعث تشنج در خانواده ما شده بود.زمانی که عبدالقادر به مکتب کاک مصطفی رفت هیچ کس فکر نمی کرد که او یک مدرس و تحلیلگر برجسته شود و از آن راه سالم و راست برگردد.

عبدالحمید ترشابی ادامه می دهد: برادرم آموزش قرآن را از سن ۷ سالگی آغاز و تفسیر سوره های قرآن را پیش پدر خدا بیامرزم فراگرفت.حسین یا همان عبدالقادر کنونی زمانی که در دانشگاه قبول شد همه ما متعجب شدیم و باورمان نمیشد که یک اهل سنت بتواند وارد دانشگاه شود اما او وارد شد و متاسفانه آن همه استعداد را نیمه تمام گذاشت و از مسیر خانوادگی مان خارج شد.

ازدواج عبدالقادر ترشابی:
عبدالقادر ترشابی در سن ۲۳ سالگی با دختر عموی خود سرکار خانم فاطمه ترشابی ازدواج کرد. خانم فاطمه ترشابی یک سال پس از این وصلت به بیماری سرطان خون مبتلا شد.پس از این اتفاق عبدالقادر ترشابی از او جدا شد و او را طلاق داد‌.همسر اول او پس از این جدایی به دیار باقی شتافت و بردارش گفته است که سر آن ماجرا اهالی محل هرگز عبد القادر را نبخشیدند.

ازدواج دوم حسین ترشابی یا همان عبدالقادر ترشابی با ناریه آواکیان یکی از ارامنه های کشور آلمان بود،ناریه آواکیان پس از علاقه به عبدالقادر ترشابی مسلمان شد و به دین مبین اسلام گروید.حاصل این ازدواج سه دختر و یک پسر می باشد‌.

تفکرات عبدالقادر ترشابی:
برادرش جناب آقای عبدالحمید ترشابی در گفتگو با اندیشکده دیانت در مورد تفکرات وهابی عبدالقادر می گوید:قبل از هر چیزی باید بگویم ما هیچ نزدیکی به تفکرات رد  شده و باطل وهابی ها نداریم و اگر برادرم به سمت این گروه های خدا نشناس و ضد ایرانی و ضد دین  رفته دلیلش لقمه حرام و تربیت غلط نیست بلکه همه این ها به گفته پدر خدا بیامرزم امتحان الله است‌.

ایشان ادامه می دهند:عبدالقادر در ترم سوم دانشگاه گرفتار گروهی به نام جیش الاسلام شد که گروه کوچکی در زابل بود و نباید با آن گروه معروف اشتباه شود.یادم می آید آخرین تابستانی که همدیگر را دیدیم متوجه تغییرات رفتاری اش شدم و زمانی که فهمیدم قصد ترک تحصیل و خروج از دانشگاه را دارد و می خواهد به پاکستان سفر کند، الله شاهد است که من همان موقع سخت ارشادش کردم و یه گفتم که عاقبت پشت کردن به وطن،آوارگی و منفور بودن است، ولی فایده ای نداشت گویا ذهن برادر ساده من را شست و شو داده بودند.

پنج سال بعد از آخرین دیدارمان از انگلستان با ما تماس گرفت و گفت که کار و زندگی خوبی دارد و می توانم مقداری پول به شما قرض دهم اما هرگز راضی به دریافت ریالی پول از او نشدیم چرا که خانواده اعتقاد داشت که او تمام نه تنها پول او بلکه تفکراتش هم حرام است و باید از او دوری کرد اما برادر همیشه برادر است و الله متعال شلهد است که گاهی تا صبح برای عاقبت برادرم اشک می ریزم.

نظر دیگران در مورد عبد القادر ترشابی:
سجودی همکار سابق او در برنامه در پناه نور گفته بود که آقای ترشابی هیچ دلیلی برای دشمنی با شیعیان ندارد و تنها به دلیل اینکه از دانشگاه انصراف داده پشیمان و عصبانی است.

لازم به ذکر است که افشاگری های سجودی باعث اخراج این شخص از شبکه وهابی کلمه شد و پس از آن افشاگری های جنسی سجودی علیه ترشابی آنقدر ادامه پیدا کرد که سجودی پس از تهدید های وحشتناک سکوت اختیار کرد‌.

برادر او عبدالحمید در آخرین مصاحبه خود گفته بود که برادرم از ما نیست و خدا می داند از همان وقتی که همسرش را به جرم سرطان گرفتن طلاق داد متوجه درون سیاهش شدیم اما کاری از ما بر نمی آید و به دلیل وطن فروشی برادرم مجبور به مهاجرت از آن محله قدیمی شدیم.

بیوگرافی عبدالقادر ترشابی:: برچسب‌ها: شبکه کلمه , عبدالقادر ترشابی , شبکه فارسی داعش ,
:: مطالبی با همین کلید واژه :
⬅بیوگرافی زینا تهرانی ,
⬅محمد خاکی نهاد مچ کارشناسان شبکه کلمه را خواند ,
ن : شورای نویسندگان
ت : دوشنبه 1 آبان 1396
خوانندگان محترم؛در نظر داشته باشید که ملایر٠٨١ هیچ پیامی را سانسور نخواهد کرد.


۱-لطفا از درج شماره تلفن و مشخصات خود در پیام های عمومی پرهیز کنید
۲-کلمات رکیک،هنجار شکن و توهین آمیز توسط نویسنده حذف می شود
۳-هیچ نظری به خاطر وابستگی به حزب یا شخص خاصی ویرایش یا حذف نخواهد شد
parisa چهارشنبه 20 تیر 1397 02:12 ق.ظ
درود به شرف اقای ترشابی اینا همش دروغ میگن همه دروغ ازمتن بالا تا همه نظرها واقعاکه امعلومه دیگه اقای ترشابی دشمن وبدخواه زیاد داره این هاهم بادروغاشون میخوان خرابش کنن ازچشم ملت بیاندازنش ولی کورخوندن یه مشت شیعه دوره هم جمع شدن جرت وپرت میگن درود به شرف عبدلقادرت شابی وتمامی مجری های شبکه کلمه همیشخ زنده باشید
شنبه 16 تیر 1397 10:00 ق.ظ
چشم تون گور تا رشد اهل سنت را نبینید
جمعه 27 بهمن 1396 02:10 ق.ظ
تو یکی از برنامه های شبکه وهابی کلمه ابولولو و در کل ایرانیان رو مجوس خواند حال با اینکه خودش ایرانی هست. مجوس یعنی آتش پرست.
گیلانک یکشنبه 1 بهمن 1396 12:57 ق.ظ
درود بر شافعی اهل بیت که با وجود اختلاف و کمبود پشت برادرای هموطنش ایستاده و خودش رو مثل این شپش ها به عربستان نفروخته
محمد چهارشنبه 27 دی 1396 07:35 ق.ظ
اهل سنت همیشه در طول تاریخ مظلوم واقع شدند ما حق کمی داریم یا بهتر است گفت اصلا حقی نداریم سیستان و بلوچستان را رها کرده اند اما خود اشتباه نکنید حرف ما طرفداری از این نجس عبدالقادر ترشابی نیست چون بزرگان ما مثل مولوی عبدالحمید و مولوی گرگیج گفته اند که شبکه تروریستی کلمه هرگز مربوط به اهل سنت نیست خب این یعنی چه؟ یعنی ما این عبدالقادر ترشابی و هاشمی و سجودی و فتاحی که آرزویش سر بریدن مردم ایران است را هرگز خودی نمیدانیم و اصلا گوص به حرفشان نمی دخگهیم این جملعات شبکه کلمه در سوریه و عاق آنقدر از اهل سنت سر بریدند که دلمان از ان ها خون است یا هر ماه یک توهین در شبکه کلمه به ما می کنند که ما اهل سنت ایران بی غیرت هستیم اما شما بهانه به دست این مجوس ها می دهید وگرنه ما که اهل سازشی هستیم و به قول مولوی عبدالحمید اهل سنت ایرانیم
الله همه ما را هدایت کند این درد ماست که امیدوارم رسیدگی کنند آقای جهانگیری و روحانی که زیر حرف هایشان زدند امیدمان به انتخابات بعدی و یک چهره اصولگراست
Edris سه شنبه 26 دی 1396 03:07 ق.ظ
من نمیدونم چقدر این تیکه که آقای ترشابی زنش رو به خاطر سرطان طلاق داده درسته
اما اگه راست باشه یا یه روز بفهمم که راسته خودمو میکشم ینی دو ساله اشتباه فکر میکردم وقتی دولت اسلامی عراق و شام روی کار اومد هم دچار کلی تناقض فکری شدم حالا هم که این متن رو درباره عبدالقادر ترشابی خوندم حیلی به هم ریختم نمیدونم شاید من بدشانسم که همیشه گیر ادمای اشتباهی میفتم یا شما راست نمیگید
زمان همه چیزو نشون میده
شفیع شنبه 16 دی 1396 01:44 ق.ظ
به شما که چه عبدالقادر ترشابی زنش را به خاطر اینکه سرطان گرفته طلاق داده و به همسرش بدی کرده ها به شما چه اون دنیا جواب میده و تقاص پس میده الله متعال میفرماید به من رجوع کنید چه بخواهید و چه نخواهید آینده ایران با وهابیت روشن است و رافضی های شیعه سرشان باید بریده شود ان هم توسط حق گویانی سیاه موش در میدان های اخوند ها پس توبه کنید چون ما نزدیک هستیم و ایران را خواهیم گرفت و سر شما نجس های شیعه را خواهیم برید
پنجشنبه 14 دی 1396 10:08 ب.ظ
دهنشون سرویس شد خوشم اومد مردم زدن تو دهن شبکه کلمه و این عبدالقادر ترشابی کثیف حروم زاده ذوق میکرد اختشاش شده بود
کرم پنجشنبه 7 دی 1396 11:39 ب.ظ
*قسمتی از متن توسط نویسنده حذف شد
ترشابی کثیف امشب یه سوتی داد در حد بنز وسط حرفاش گفت بعضی از اهل سنت ایران مثل شیعه ها کافر هستند و طرفدار نظام هستند و به زودی به مجازات خواهند رسید بعد حرفشو عوض کرد و گفت الباه تعدادشان انگشت شمار است خلاصه این حاج آقا عبدالقادر ترشابی حسابی بو میده و زن سرطانیشم ول کرد و رفت تف به این وهابی کثیف مگه طرفای زابل نبینمش پوستش را میکنم و چوب تو****** جوری که اشکش در بیاید با اهل سنت و به اسم ما سنی ها دشمنی میکنی نجس کافر تو اگر پات به ایران برسد سر ما را میبری و رحم به اهل سنت نمیکنی مثل داعش در عراق و سوریه که شافعی و حنفی ها را کشتند و سوزاندند
ژوان کرنالج پنجشنبه 7 دی 1396 01:59 ق.ظ
کسی که مدرش اورا نفرین میکند سرنوشتی بهتر ازآقای عبدالقاوپدر ترشابی ندارد من به چشم دیده ام آق والد و والده چه تاثیر بسزای در زندگی دارد به این شخص فحاشی نکنید چون دست خودش نیست
شافعی محب اهل بیت دوشنبه 27 آذر 1396 06:35 ق.ظ
خداوند لعنت کنه دشمنان اسلام رو این عبدالقادر ترشابی سربازشونهوگرنه گنده هاشون کسایی دیگه هستن فقط میگم شیعیان و اهل سنت اجازه اینکه ایران مثل سوریه شود را نخواهیم داد
سبحان الله
چهارشنبه 15 آذر 1396 11:02 ق.ظ
خداییش تا اینهمه شاعر و دانشمند مونده رفتید سراغ ترشابی؟! آخه اینا آدمن دربارشون مینویسی من شک ندارم سنی ها هم اینارو ادم حساب نمیکنن
ابوبکر صعاری شنبه 4 آذر 1396 01:28 ق.ظ
جدا از پیامهای مردم که خیلی هاش جالب نبود اما باید بگم من شافعی مذهب هستم و از اهل تسنن یا بقول برادران شیعه سنی هستم،ما به عنوان اهل سنت هیچ اعتباری برای شبکه کلمه و این عجوزه ها قائل نیستیم و این وهابی ها را دشمن پیامبر می دانیم اخر کسی که بگوید خداوند بدن دارد مسلمانه؟کسی که به عای شیر خدا و اسدالله فحش ناموسی بدهد مسلمانه؟آهر کسی که دستور سر بریدن بدهد مسلمانه؟ پیغمبر خدا دستور بریدن سر سههبچ کسی را نداد همین عبدالقادر ترشابی که مثل پسر نوح راهش رو گم کرده اگه تو ایران با داعش بیاد خدای ناکرده سر همه رو می بره بیاید سعی کنیم ما سنی ها و شیعه خار چشم وهابی ها بشیم
یک کلام ختم کلام ما اهل سنت از بلوچ و کرد گرعته تا گلستان و خوزستان هرگز زیر علم وهابی ها و عربستان سینه نمیزنیم اون افرادی هم که به اسم اهل سنت به ترشابی و شبکه کلمه زنگ میزنن بی سواد هستن و ارزوشونه صداشون تو تلوزیون پخش بشه وگرنه این ها را آوم خگحساب نمی کنند و از سر سادگی تماس برقرار م کنند
الف چهارشنبه 24 آبان 1396 01:29 ب.ظ
لعن وبدگویی به اموات پدر ومادرایشان ترشابی زاده برخورد درستی نیست؟ازنظر شرعی واخلاقی عمل غیراخلاقی محسوب می شود!؟لذاطبق گفتاربیوگرافی زندگی ترشابی زاده سایت پدرایشان کاک مصطفی ازشخصیت های متدین،منبری،انقلابی مبارز،ضدرژیم حکومت پهلوی و زندانی ساواک و همراه وهمنواه بارهبرکبیرانقلاب حضرت امام خمینی(قدسره)وهمچنین سایرعلما وانقلابیون قبل انقلاب بوده؟
داغدیده ام سه شنبه 23 آبان 1396 12:42 ق.ظ
همین امشب فهمیدم که اون عقیل هاشمی داعشی تو شبکه کلمه گفت که کشته شده های زلزله حقشون بوده که بمیرن من دختر خالم فوت شد دارم میمیرم لعنت بر اول و آخر شبکه کلمه خدا نفرین کنه عبدالقادر ترشابی داعشی رو که خون به دلمون کردن من تا الان فکر میکردم اینا آدمن جای پدرتون تو جهنمه نه دخترخالم که نامزدم بو عزیز دلم بود
عبدالمجید جمعه 19 آبان 1396 04:38 ب.ظ
من تا الان فکر میکردم عبدالقادر ترشابی یه انسان با کرامته پس بگو با خاطر شکست های زندگی دشمن مردم ایران شده ای روزگار منو باش پای شبکه کلمه با دوق و شوق مینشستم و فکر میکردم ستگار شدم
الا از حرف زدنشم معلومه پر از کینست باز عقیل هاشمی یکم منصف تره
سبحان الله
لعنت به این روزگار که مردمش فریبکارن
یکشنبه 7 آبان 1396 03:35 ق.ظ
این یارو یا همون عبدالقادر ترشابی تو زاهدان همدرسه ای من بود بیچاره بچه ها هر روز بعد از مدرسه...
شده بود عروس مدرسه الانم میگن شده عروس شبکه تروربستی کلمه
شیعه علی سه شنبه 2 آبان 1396 02:39 ب.ظ
لعنت بر پدر و مادر هر چی وهابی کثیفه من لعنت بر عبدالقادر ترشابی نجس که پعلومه بچگی هاش خیلی اذیت شده من با یه وهابی همسایه بودم دخترش رو میفروخت و کیفم می کرد درضمن میگفت همه ما وهابی ها از نسل وحشی های عربستان هست6030
دوشنبه 1 آبان 1396 08:27 ب.ظ
خخخخخخخخ
این چرا این قدر ریش داره خخخ
داعشیه؟
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.