کوروش رادمنش یکی از افرادیست که در شبکه تلویزیونی ایران آریایی هفته ای چند جلسه به مشکلات مختلف ایران با نگاهی خاص می پردازد.متن زیر بیوگرافی واقعی کوروش رادمنش می باشد که توسط ما تهیه شده است.

مخالفان نظام/کوروش رادمنش

کوروش رادمنش کیست

اختصاصی-به گزارش ملایر٠٨١تا به حال فکر کرده اید که چرا هیچ عکس و فیلمی از کوروش رادمنش در اینترنت موجود نیست؟اگر شما یکی از طرفداران کوروش رادمنش هستید متن زیر،که حاصل تلاش بیبار ما است را تا انتها بخوانید.

چرا کوروش رادمنش خود را نشان نمی دهد:

کوروش رادمنش کیست و کجا زندگی می کند؟نام واقعی او چیست و چرا هیچ تصویری از او موجود نیست؟علت مخفی کاری این تحلیلگر خوش سر و زبان چه می تواند باشد؟


بیوگرافی مختصر کوروش رادمنش:
کوروش رادمنش با نام واقعی (اکبر شفیعی) متولد ٢٨ مهر  ١٣٥١ در قروه سنندج است.رادمنش دارای لیسانس ادبیات از دانشگاه تهران است.او دارای یک برادر و یک خواهر می باشد.پدر او با نام محمد جواد شفیعی از ارتشی های سابق است.اکبر شفیعی با نام مستعار کوروش رادمنش تحصیلات پایه خود را در دبیرستان حافظ تهران گذراند و در دانشگاه تهران در رشته ادبیات مشغول ادامه تحصیل شد.کوروش رادمنش بعد از اتمام دوره لیسانس به سربازی رفت و در شهرستان بانه مشغول خدمت سربازی شد.


خانواده کودوش رادمنش:
پدر کوروش رادمنش با درجه گروهبان یکم از ارتشی هایی بود که بعد از انقلاب ایران به جرم تیراندازی به سه نفر از هموطنان و اقدام علیه مردم ایران از ارتش اخراج شد.محمد جواد شفیعی پدر رادمنش که به خوش مشربی معروف است بعد از اخراج از ارتش مغازه ای را در فلکه اول تهران پارس اجاره کرد و مشغول فروش لبنیات محلی شد.قدیمی های تهران پدر رادمنش را مردی خانواده دوست و خوش اخلاق معرفی می کنند.


شروع مبارزات کوروش رادمنش:
کوروش رادمنش در ماه های آخر خدمت خود در بانه تصمیم می گیرد که برای همیشه به عنوان یک نظامی زندگی کند و بعد از مخالفت پدرش دفترچه استخدام نیروی انظامی جمهوری اسلامی ایران را پست می کند اما گزینش او با اشکال مواجه میشود و کوروش رادمنش به دلیل اشتباهات  و  وابستگی پدرش به نظام شاهنشاهی،از شغل مور علاقه اش دور می ماند.


دستگیری کوروش رادمنش:
رادمنش که در یک سال خدمت خود در بانه راه و روش قاچاق مشروبات الکلی را به درون ایران آموخته بود تصمیم می گیرد که محموله سبکی از مشروبات الکلی را وارد ایران کند تا سرمایه اولیه خود را فراهم کند اما در ایست بازرسی گرفتار ماموران مرزی می شود.کوروش رادمنش سرانجام در دادگاه به دو سال زندان و پرداخت دو میلیون تومان محکوم می شود.


مهاجرت کوروش رادمنش:
کوروش رادمنش پس از گذراندن دوران حبس به قدری از حکومت ایران متنفر می شود که تصمیم می گیرد برای همیشه ایران را ترک کند.او به صورت قاچاق به ترکیه و سپس به اتریش می رود و در رستورانی به نام light به کار مشغول می شود.پنج سال بعد  کوروش رادمنش اولین مغازه خود را راه اندازی کرد و اکنون در سوپر مارکت کوچک خود به فروش کالاهای ایرانی مشغول است.


چند نکته در مورد کوروش رادمنش:
١-کوروش رادمنش در سوپر مارکت کوچک خود با شبکه ایران آریایی ارتباط برقرار می کند و در انبار همان جا تجهیزات لازم را مستقر کرده است.
٢-رادمنش به دلیل علاقه شدیدش به تجهیزات نظامی یک مجموعه کوچک از هواپیماهای نظامی از جنس فیبر کربن را گرد آوری کرده است.
٣-کوروش رادمنش دوره تخصصی فن بیان را در آلمان زیر نظر آقای مرتضی کرم پور گذرانده است.
٣-رادمنش مجرد است و در حال حاضر با دختری اتریشی ایرانی زندگی می کند.
٤-یک سال پیش پدر کوروش رادمنش در محله تهران پارس فوت کرد.
٥-او در حال گذارندن دوره فوق لیسانس خود در اتریش است.
٦-رادمنش بدلیل سوختگی از ناحیه صورت اعتناد به نفس خود را از دست داده است(گفته می شود معالجات وی در جریان است)


نظر دیگران در مورد کوروش رادمنش:
شاهین سید نیا هم خدمتی و دوست کوروش رادمنش در مصاحبه ای با اندیشکده امام حسن گفته بود که رادمنش فردی باهوش و پسری با محبت بود و قلبا از شاه و پهلوی ها نفرت داشت و معتقد بود که شاه آنقدر دیکتاتور و خونریز نبود خمینی و مردم ایران پیروز  نمیشدند.دوست کوروش  رادمنش اضافه کرد که بعد از اخراج پدرش و شنیدن جواب رد از نیروی انتظامی، حس انتقام  باعث شد که کوروش دست به دشمنی علیه نظام بزند و اصطلاحا عامل آوارگی اش را بکوبد.شاهین سید نیا تاکید کرده بود که کوروش رادمنش اهل ماجراهای سیاسی نبود و بزرگترین آرزوی او استخدام در نیروی انتظامی و دریافت حقوق ماهیانه بود بود.

شهرام همایون در پاسخ به ادعاهای کوروش رادمنش او را فردی مجهول معرفی کرد و جلوی دوربین گفته بود بهتر است این آقا که وقت زیادی دارد و از سوپر مارکت شخصی اش حرف می زند تصویر خودش را نشان دهد و بعد دم از مبارزه بزند.

عکس کوروش رادمنش در کلاس ششم به همراه مدیر مدرسه 


کوروش رادمنش:: برچسب‌ها: کوروش رادمنش , کوروش رادمنش کیست ,
✔شاید از مطالب زیر خوشتان بیاید
⬅نامه صمیمانه بسیجیان ملایر به شهرام همایون
ن : شورای نویسندگان
ت : شنبه 25 شهریور 1396


آرش
دوشنبه 22 آبان 1396 06:41 ب.ظ
من همکلاس کوروش بودم و بعد از سوخته شدن صورتش دیگه ندیدمش اما شنیدم پولاشو جمع کرده و میخواد همل بکنه یه عده هم میگن از زرف جمهوری اسلامی ماموره و میخواد اپوزوسیون رو از بین ببره

...
شنبه 20 آبان 1396 04:20 ق.ظ
نفرین به شماها که هرکی مخالفتونه رو نابود میکنید من که میدونم زیر مجموعه امپارتوری دروع و رصد تیوی هستید کوروش رادمنش یه مبارز واقعی و اگرم در گذشتش خلافکار بوده که من بعید میدونم هیچ ربطی به الانش نداره و بدونید تقاسش رو پس میدید

احمد
یکشنبه 14 آبان 1396 12:07 ب.ظ
عجب پس ماجرای کوروش رادمنش اینه واقعا ماها ساده ایم
شازده هم اسمش یه چیز دیگست و هم بی اخلاقه...
اللته من از روز اول گفتم که افرادی مث این یارو عددی نیستن و مبارزان واقعی رو نابود کردن چون خودشون...

دوشنبه 1 آبان 1396 06:38 ق.ظ
کوروش رادمنش سرباز پیادست ماجرا جای دیگه نوشته شده گویا آقایان ایسم دوست قراره یه پادشاه جدید برای ما بیارن ولی کور خوندن مگه دیگه مردم نفهم باشن دوباره یه مفت تور رو بیارن کنن پادشاه‌.باباش کم خورد و کشت حالا نوبت پسر و نوه هاشه

ایران پرست
یکشنبه 23 مهر 1396 11:36 ب.ظ
سلام،
اگرامکان داره ساعت وروزهای پخش برنامه جناب رادمنش رو از شبکه ایرانی آریایی به بنده اعلام کنین
با تشکر

کیانوش
یکشنبه 23 مهر 1396 11:35 ب.ظ
کوروش رادمنش خیلی بارشه اینو همه میدونن خیلی ها هم میگن جاسوس ایرانه اما من کوروش رادمنش رو یک تحلیلگر قوی میدونم کاری هم ندارم کی بوده و چی کرده و جرا افتاده زندان

زنده باد آزادی
شنبه 22 مهر 1396 11:46 ق.ظ
همش دروغه چون کوروش رادمنش حرفای خوبی میزنه شما دارید میکوبونیدش ما طرفدار کدروش رادمنش و همه حرفاش هستیم.شما هم مثل امپراتوری دروغ فقط بلدید دشمنی کنید.
زنده باد آزادی

سیاوش قربانی
جمعه 21 مهر 1396 05:03 ق.ظ
کوروش رادمنش رو من میشناسم این شخص که مردم به اسم دروغین کوروش رادمنش میشناسن کسی نیست جز حسین پور محمد که سال 82 بدلیل دزدی افتاد زندان نکته دیگه اینه که کوروش رادمنش رو نباید جدی گرفت چون مثل آرین وطن خواه شارلاتانه

جاوید
چهارشنبه 19 مهر 1396 08:05 ب.ظ
من خودم مخالف نظام هستم اما کوروش رادمنش اگه جرئت و شرف داشت خودش رو نشون میداد نه مثل یه زن بره قایم بشه و از طریق اسکایپ حرف چرت بزنه

حسین
پنجشنبه 6 مهر 1396 08:17 ب.ظ
جالب بود رایتش اولین باره از این وطن فروش مطلب واقعی دیدم
خوانندگان محترم؛در نظر داشته باشید که ملایر٠٨١ هیچ پیامی را سانسور نخواهد کرد.


۱-لطفا از درج شماره تلفن و مشخصات خود در پیام های عمومی پرهیز کنید
۲-کلمات رکیک و هنجار شکن توسط نویسنده حذف می شود
۳-هیچ نظری به خاطر وابستگی به حزب یا شخص خاصی ویرایش یا حذف نخواهد شد
۴-ملایر ۰۸۱ با روزانه ۱۸ هزار بازدید توان کافی روی کنترل پیام ها را ندارد و لذا طبق قانون مصادیق محتوای مجرمانه،مسئولیت و عواقب پیام های مخاطبین به عهده خودشان است
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.