تصمیم گرفتیم تا در ملایر٠٨١ برای اولین بار بیوگرافی آرین وطن خواه  را تقدیم مخاطبان خوبمان کنیم.کلیه مطالب پیش رو از منابع معتبر ومطالب مختلف گرداوری شده است.

مخالفان نظام/آرین وطن خواه

همه چیز درمورد آرین وطن خواه:

اختصاصی-به گزارش ملایر٠٨١: اگر شما مشتری شبکه های ماهواره ای باشید تا به حال تصویر مردی را مشاهده کرده اید که در شبکه ایران آریایی جلوی دوربین می نشیند و با ادبیاتی ساده اما خشمگین همه سران نظام جمهوری اسلامی ایران را تکفیر کرده و آنان را جنایتکار می خواند.از آن جایی که اطلاعات کمی در مورد آرین وطن خواه بود،تصمیم گرفتیم تا با زحمات فراوان و تحقیق های گسترده، بیوگرافی این فعال سیاسی را تقدیم شما عزیزان کنیم.

بیوگرافی مختصر آرین وطن خواه:
حسین مولوی با نام مستعار، آرین وطن خواه زاده ١١ مهر ١٣٣٤ است.پدر او محمد حسین مولوی و مادرش اختر کرم بیگی می باشد، پدر آرین وطن خواه زمانی از خادمان مسجد سیدالشهدا  محله مولوی بوده است و مادرش معروف به اختر خانم در بین زنان محله مولوی تهران از احترام خاصی برخوردار بود.

بیوگرافی کلی آرین وطن خواه:
با تلاش و جستجو های ما در ملایر ٠٨١ مشخص شد که آرین وطن خواه از سن هفت سالگی در کارگاه آهنگری پدر مشغول به کار شد و همزمان در مدرسه جاوید تحصیلات پایه خود را آغاز کرد.آرین وطن خواه(حسین مولوی) از سن ١٢ سالگی به مکتب قرآن کاک احمد ملاباشی رفته و به اصرار پدر با صرف و نحو عربی و سوره های قرآن آشنا شد.

وی بعد از فوت پدرش علیرغم استعداد خوبش در تحصیل،سرانجام در سن ١٦ سالگی درس و مدرسه را رها کرد و در فرش فروشی دایی پدرش معروف به حاج محمد به عنوان پادو مشغول به کار شد.تنها ٢٠ سال احتیاج بود تا آرین وطن خواه تبدیل به یکی از تاجران موفق فرش تهران شود.

ازدواج و فرزندان آرین وطن خواه:
همسر اول او با نام مهین مطیعی فرزند یکی از سرمایخ داران و فروشندگان موفق فرش تهران بود،وی از همسر اولش هیج فرزندی ندارد و سرانجام پنج سال پس از ازدواجش در سال١٣٥٨ به دلیل نازا بودن مهین،از او طلاق گرفت.

آرین وطن خواه تا سال ١٣٧٠ ازدواج نکرد و چند سال بعد بدلیل علاقه شدید به دختری لهستانی مجددا ازدواج کرد.آرین وطن خواه از او دختری به نام مریم با نام مستعار (پریا) دارد.او در سال١٣٨٢ سرپرستی دو کودک ایرانی را به عهده گرفت.

آرین وطن خواه و انقلاب ۵۷:
آرین وطن خواه بعد از انقلاب ١٣٥٧ و در حالی که اکثر ثروتمندان کشور را ترک کرده بودند در ایران ماند و در خیابان جمهوری تهران مشغول فعالیت های تجاری خود شد.

ورشکستگی آرین وطن خواه:
گفته می شود یک خریدار ایتالیای در معامله ای سنگین مبلغ ٥٨٠ میلیون تومان از او کلاهبرداری کرده بود و باعث ورشکستگی سنگین او شده بود.آرین وطن خواه بعد از ارسال نامه به رئیس جمهور وقت خواستار دریافت وامی با بازپرداخت طولانی مدت شد اما با جواب منفی کارمندان نهاد ریاست جمهوری مواجه شد.وطن خواه نامه ای دیگر به بیت رهبری نوشت و خواستار پیگیری پرونده اش از طریق پلیس اینترپل شد.

نامه آرین وطن خواه به آیت الله خامنه ای:
آیت الله خامنه ای با پرداخت وامی به مبلغ ٢٠ میلیون تومان از  محل صندوق کمک به افراد بی بضاعت برای از سرگیری کارهای تجاری آرین وطن خواه موافقت کرد اما در مورد پیگیری پلیس اینترپل او را طبق قانون به نهاد های دیگری ارجاع داد.

آرین وطن خواه و مهاجرت به آمریکا:
آرین وطن خواه بعد از فروش خانه شخصی اش در نارمک تهران واقع در محله گلبرگ شرقی، همراه همسر  و فرزندانش ایران را به مقصد ترکیه ترک کرد و سرانجام پس از یک سال زندگی در ترکیه اقامت  ایالت متحده آمریکا را دریافت کرد.

مرگ فرزند آرین وطن خواه و شروع مبارزاتش:
یک سال بعد از ورود به  آمریکا و مستقر شدنشان، پریا وطن خواه دختر آرین وطن خواه با مردی به نام محسن تکلو آشنا شد.چهار ماه بعد پریا به دلیل مصرف مشروبات الکلی و ماریجوانا در منزل محسن تکلو از دنیا رفت.

علیرضا نوزی زاده در برنامه خانه پدری در قسمت ٢٤١ گفته بود که؛بعد از این که محسن تکلو با اورژانس تماس می گیرد از ترس پلیس و عواقب مرگ پریا،سوار اتوموبیلش می شود و به طرف مونتانا(مانتانا) فرار می کند،زمانی که دستگیر می شود به پلیس واقعیت را می گویید اما آقای وطن خواه فکر می کند که جمهوری اسلامی دخترش را کشته.اصلا آقای وطن خواه سیاسی نبود و سرش تو لاک خودش بود.

من فکر میکنم علاوه بر داغ از دست دادن فرزند،مسئله نداشتن اقامت باعث شد تا دل را به دریا بزند و اولین نامه خود را به آقای خامنه ای بنویسد تا پناهده شود.من فکر می کنم آقای وطن خواه هوشمندانه گرین کارتش را گرفت و با داخل کردن دخترش در یک ماجرای خیالی دل پیر زن و پیرمرداه های سلطنت طلب را به دست آورد و حالا هم که نانش در روغن است.

فعالیت کنونی آرین وطن خواه:
آرین وطن خواه اکنون مدیر تلویزیون ایران آریایی و یک فرش فروشی بزرگ به نان (pardis) در لس آنجلس آمریکا می باشد و موفق شده از طریق جذب کمک های نقدی اموال از دست رفته خود را باز گرداند.او در این شبکه به سخنرانی و اجرای برنامه های تک نفره علیه جمهوری اسلامی ایران  مشغول است.او هم اکنون یکی از پر نفود ترین و یکی از رهبران مخالفان جمهوری اسلامی ایران است.

نظر دیگران در مورد آرین وطن خواه:
شهرام همایون در مورخ٢٢/٨/١٣٩٥در برنامه رادیویی ٢٠١ رادیو لس آنجلس  با زبان طنز  آرین وطن خواه را تاجر فرش و فروشنده ارواح  معرفی کرد او در این مصاحبه زنده  گفت،او زرنگ و باهوش است وگرنه کمتر کسی می تواند از ورشستگی خود را نجات داده و توسط مردم و به بهانه های واهی مجددا ثروتمند شود.

سعید شمیرانی در  برنامه آنلاین خود در یوتیوب آرین وطن خواه را زرنگ و باهوش معرفی کرد و گفته بود زمانی که نزدیک بود اسرار کاری اش را بفهمم توبیخ شدم اما دخی عبدی از او اسنادی جمع آوری کرد و ٥٠ هزار دلار باج گرفت.شمیرانی معتقد است تمامی ماجرای سو شدن توسط دخی عبدی دروغ بوده و دعوایی زرگری بیش نبوده است.

بیوگرافی آرین وطن خواه:: برچسب‌ها: آرین وطن خواه ,
ن : شورای نویسندگان
ت : جمعه 17 شهریور 1396
منوچهر
جمعه 11 خرداد 1397 12:15 ق.ظ
آقای ارین شهامت داری بیاایران یک ساعت اگربلاهاوشکنجهای من تحمل کردی مردی چهل سال تواین مملکت بودم یکسره مبارزه کردم وبهترین موقعیت جوانیهام وگوشه های زندان دادم شماچرابه اون خواننده هافاحشه هانمیگیدکمک کنن شماازمنافقین کمتریدیکسره تلویریونشون کارمیکنه که ازاین آخوندهابی ناموس ترند.
Shahram kazemlu
شنبه 19 اسفند 1396 03:43 ق.ظ
بنده معتقد هستم که تا مردم ما اخلاق و فرهنگ خودشون را روز به روز از دست میدهند و به ففر تغییر بنیادین در فرهنگ بد و ناهنجاری های خود نباشند و به افرادی همچون جناب آقای آرین وطن خواه و شهرام همایون اعتماد کنند شرایط همین است و ما روز به روز از آینده ای نوین و با ارزش و پیشرفته عقب میمانیم
بنده معتقد هستم که ایران به اصلاحات درست نیاز دارد و نه هیج مورد دیگری
موفق باشید
دوشنبه 18 دی 1396 03:00 ق.ظ
دیشب یکی زنگ زد حالشو گرفت تا جایی که آرین وطن خواه عصبانی شده بود پسر پکیدم از خنده قیافش داغون شده فکر کرد مردم رژیم رو عوض می کنن خخخخخخ
خیلی بی سواده ولی خوب داره از مردم پول در میاره مث شهرام شارلاتان
محمد رضا شکری
جمعه 8 دی 1396 02:16 ق.ظ
این مخالفان از جمله این آرین وطن خواه اصلا از مملکت هیچی نمیفهمن و کلا بی سواد هستن اینا معلومه از مال کشور دزدی کردن و فرار کردن اونور آب و درباره نظام مون بدگویی میکنن
Hasan
پنجشنبه 7 دی 1396 02:34 ق.ظ
ننگ واجبه که به نفر بگن پیرمرد بی سواد البته درسته آرین وطن خواه پیرمرد نیست و موهاش سفید شده ولی قطعا بی سواده این یارو داره عشقش رو با پول ما بدبختا میکنه و هی همیاری میزاره و اندازه درازگوشم نمیفهمه
چهارشنبه 1 آذر 1396 09:28 ق.ظ
سلام ، ارین وطن خواه یک میهن پرست واقعی است وهدف دارد به مابفهماندایرانی هستیم ارزشهای ایرانی باید داشته باشیم۰خودمان راه برای زیستن داریم به راه عربهای وحشی وبی تمدن نیاز نداریم ماارزشهایی چون زرتشت وبزرگانی چون کوروش، ارش، داریوش و۰۰وبه ارزشهای دیگر ملتهانیازنداریم اریایی هستیم عرب نبایدبپرستیم
اختر کوکب بختم
یکشنبه 14 آبان 1396 12:05 ب.ظ
این وطن خواه رو بیخیل بابا اینا نه سواد دارن و نه برنامه جدی برای ایران بعدشم چیکارشون دارید تا وقتی که دارن مخالفای مارو تضعیف میکنن و پول میگیرن بزا خوش باشن من دست شهرام همایون و آرین وطن خواه دو میبوسم که وجه اونوری ها رو خراب کردم
اسکلن
سه شنبه 2 آبان 1396 04:07 ق.ظ
ببین به چه روزی افتادبم که یه کلاهبردار به نام آرین وطن خواه بی سواد پیزوری باید برای آینده کشور تصمیم بگیره
هادی
دوشنبه 1 آبان 1396 06:30 ق.ظ
در این که ارین وطن خواه یه آدم شارلاتان و بی سواد مثل شهرام همایون و بقیه نخاله هایست شکی نیست ولی بزار یه چیزی بگم اونم اینکه نوشتن درباره اینا چه سودی داره؟ اون احمقی که به شهرام شارلاتان و آرین وطن خواه پول میده و فکر میکنه داره به کشورش خدمت میکنه حتی اگه به چشم خودشم ببینه اینا کین و کلاهبردارن بازم پول میده پس گلوتونو خسته نکنید
سیاوش قربانی
جمعه 21 مهر 1396 05:06 ق.ظ
این یارو عصا قورت داده یا همون آرین وطن خواه فقط یه چیز بلده و هی میگه جنایتکار جنایتکار جنایتکار خخخخ بابا اینو اصلا تو طویله هم راه نمیدن چه برسه به جای درست حسابی
باز نوری زاده آدم باسوادی اما این آرین وطن خواه تا سوم راهنمایی بیشتر درس نخونده و از دخترش نون در میاره.خخخخ
یکشنبه 9 مهر 1396 10:18 ب.ظ
آرین وطن خواه بی سواده بی سواده زن آرین وطن خواه چند سال پیش ارش حدا شد و کل مالش رو بالاکشید اونم از او روز به بعد زده سرش.همش میگه جنایتکارخخخ
آرین وطن خواه کله پوک
سه شنبه 21 شهریور 1396 11:49 ب.ظ
خداروشکر که دشمنای جمهوری اسلامی از ابلهان و بیسوادان هستندتو هر جملش 10 بار میهن جنایتکار جنایتکار(اصلا سواد نداره )
دوشنبه 20 شهریور 1396 09:22 ب.ظ
من خودم مخالف جمهوری اسلامی هستم هر چند منافق نیستم و کشورم رو نمیفروشم اما انصافا افراوی مثل آرین وطن خاه و شهرام همایون و رضا پهلوی آبروی مخالفا رو بردن این وطن خاه همش فکر تیغوندن مردمه
دوشنبه 20 شهریور 1396 09:22 ب.ظ
من خودم مخالف جمهوری اسلامی هستم هر چند منافق نیستم و کشورم رو نمیفروشم اما انصافا افراوی مثل آرین وطن خاه و شهرام همایون و رضا پهلوی آبروی مخالفا رو بردن این وطن خاه همش فکر تیغوندن مردمه
جواب آقا مسعود
یکشنبه 19 شهریور 1396 06:47 ب.ظ
آقا مسعود چرا هرکسی مخالف شماها باشه میگید داره دروغ میگه فرق جمهوری اسلامی با مخالفاش اینه که همه حدعای مخالفا رو دروغ فرض نمیکنه تازشم اگه متن رو کامل و لادقت بخونید میبینید منصفانه ازش تعریف هم کرده
مسعود
شنبه 18 شهریور 1396 11:43 ب.ظ
همه حرفهاتان دروغه و آن دنیا جواب میدهید البته اگر به خدائی اعتقاد داشته باشید آقای وطن خواه مرد خوبی است
اریا مهر
شنبه 18 شهریور 1396 05:34 ب.ظ
کاملا مشخصه راست و دروغ را قاطی کردی
خوانندگان محترم؛در نظر داشته باشید که ملایر٠٨١ هیچ پیامی را سانسور نخواهد کرد.


۱-لطفا از درج شماره تلفن و مشخصات خود در پیام های عمومی پرهیز کنید
۲-کلمات رکیک،هنجار شکن و توهین آمیز توسط نویسنده حذف می شود
۳-هیچ نظری به خاطر وابستگی به حزب یا شخص خاصی ویرایش یا حذف نخواهد شد
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.