خیانت به مملکت ماجرای امروز و دیروز نیست این رسم دیرین افراد وطن فروش است که با جو سازی،خادمین مردم را تضعیف کنند.نمونه این افراد وطن فروش محسن مخملباف و نمونه این جو سازی ها کتاب رازهای زندگی خامنه ای است.

سیاسی/افشاگری

کتاب راز های زندگی خامنه ای چیست

اختصاصی-به گزارش ملایر٠٨١ بعد از انتشار کتابچه ای با نام راز های زندگی خامنه ای، از یک فراری وطن فروش به نام محسن مخملباف مرتب شاهد آن هستیم که دشمنان این نظام و حتی تعدادی از مردم ایران با منبع دهی به این چرندیات،آیت الله خامنه ای را فردی ثروتمند و ظالم معرفی می کنند و این در حالیست که افرادی همچون نوری زاده شهرام همایون معروف به شهرام شارلاتان و چالنگی بارها این کتابچه را فاقد سندیت دانسته اند.

همزمان با اغتشاشات و فتنه سال ٨٨ محسن مخملباف ایرانی وطن فروش و دروغگو به منظور بد بین کردن افکار مردم نسبت به رهبر معظم انقلاب ، اقدام به انتشار متنی با عنوان راز های  زندگی خامنه ای نمود.این متن که در واقع دروغ نامه ای بیش نبود ، داد خیلی از مخالفان جمهوری اسلامی را هم دراورده است.

 در ادامه به گاف های فاحش این چرندنامه در ملایر٠٨١ برخواهید خورد.

اما دروغ هایی که مخملباف در کتابچه ای با نام راز های زندگی خامته ای منتشر کرده است آنقدر بچگانه و خنده دار بود که اعتراض خیلی از همفکرانش از جمله شهرام همایون و نوری زاده را در برداشت.دروغ های بچگانه ای همچون ثروت اما خامنه ای و بیمارستانی زیر خانه مقام معظم رهبری.

مخملباف در اراجیف هایش نوشته بود زیر زمین بیت رهبری یک بیمارستان خصوصی دارد و چهار دکتر کشیک در طول ٢٤ ساعت مراقبند و مجموعه ای که از خامنه ای محافظت می کنند ١٠٠٠٠ نفر می باشند و کل ثروت خامنه ای و خانواده اش ٣٦ میلیارد دلار است.

محسن مخملبات در راز های زندگی خامنه ای مدعی شده بود که حضرت آقا مجموعه چند میلیون دلاری از پیپ ، انگشتر و عبا دارد و هر کدام از فرزندانش  ثروتمند هستند.

برای خامنه ای یک اتوبوس ضد گلوله که ٥٠٠ میلیون تومان خرج برداشته،ساخته شده است که دارای دو اتاق خواب و دستشویی و حمام است و هم چنین یک آشپز خانه کوچک دارد.

خامنه ای  (١ عدد هواپیمای ایرباس) مخصوص سفرهای خودش، (٢عدد بوئینگ ٧٠٧ ) یکی مربوط به سفرهای فامیل و یکی مربوط به محافظین، (٥ عدد فالکوم) ٢ تا مربوط به سفرهای خودش و یکی برای سفرهای مجتبی و دوتا برای سفرهای فامیل، (٥ عدد هلیکوپتر) ٢ هلیکوپتر برای سفر خامنه ای و یک هلیکوپتر برای سفر مجتبی و دو هلیکوپتر مربوط به فامیل در بیت رهبری دارد.

و از همه جالب ‌تر اینکه مخملباف در متن خنده دار و فکاهی خود نوشته بود که خامنه ای با شنود تلفن ها دچار افسردگی شدید است چرا که هر شب قبل از خواب به این نتیجه می رسد که کسی او را دوست ندارد و فردا صبح دوباره مردمی را می بیند که از ترس، خود را مرید او نشان می دهند تا به ثروت و قدرت برسند و یا از خشم او در امان باشند.

و حالا همان خامنه ای که مخملباف می گفت در زیرزمین بیت رهبری یک بیمارستان خصوصی با چهار دکتر کشیک دارد دو سال پیش برای یک عمل راهی بیمارستان دولتی می شود و آنجا برای اینکه برای سایر بیماران مشکلی پیش نیاید قبل از تمام بیماران و در اول صبح به درخواست خودش مورد عمل جراحی قرار می گیرد.

همان خامنه ای که مخملباف می گفت یک اتوبوس ضد گلوله که ٥٠٠ میلیون تومانی قیمت دارد و محافظانش از جلو و عقب او را اسکورت و ١٠٠٠٠ نفر از وی حفاظت می کنند دو سال پیش در  یک بیمارستان دولتی بستری شد و بدون آنکه بخشی را تعطیل کنند و یا محافظینش باعث اختلال در روند کاری بیمارستان شوند همچون دیگر کسانی که در ایران زندگی می کنند به درمان خود مشغول شدند.

همان خامنه ای که مخملباف می گفت فرزندانش ثروتمند هستند و ثروت خودش ٣٦ میلیارد دلار است و چندین هواپیما و هلیکوپتر و ... دارد،از زمانی که رهبری ملت ایران را به عهده گرفته است هیج سفری به خارج از کشور نداشته و همچون امام خمینی در کمال سادگی در حال خدمت به ایرانیان مسلمان است.

همان مجتبی که مخملباف دروغگو، او را دزد و زورگو خوانده بود و با تخریب او قص تخریب پدرش را داشت،هزاران بار در بین مردم با ماشین پراید و جدیدا با یک پژو ساده دیده شده است.

همان مجتبی  که مخملباف فرزندش را پسر یک میلیون دلاری می نامد زیر نظر مرضیه وحیدی دستجردی عمل ivf خود را انجام داده و مثل همه مردم ایران از این امکانات در کشور عزیزمان استفاده کرده است.

آری رازهای زندگی خامنه ای از زبان مخملباف وطن فروش آنقدر خنده دار است که ملایر٠٨١خواندنش را به هر ایرانی توصیه می کند.پرا که با خواندن رازهای زندگی خامنه ای از زبان مخملباف فراری، خواننده به مظلومیت امام خامنه پی می برد.

نکته پایانی اینکه تمامی ایرانی هایی که تصور کرده اند که مخملباف راست گفته و این سخنان یاوه را منتشر می کنند خوب بدانند که خداوند شاهد و ناظر کار ماست و تهمت زدن به انسان ها و بخصوص پیرمرد مظلومی همچون امام خامنه ای کاریست که خشم خدا  را به دنبال دارد و اگر شخصی به خدا اعتقاد هم نداشته باشد باید بداند که چیزی را که با چشمانش ندیده  هرگز مننشر نکند.

در پایان به مخملباف پیشنهاد می کنیم جهت فهمیدن و درک عشق و علاقه واقعی مردم نسبت به رهبرشان، در همان شبکه های اجتماعی که روزی علیه این نظام نقشه می کشیدند و کوته فکرانی را برای اغتشاش می شوراند سری بزند و پست ها و کامنت های آنان را مطالعه نماید تا شاید از شدت افسردگی خود کشی کند.

مهم : مخملباف ها خوب بدانند هرگز نمی توانند با جو سازی  عشق جوانان را نسبت به رهبرشان از بین ببرند.


رازهای زندگی خامنه ای✔شاید از مطالب زیر خوشتان بیاید
ن : شورای نویسندگان
ت : پنجشنبه 2 شهریور 1396


مریم نصیری
پنجشنبه 25 آبان 1396 04:27 ب.ظ
خدای بالا سر شاهده که این مرد چجوری زندگی کرده اصلا احتیاجی به این متن ها نیست و فقط بهتره مردمی که ندونسته میگن حضرت آقا ثروتمندن رو به خدا واگذار کرد وقتی بچشون نتونست شغل خوب پیدا بکنه وقتی عروس بد و داماد بد گیرشون افتاد میفهمن که دارن تقاص دروغ بستن به امام خامته ای رو میدن.
پس اون دنیا همه باید جواب بدیم

احمد مرئشی
شنبه 20 آبان 1396 04:30 ب.ظ
میدونم سخته باور کردنش میدونم سخته که باور کنی حرفهای محسن مخملباف یا همون رازهای خامنه ای دروغه اما ترو به مرده و زندت قسم مدیونی اگه باور کنی یه روزی نیاد که بفهمید سرتون کلاه رفت و گناه برای خودتون جمع کردید
لبیک یا امام حسین

سه شنبه 16 آبان 1396 03:40 ق.ظ
به فرموده امام حسین (هر کس به فکر دشمنی با معصومین است خداوند در دنیا خوار و دلیلش می کند) این شرایط ایشان است که با منتشر شدن سه برگ کاغذ به نام رازهای زندگی خامنه و با انتشار اسناد دروغین اسب و کلکسیون انگشتر ها سید علی خود مخملباف رسوا شد و کار تا جایی جلو رفت که مهامرانی در بی بی سی گفت آقای مخملباف دشمنی هم میکنی مردانه کن
لبیک یا امام حسین
جانم فدای رهبر مسلمانان جهان سید علی خامنه ای

راضیه محرابی از یاسوج
جمعه 12 آبان 1396 02:10 ب.ظ
ما پشت نایب امام زمانمون یعنی آیت الله خامنه ای هستیم و منتظر دستور ایشون هستیم به دشمنانی که با ساخت این سخنان مثل رازهای زندگی امام خامنه ای میخوان ما جونا رو به شک بندازن میگم کور خوندید ما جونمونم واسه عزیزموم میدیم.
اقا جون ارزوم دیدن شماست هر جا هم رفتم گفتن نمیشه

فاطمه سادات یزدانی
پنجشنبه 4 آبان 1396 04:06 ب.ظ
پدر من سال گذشته خدمت آقای رسید و میگفت آیت الله خامته ای به قدری مهربونه که نگو حالا طرفدارای شاه باید بگن شاه خائن چطوری با مردمش رفتار میکرد.ادم باید واسه خدا حرف بزنه

شهریار مصدقی
چهارشنبه 3 آبان 1396 05:23 ب.ظ
عشق است سید علی خامنه ای لعنت بر محسن مخمباف که راز های زندگی خامنه ای رو برای تخریب ساخت اما نفهمید که عشق به امام خامنه ای شهدیست بسی شیرین...

علیرضا مرادی
چهارشنبه 26 مهر 1396 03:55 ق.ظ
مرگ بر اصلاح طلب ها و مرگ بر خاتمی که با خط دادن به دشمن باعث بروز فتنه شوم ۸۸ شدند خدای رحمیم نفرین کنه هر کس رو که بگه امام خامنه از اسب و ماشبین و ثروت زیاد داره.دهن این افراد رو خدا بدوزه که از دروغ پخش کردن حضرت آقا زیر خونشون بیمارستان داره
علیرضا مرادی سرباز امدم خامنه ای از تهران محله نارمک

سه شنبه 25 مهر 1396 12:20 ق.ظ
شما میگید آقای خامنه ای کلکسیون اسب و پیپ نداره من میکم باشه قبوله شما میگید آقای خامنه ای فقیره و اهل ثروت نیست منم میگم قبوله شما میگید آقای خامنه ای عزیز مردم ای انه منم میگم چشم اما اگه بگید آقای خامته ای سربازای جان بر کف داره من نمیگم چشم میدونید چرا جون همه این آدمایی که قربون صدقه آقای خامنه ای میرن یا ب ای موله یا برای پست و یا بسیجی هایی هستن که بخاطر کسری خدمت بسیجی شدن.
بله این واقعیته

حسین کتیرازند
دوشنبه 24 مهر 1396 02:28 ق.ظ
من خودم شاید موافق حکومت ایران نباشم اما اینو میدونم که آقای خامنه ای باعث وحدت کشور شد و اگه ایشون نباشن ایران تیکه و پاره میشه.نکته مهم تر اینجاست که ما ایرانی ها بلد نیستیم دشمنی کنیم و فقط دروغ میگیم.این انصاف نیست که به مردی که من شخصا قبول دارم ساده زیسته انگ تجمل بزنمم.اگه بخوام از ته دلم بگم باید بگم من آقای خامته ای رو دوست دارم چون جلوی زور گویی های آمریکا ایستاده محسن مخملباف هم که یه میمونه و عددی نیست پس بیخیال

احمد
چهارشنبه 19 مهر 1396 10:47 ق.ظ
لعنت به وطن فروشان پستی همپون محسن مخملباف بدبخت.
خدا وکیلی حتی دشمنای آقای خامنه هی هم قبول دارند ایشون اهل پول و ثروت نیستن ولی یه عده...

احمدرضا
یکشنبه 9 مهر 1396 10:10 ب.ظ
من مخالفتای زیادی با حکومت جمهوری اسلامی دارم انا نمیتونم حق رو نگم نمیتونم انصاف نداشته باشم.
چقدر گفتن آقای خامنه ای آدم کشته چقدر گفتن ایشون زبونم لال دیکتاتوره چقدر گفتن آقای خامنه ای سرطان داره چقدر گفتن آقای خامنه دوتا زن صیغه ای تو مشهد داره اما هیچکدوم از همون آدمای پست نگفتن اقای خامنه ای چقدر تو وحدت ایران کمک کرد نگفتن ایشون حتی یه مسافرت خارج از کشور نرفت نگفتن آقای خامنه ای هیچ کدوم از پسراش رو وزیر و وکیل نکرد نگفتن آقای خامنه ای بر عکس اون محمدرضا شاه کثیف حرام زاده کثیف گیلاس مشروبش رو با کسی بالا نبرد و نگفت فقط یه حذب داریم.نه من با اینکه یکم مخالف هستم اما انصاف دارم و به ایشون باریکلا میگم.درود به شرف آقای خامته ای
مرگ بر محمدرضا شاه پهلوی و همه مخالفای آقای خامنه ای که اینقدر مظلومه

بسیجی جان بر کف
سه شنبه 4 مهر 1396 08:05 ب.ظ
خدارو شکر اینا رو همه میدونن که اگه نمیدونستن انقلاب 40 ساله نمیشد

مهدی
شنبه 1 مهر 1396 05:40 ب.ظ
قسمتی از متن توسط نویسنده حذف شد
درود بر کوروش کبیر مرگ برعرب پرستان پستی چون شمایی که چنین******مالی عرب زادگان مستبد میکنید

مرگ بر ضد ولایت فقیه
یکشنبه 26 شهریور 1396 09:25 ب.ظ
با نظر آقا مهدی از قم موافقم اینم باید اضتفه کنم که ولی امر مسلمین جهان دشمنان زیادی دارند و بابد هوشیار بود

شهرام
چهارشنبه 22 شهریور 1396 03:52 ق.ظ
من میگم آقای خامنه ای بهترین شخصی است که بالانسزقدرت رو انجام میده اما نمیتونم باور کنم ایشون از نظر مالی ضعیف باشم البته این نظرم بود و نمونه اشتباه باشه

رازهای زندگی خامنه ای
دوشنبه 20 شهریور 1396 06:19 ب.ظ
آره حتما اصلا همه نون و پنیر میزنن

داور
یکشنبه 19 شهریور 1396 05:40 ب.ظ
چند دیقست دارم کامنت ها رو میخونم و میخندم

هادی
شنبه 18 شهریور 1396 10:40 ب.ظ
خدا را شکر که 40 ساله دشمنان نظام و ولایت فقیه همچون سگان پارس میکنن ولی ما و حضرا آقا قدرتمندتدگر از همیشه سکان کشور را در دست داریم.
کور شود هر آنکس که نتواند ببیند اماممان این همه فدایی دارد.

پایگاه بسیج علی ابن ابی طالب ملایر
جمعه 17 شهریور 1396 10:17 ق.ظ
خدا به شما و طرفداران حضرت اقا جزا خیر دهد ای کاش توانایی تشکر از شما را داشتم

عجب
پنجشنبه 16 شهریور 1396 10:59 ب.ظ
به قول استالین هر حکومتی که مردور قلم به دست نداشته باشه محکوم به نابودی نکنه شما مزدور قلم فروش هستید

پنجشنبه 16 شهریور 1396 12:10 ق.ظ
بعععععله گرفتید چی گفتم یا نه

سرباز حضرت زینب
چهارشنبه 15 شهریور 1396 10:55 ق.ظ
بعد از سخنرانی اخرشون اشک امونم رو بریده بود خیلی ضعیف شدن خدایا از جون من کم کن و به آقا اضافه کن.
به اونایی هم که میگن اقا ثروتمنده میکم برید ببینید چقدر ساده زندگی میکنن و کتاب تسبیح نور رو بخونن

سید رضا پالیزی
سه شنبه 14 شهریور 1396 09:30 ب.ظ
کور بشه هرکی که واقعیت ها رو نمیتونه ببینه واقعیتی مثل اینکه اقا مجتبی پژو داره.برادر من طلبه هست و از شاکردهای اقا مجتبی ایشون میگفتن آقا مجتبی اینقدر خاکی که اصلا هنه دوستش دارن.
همه ما سربازای حضرت اقا هستیم

سجاد
سه شنبه 14 شهریور 1396 12:56 ق.ظ
لعنت خدا به دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی خدا ازشون نگذره.از شما هم خواهش میکنم آتش به اختیار باشید و پستای بیشتر بزارید و روشری کنید.

مارکس
دوشنبه 13 شهریور 1396 06:48 ب.ظ
آره راست میگید ایشون نون خشک و پیاز میخورن‌مردم دیگه گول نمیخورن

مترسک
یکشنبه 12 شهریور 1396 10:15 ب.ظ
ببینید تو هر کشوری که دیکتاتوری اداره میشه دستگاه تبلیغاتی اون نظام از یه راهی سعی میکنه رهبر رو پاک کشون بده حالا په آقای خامنه ای چه چایشوسکی چه کیم سونگ اون چه استالین و چه ابوبکر البغدادی پس زیاد فکر نکنید در ضمن من شنیدم زیر زمین خونه ایشون یه بیمارستان 2000 تخت خوابی وجود داره و 300 تا فوق تخصص شبانه روزی کشیک میکشن.

سید رضا موسوی
یکشنبه 12 شهریور 1396 02:59 ب.ظ
سال گذشته توفیق یافتم و به عنوان دستبوسی در مراسم دیدار مقام معظم رهبری با خانواده شهدا شرکت کردم.سالن سالن مجللی بود اما زیر اندازی که حضرت آقا استفاده کرده بود به قدری ساده بود که اشک من درومد.فقط خدا از شایعه سازها نگذره شما هم کار ارزشی کردید

مهدی مرئشی از شهر قم
شنبه 11 شهریور 1396 12:27 ب.ظ
ای کاش همه میدانستند که زندگی و جانمان و فرزندانمان فدای رهبر انقلاب است ای کاش دوست و دشمن درک کند که تا پای جان پای خامنه ای کبیر ایستاده ایم خاطران بزرگان کشور گویای مظلومیت سید علی خامنه ای است.مردی ساده زیست و دور از تجمل
مهدی مرئشی از شهر قم خیابان سعدی

سید علی میر ولد
جمعه 10 شهریور 1396 11:50 ب.ظ
هی 10:43 تو بابای خودت رو مسخره کن بابات سنگ به شکمش میبنده مگه ما مردیم که حضرت آقا گرسنگی بکشه.درسته ایشون ثروتمند نیستن اما تو فقر هم نیست.
مسخره خودتی

پنجشنبه 9 شهریور 1396 09:43 ب.ظ
حضرت آقا گاهی از گرسنگی سنگ به شکمش می بنده . شماها چی میگید کوردلها
خوانندگان محترم؛در نظر داشته باشید که ملایر٠٨١ هیچ پیامی را سانسور نخواهد کرد.


۱-لطفا از درج شماره تلفن و مشخصات خود در پیام های عمومی پرهیز کنید
۲-کلمات رکیک و هنجار شکن توسط نویسنده حذف می شود
۳-هیچ نظری به خاطر وابستگی به حزب یا شخص خاصی ویرایش یا حذف نخواهد شد
۴-ملایر ۰۸۱ با روزانه ۱۸ هزار بازدید توان کافی روی کنترل پیام ها را ندارد و لذا طبق قانون مصادیق محتوای مجرمانه،مسئولیت و عواقب پیام های مخاطبین به عهده خودشان است
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

نمایش نظرات 1 تا 30