کم کاری مسئولین در آشنا کردن مردم با ثروت آیت الله خامنه ای،باعث شده است تا شایعه سازان موفق عمل کرده و دروغ های زیادی را به رهبر انقلاب نسبت دهند.به همین دلیل پیشنهاد می کنیم که متن زیر را با دقت بخوانید.

سیاست/افشاگری

ثروت آیت الله خامنه ای چه قدر است

اختصاصی-به گزارش ملایر٠٨١: ثروت آیت الله خامنه ای یکی از سوالاتی است که اگر نگوییم همه اما فکر خیلی از ایرانی ها را به خود مشغول کرده است.با وجود مقالات مختلف در اینترنت اما هنوز این مسئله حل نشده است و با توجه به دروغ های ضد انقلاب و طرفداری های کورکورانه طرفداران نظام جمهوری اسلامی ایران،تصمیم گرفتیم تا مطلبی را برای شما عزیزان آماده کنیم.

قبل از توضیح در مورد ثروت آیت الله خامنه ای باید به این نکته توجه شود که هر کسی که از میزان درآمد و ثروت ایشان سخن می گوید باید دو نکته را مد نظر قرار دهد،اولا  آیا منبع معتبریست؟ دوما آیا با چشم خود دیده است؟ اگر این دو پرسش اساسی را در هر موردی مد نظر قرار دهیم به نکات جالبی خواهیم رسید.

درآمد آیت الله خامنه ای چقدر است؟
همه مردم ایران می دانند که رهبر ایران دو دوره رئیس جمهور کشور بوده اند و در حال حاضر حقوق رئیس جمهور چیزی حدود پنج میلیون تومان است و ایشان در جایگاه یک رئیس جمهور دارای حقوقی قابل قبول بوده اند.از طرفی مسئولیت های مختلف ایشان در اوایل انقلاب با خود حقوقی قابل قبول را به همراه آورد و طبق آمار غیر رسمی ایشان در اوایل انقلاب حقوقی معادل پنج میلیون تومان دریافت کرده اند.

یکی دیگر از منابع مالی آیت الله خامنه ای در اوایل انقلاب روزنامه جمهوری اسلامی بوده است و ایشان در مقام صاحب امتیاز و مدیر مسئول این روزنامه مقداری از سود را پس انداز کرده و بخشی دیگر را خرج فقرا کرده اند. یعنی ایشان هم مثل یک کارمند در هر گوشه و کنار کشور چندین سال حقوق دریافت کرده اند و در پی آن مقداری پس اندازی هم دارند از طرفی آیت الله خامنه ای نویسنده چندین کتاب هستند که از آنها عایدی دارند؛پس بی انصافیست که اگر خوانندگان ملایر۰۸۱ این موارد را به حساب نیاورند.

ثروت آیت الله خامنه ای
دشمنان انقلاب ایران و شخص آیت الله خامنه ای همیشه در پی تخریب چهره معصوم ایشان بوده اند و بار ها ثروت ایشان را در حد میلیارد دلار عنوان کرده اند اما در بین همان مخالفان هستند افرادی که به کرات در برنامه های شبکه هایی همچون صدای آمریکا،بی بی سی و من و تو بارها گفته اند که آیت الله خامنه ای ساده زیست هستند و نه تنها دارای ثروت گزاف نیستند بلکه حتی زندگی خیلی معمولی دارند.از این افراد می توان به مهاجرانی،چالنگی،علیرضا نوریزاده،شهرام همایون و مسعود بهنود اشاره کرد.

تمام افرادی که در مسند مقام های مهم دولتی در حال خدمت به کشور هستند بارها در خاطرات خود از ثروت اندک آیت الله خامنه ای و ساده زیستی ایشان خاطره نقل کرده اند و نکته جالب تر اینکه پنهان یک واقعیت با ریاکاری خیلی دوام نخواهد آورد و بزودی آن حقیقت بر ملا خواهد شد و نکته عجیب اینکه با وجود این همه دوست و دشمن و فراری حتی یک جمله در مورد زندگی اشرافی ایشان وجود ندارد.

طبق آمار غیر رسمی ایشان دارای یک خانه که در آن زندگی می کنند و مقداری پس انداز (زیر بیست میلیون تومان) و مقداری وسایل خانه هستند.البته دارایی اندک ایشان مانع از کمک به دیگران نشده و هر سال از حقوقی که هر ماه پس انداز کرده اند زندانی های مختلفی را از زندان نجات داده اند و با پرداخت دیه آن ها سبب آزادی زندانیان شده اند.

قبل از درج چند خاطره، گفتن یک جمله ضروریست.شما اگر طرفدار نظام جمهوری اسلامی نیستید رسم مردانگی اینست که درست دشمنی کنید نه اینکه برای تخریب یک نفر به هر چیزی متوسل شوید.چسباندن هر جرمی به تن نحیف رهبر کاری آسوده است اما خدا بالای سر همه ماست و هر انسانی حتی ظالم در وجودش وجدان دارد پس اگر با چشم خود چیزی را ندیده اید انصاف نیست که آبروی یک مومن را ببرید،اگر بدون احترام به حقوق یک انسان به او تهمت بزنیم پس چگونه انتظار بخشش و لطف خدا را خواهیم داشت.

هدف ما از نوشتن این متن در ملایر٠٨١ روشنگری بود و از همه بسیجی های با کارت و بدون کارت و همه رهروان ولایت تقاضا می کنیم تا پشت این مرد مظلوم همچون گذشته بایستند و با مخالفانش به نرمی و با منطق سخن بگویید منظورمان همان مخالفانیست که مرتب و به دروغ ثروت آیت الله خامنه ای را به اندازه دارایی کل جهان معرفی می کنند اما باید با آن ها  نرمی سخن گفت چرا که بسیاری از مخالفان توسط شبکه های بیگانه و دشمن بمباران تبلیغاتی شده اند وگرنه هرگز به کسی بدون سند و مدرک تهمت نمی زدند،بخصوص که مردم ایران هنیشه نشان داده اند حتی با دشمن خود مردانه رفتار می کنند‌.

خاطرات بزرگان از ساده زیستی آیت الله خامنه ای:
حجت‌الاسلام سید علی اکبری در بیان خاطراتی در وبلاگ شخصی خود می‌گوید: «ما زمانی خدمت ایشان رفتیم و از آقا درخواست نمودیم تا اجازه بفرمایند از داخل منزلشان و وضیعت زندگی‌شان فیلم‌برداری کنیم، تا مردم وضیعت زندگی رهبر خود را ببینند و بفهمند که ایشان چگونه زندگی می‌کنند. آقا فرمودند: «اگر شما بخواهید زندگی مرا نشان بدهید می‌ترسم خیلی‌ها باور نکنند.» [نقل از حجت السلام المسلمین سید علی اکبر حسینی]

از حضرت آیت‌الله جوادی آملی نیز نقل شده است: «یک روز مهمان مقام معظم رهبری بودم. فرزند ایشان آقا مصطفی نیز نشسته بود که سفره گسترده شد، آیت‌الله خامنه‌ای به وی نگاهی کرد و فرمود: شما به منزل بروید. من خدمت ایشان عرض کردم: اجازه بفرمایید آقازاده هم باشند، من از وی درخواست کرده‌ام که باهم باشیم‌. آقا فرمودند:

آقا فرمودند: این غذا از بیت‌المال است، شما هم مهمان بیت‌المال هستید. برای بچه‌ها جایز نیست که بر سر این سفره بنشینند. ایشان به منزل بروند و از غذای خانه میل کنند. من در آن لحظه فهمیدم که خداوند چرا این همه عزت به حضرت آقا عطا فرموده است.»

از مهندس حمید میرزاده نیز نقل شده است: در زمان ریاست جمهوری ، حضرت آیت الله خامنه ای یک چک پنجاه هزار تومانی برای نخست‌ وزیر وقت - مهندس میر حسین موسوی - ارسال می‌نماید و می‌فرمایند: این حداکثر پولی است که ممکن است از بیت‌المال در هزینه‌های شخصی بنده جابجا شده باشد ، کمتر از این است ، ولی شما این مبلغ را به حساب خزانه دولت واریز کنید تا من مدیون بیت المال نباشم.

سردار سرلشکر سیدرحیم صفوی نیز در بیان خاطره‌ای می‌گوید: ‌روزی که در منزل مقام رهبری، در خدمت ایشان بودم، بحث قدری به طول انجامید و نزدیک مغرب شد. پس از نماز، معظم‌له با مهربانی به من فرمودند: «آقا رحیم! شام را مهمان ما باشید». بنده در عین حال که این را توفیقی می‌دانستم، خدمتشان عرض کردم:‌ «اسباب زحمت می‌شود.» مقام معظم رهبری فرمودند:«نه، بمانید؛ هرچه هست با هم می‌خوریم.» وقتی‌که سفره را گشودند و شام را آوردند، دیدم شام چیزی جز املت ساده نیست.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی نیز می‌گوید: با این‌که مقام معظم رهبری می‌توانند از همه‌ی امکانات مادی بهره‌مند شوند، سطح زندگی خصوصی ایشان از سطح زندگی یک شهروند معمولی پایین‌تر است. معظم‌لَه علاوه بر این که از یک زندگی معمولی سطح پایین بهره می‌برند، دائماً به مسوولان سفارش می‌کنند: «مواظب زندگی خود باشید. اسراف نکنید.»

دکتر غلامعلی حداد عادل در خاطراتش می‌گوید: در اوایل ریاست جمهوری آیت‌الله خامنه‌ای، یک شب دیداری با ایشان داشتم. صحبت به درازا کشید، معظم لَه فرمودند: «شام پیش ما بمان.» من از این دعوت خوشحال شدم؛ زیرا می‌توانستم مدتی بیش‌تر در خدمت ایشان باشم. آقا فرمودند: «من نمی‌دانم شام چی داریم یا اصلاً به اندازه ما دونفر شام هست یا نه؟ به هر حال، هرچه باشد با هم می‌خوریم.» از همان دفتر کار به منزل تلفن زدند و با خانواده صحبت کردند و گفتند: «خانم، شام چی داریم؟ فلانی پیش ماست و من گفته‌ام که هر چه باشد با هم می‌خوریم.» از جواب‌های آیت‌الله خامنه‌ای، احساس کردم که در منزل به اندازه یک نفر شام کنار گذاشته‌اند. آقا فرمودند: «عیبی نداره! هر چه هست برای ما بفرستید، قدری هم پنیر و ماست همراهش کنید.» پس از گذشت حدود یک ربع، یک بشقاب برنج ساده با یک کاسه کوچک خورشت معمولی خیلی متوسط و مختصر آوردند .قدری هم شاید نان و پنیر و ماست همراه آن بود. آن‌ها را نصف کردیم و با هم خوردیم. من در دلم و بعدها به زبانم، هزار مرتبه خداوند را به سبب نعمت انقلاب اسلامی شکر کردم که چنین تحولی در کشور ایجاد کرد. در دستگاه طاغوت – در قبل از انقلاب – چه جاه و جلال و تجمل و اصراف و تبذیری وجود داشت و امروز رییس‌جمهور چه ساده زندگی می‌کند.

حجت الاسلام و المسلمین مسیح مهاجری نیز می‌گوید: «در زمان ریاست‌جمهوری آیت‌الله خامنه‌ای، ایشان ماجرایی را برای من تعریف کردند که بسیار شنیدنی و جالب است. معظم لَه فرمودند روزی در دفتر کارم نشسته بودم، تلفن زنگ زد. مادرم پشت خط بود، گوشی را که برداشتم با صدای خنده ایشان روبه رو شدم. علت را پرسیدم؛ مادرم گفت: «چند روزی است در خانه هیچ نداریم، پدرت هم پولی ندارد». این داستان برای من بسیار مهم بود. پدر و مادر رییس‌جمهور کشور، پول و غذا ندارند. ماجرای مذکور نشان از ساده‌زیستی در خانه مقام ولایت دارد. ایشان در خانه بسیار ساده زندگی می‌کنند و هیچ فردی تا به حال نتوانسته از موقعیت معظم لَه سوءاستفاده کند. چه افتخاری برای ملت مهم‌تر از این که چنین شخصیت ارزشمندی رهبری آنان را بر عهده دارد؟!

آیت‌الله سیدمحمودهاشمی شاهرودی نیز در بیان خاطره‌ای می‌گوید: زندگی شخصی آقا از سادگی و سلامت خاصی برخوردار است. این سادگی به زندگی نزدیکان ایشان نیز سرایت کرده است. آقا و فرزندانش اهل تجملات نیستند. همین اعتقاد آنان را از سوءاستفاده از مقام و موقعیت بازداشته است. من این سادگی را در منزل ایشان به تماشا نشستم. روزی معظم لَه مرا به کتابخانه خود دعوت کردند، من در آن جا یک میز ساده و قدیمی دیدم. در کنار میز نیز یک صندلی کهنه بود. آن میز و صندلی مربوط به قبل از انقلاب بود. مقام معظم رهبری در کتابخانه‌ی ساده‌ی خود هنوز از همان میز و صندلی استفاده می‌کنند.


حجت‌الاسلام والمسلمین حاج سیداحمد خمینی «ره» نیز می‌گوید: بر خود واجب می‌دانم که شهادت دهم زندگی داخلی آیت‌الله خامنه‌ای نه از باب این‌که رهبر عزیز انقلاب ما به این حرف‌ها نیاز داشته باشند، بلکه وظیفه خود می‌دانم تا این مهم را به مردم مسلمان وانقلابی ایران بگویم. من از داخل منزل ایشان مطلع هستم. مقام معظم رهبری در خانه، بیش از یک نوع غذا بر سفره ندارند. خانواده‌ی معظم‌لَه روی موکت زندگی می‌کنند. روزی به منزل ایشان رفتم، یک فرش مندرس آن جا بود. من از زبری آن فرش به موکت پناه بردم.


آیت‌الله مصباح یزدی نیز می‌گوید: مصرف گوشت خانه‌ی آیت‌الله خامنه‌ای در زمان ریاست‌جمهوری تنها از طریق کوپن بود. ایشان در آن زمان به من فرمودند: «من تاکنون غیر از همان گوشت کوپنی که به همه مردم داده می‌شود گوشت دیگری از بازار نخریده‌ام.» امروز هم زندگی ایشان مثل زندگی مردم محروم و مستضعف است.


سید علی اکبر طاهایی نیز در بیان خاطره‌ای می‌گوید: «‌من در آن زمان نماینده‌ی مجلس شورای اسلامی بودم. همسرم یکی از بچه‌ها را نزد پزشک برد و در مطب دکتر، همسر مقام معظم رهبری را ملاقات کرد. ایشان نیز یکی از فرزندان خود را برای مداوا به آنجا آورده بودند. کسی نمی‌دانست که ایشان کیست! چون نوبت به همسر آقا رسید؛ به اتاق پزشک مراجه کردند. دکتر پس از معالجه فرزند مقام معظم رهبری گفت: برای مداوای فرزندتان روزی یک لیوان لعاب برنج به او بدهید. همسر مقام معظم رهبری گفت: «ما چنین امکاناتی را نداریم» پزشک که ایشان را نمی‌شناخت عصبانی شد و گفت: «مگر امکان دارد درخانه‌ای برنج نباشد؟» همسر مقام معظم رهبری فرمود: «آقای ما اجازه نمی‌دهد که در خانه، غیر از برنج کوپنی استفاده کنیم و آن هم کفاف خوراک ما را بیش از یک بار در هفته نمی‌دهد.»


سردار سرتیپ پاسدار شوشتری نیز در با اشاره به توجه رهبری به ساده‌زیستی و پرهیز از تجمل‌گرایی می‌گوید: مقداری زیلو در خانه مقام معظم رهبری بود. آن‌ها را جمع کردیم و فروختیم و یک مقدار هم پول از مال شخصی خودم روی آن‌ها گذاشتم. تا به جای آن زیلوها، برای منزل آقا فرشی تهیه کنیم. وقتی زیلوها را عوض کردیم و فرش‌ها را پهن نمودیم، آقا تشریف آوردند و فرمودند: «این‌ها دیگر چیست؟» گفتم: «زیلوها را عوض کردیم». فرمودند: «اشتباه کردید که عوض نمودید. بروید همان زیلوها را بیاورید». اصرار را بی‌فایده دیدم و با هزار مکافات رفتم و زیلوها را پیدا کردم و توی خانه انداختم. زیلوهایی که واقعاً به آن‌ها نگاه می‌کردی، می‌دیدی که نخشان درآمده و ساییده شده‌اند.


حجت الاسلام علی ابوترابی نیز فرموده‌‌‌اند: مقام معظم رهبری -در زمان ریاست جمهوری- سفرهای خارجی زیادی داشتند و در این سفر‌ها هدایای زیادی به شخص ایشان می‌دادند .حتی در سفری که به یوگسلاوی داشتند ،کلید طلایی کشور را به آقا دادند ولی مقام معظم رهبری در هیچ یک از این هدایا تصرف نکردند و بعد از پایان دوره ریاست جمهوری ، دستور فرمودند هدایا را در موزه نگهداری کنند و همه آنها را متعلق به کشور بدانند.

آقای دکتر غلامعلی حدادعادل به نقل خاطره‌ای پرداخته است: چند روز پس از خواستگاری خانواده بزرگوار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای از دختر بنده، خدمت مقام معظم رهبری رسیدم. ایشان فرمودند: «آقای دکتر! اگر خدا بخواهد با هم خویشاوند می‌شویم.» عرض کردم چطور؟ فرمودند: «آقا مجتبی و دختر خانم شما ظاهراً یکدیگر را پسندیده‌اند و در گفتگو به نتیجه رسیده‌اند. حالا نظر شما چیست؟» عرض کردم: آقا اختیار ما هم دست شماست! آقا فرمودند: «شما و همسرتان استاد دانشگاه هستید و زندگی شما با زندگی ما متفاوت است. تمام زندگی ما غیر از کتاب‌هایم، یک وانت لوازم کهنه است. خانه ما هم دو اتاق اندرونی دارد و یک اتاق بیرونی که مسئولان می‌آیند و با من دیدار می‌کنند. من پولی برای خرید خانه ندارم. خانه‌ای اجاره کرده‌ایم که قرار است، در یک طبقه‌ی آن آقا مصطفی و در طبقه‌ی دیگر آقا مجتبی زندگی کنند. ما زندگی معمولی داریم و شما زندگی خوبی دارید، مثل ما زندگی نکرده‌اید. آیا دختر شما حاضر است با این وجود زندگی کند؟!» زیبایی و دقت سخن رهبر معظم انقلاب برای من بسیار جالب بود. موضوع را به دخترم گفتم و او با روی باز استقبال کرد.

حجت الاسلام و المسلمین نیازی نیز درباره تاکید رهبری بر عدم تبعیض در برخورد فرموده‌اند: یکی از مسئولان نظامی دستور تصرف مکانی را صادر کرده بود. گرچه حق با او بود، اما شیوه اقدام قانونی نبود. سازمان قضایی نیروهای مسلح گزارش حادثه را تنظیم و خدمت مقام معظم رهبری ارسال کرد. ایشان در زیر آن گزارش، مرقوم فرمودند: «با متخلف برخورد کنید ولو پسر من باشد.»

:: برچسب‌ها: حقوق آیت الله خامنه ای , ثروت خامنه ای , فیش حقوقی خامنه ای ,
:: مطالبی با همین کلید واژه :
⬅رازهای زندگی خامته ای ,
ن : شورای نویسندگان
ت : چهارشنبه 1 شهریور 1396
خوانندگان محترم؛در نظر داشته باشید که ملایر٠٨١ هیچ پیامی را سانسور نخواهد کرد.


۱-لطفا از درج شماره تلفن و مشخصات خود در پیام های عمومی پرهیز کنید
۲-کلمات رکیک،هنجار شکن و توهین آمیز توسط نویسنده حذف می شود
۳-هیچ نظری به خاطر وابستگی به حزب یا شخص خاصی ویرایش یا حذف نخواهد شد
یکشنبه 29 اردیبهشت 1398 12:19 ب.ظ
با عرض ادب واحترام سلام خسته نباشید جناب آقای حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، اینجانب محمدهادی قربانی.فرزند اکبر،من ۳۰سال سن دارم، چندین سال نامزد دارم، ولی بعلت مشکلات مالی و اجاره نشینی نمی توانم ازدواج کنم.
مدتی هم هست،مصالح ساختمانی گران شده و خشکسالی و حتی کار کارگری هم نیست، من نیز فن خاصی بلد نیستم جز کارگری، اطرافیانم هم توان مالی ندارند کمکم کنند ازدواج کنم، تصمیم گرفتم برای شما نامه بفرستم،شاید فرجی شد رهبر عزیزم.
خواهشمندم اگر امکان داره به من کمک مالی کنید ازدواج کنم و بهتر زندگی کنم مدتی هست اجاره خونه برام مشکلی بزرگ شده، اگر حتی یه کمک کوچکی اندازه اجاره خونه به من کمک کنید،یه مشکل بزرگ من حل کردید بخدا روم نمیشه اینها حضوری بگم.
خیلی ممنون و متشکرم از زحمات شما.شماره تماس من ۰۹۳۳۶۱۶۶۴۷۷٫ مجبور نبودم شماره عابرم نمیفرستادم. شماره عابر بانک ملت(۶۱۰۴۳۳۷۸۵۹۷۷۶۹۹۷)بنام محمدهادی قربانی.
تو راخدا کمک کن.موفق،سربلند و سلامت باشی در پناه الله
مهدی دوشنبه 30 مهر 1397 03:52 ب.ظ
اگه واقعا انقدر ساده زیست هستن پس قاعدتا خودشون و افرادی مثل اقای جنتی که چندین سال از سن بازنشستگیشان گذشته باید میدان را به جوانان بسپارند و این سفره به قول شما خالی و این مناصب به قول شما پر درد سر را به جوانترها بسپارند در این مملکت کم نیستند جوانان مومن و مخلص همان ها که در جبهه ها شهید شدند آن زمان که خیلی از این مسولین خون از دماغ خود و فرزندانشان نیامد و جز چند عکس در جبهه کار مفیدی برای اسلام و مسلمین نکردند و بعد ها داعیه نیابت امام غایبان را کردند
شنبه 17 شهریور 1397 08:21 ق.ظ
حسین کاوه ای پس خودت عاقبتت را میدانی!! پس الی جهنم با سیدی ات
احمد یکشنبه 31 تیر 1397 12:24 ق.ظ
من از خامنه ای راضی نیستم اولا اینکه تو کرمانشاه بدلشو فرستاد خودش نیومد یعنی انقد مردم بی اهمیت بودن که یکی دیگه رو فرستاد بعدشم ۴۰۰ ملیون به آزادی زندانیان کمک کرد که این باعث شرمساری وخجالت برای کسی که تو پول وثروت وقدرت داره غرق میشه واقعا جای تأسف به هرکس بگی خندش میگیره و مسخره می‌کنه ادمو واقعا کسی که ادعا داره آدم پاک و خوبیه ازهمه بهتر جان عمه جانش زورش میاد یاخسیسه به فقیر فقرا کمک کنه یا ۴۰۰ ملیون بده به آزادی زندانیان واقعا دنیا برعکسه پوتین رییس جمهور روسیه کلیپس هست یه پیرزنی میاد باگریه میگه خونه ندارم همونجا براش یه سند خونه امضا می‌کنه بهش میده خامنه ای تو اگه واقعا آدم خوبی بودی نباید یه آدم بدبخت و بیچاره تو ایران پیدا میشد نه اینکه آب و برق و...مجانی بدی به عربا که فحش جد ابادتو میدن بیچاره مثل مترسک شدی کسی به حرفات گوش نمی‌ده فقط برای اینکه کلاغا نیان اونجا گذاشتنت الکی مثل یک ماکت که یه چرت و پرتی بگی گاهی وقتی بری خونت بازبیای همین
صادق پنجشنبه 21 تیر 1397 12:14 ب.ظ
ثروت خامنه ای هرچقدرم باشه کم یا زیاد به من و شما که نمی‌ده میده به بچهاشو دوروبریا وفک وفامیلاش پس الکی خودتونو خسته نکنین یکی میگه ثروتش کمه یازیاده به فکر خودتون باشین که هواپسه فردا پس فردا به گدایی وچکنم نیفتین دریک کلام خوشبخت تر از خامنه ای روزمین وجود نداره برای این حرفم دلیل دارم خوب گوش کنین (آدمی که ثروت و قدرت در اختیارش باشن دیگه مشکلی نداره عاقل فی الاشاره
سه شنبه 19 تیر 1397 09:59 ب.ظ
سلام من این حرفارو باور ندارم مفت خورتر ازاخوند روزمین کسی نیست کسی که سربازی نره بهترین شغل ها و قدرت دست شیخهاست یک شیخ بیکاروفقیر وبی پول توایران نداریم درصورتیکه نصف مردم ایران توفقروبدبختی دست و پا میزنند ماشاالله همه چاق وسرحال ازبس که مفت میخورن وکارنمیکنن من دلم اول به حال خودکشور ایران میسوزه بعد به حال مردم عزیز کشورم که شستشو مغزی شدن وبدبخت شدن توسط این اخوندا که ثروتش و دارایی‌های نفت و گاز و...داره چپاول و غارت میشه توسط این ولایت فقیه (قبیه)بعد به مردم یه ۴۵تومن یارانه میدن واقعا باید به حال امروز ایران خون گریست درقدیم اخوندا زندگی فقیرانه وساده ای داشتن ولی امروز جز ثروتمندترین افراد جامعه هستند و مردم فقیر ویارانه بگیر درسمت دیگر ایران شکوه آریایی تو کجارفت از زمانی که خودتو به دست آخوند جماعت دادی می‌خورند و فاتحه می‌خونن تو خاکت حالا به نظرتون باتوجه به این اوصاف خامنه ای فقیریا ثروتمند به خاطر امام زمان ارواحنا فدا این پیام رو پخش کنید به ایران وامام زمان و چهارده معصوم وحضرت محمد مدیون هستید که این پیام رو پخش نکنید به امید ظهور امام زمان که ریشه ظالم روبزنه و مردم ازدست این دیکتاتوران وحکومت استبدادی رهاکنه امین یارب العالمین خیلی دلم پربود
یدالله رستمی چهارشنبه 30 خرداد 1397 04:01 ق.ظ
شعر
به میلادشونم شنبه 5 اسفند 1396 05:57 ق.ظ
سلام آقا میلاد حدث میزنم اول راه هستی و جوان پس چند جمله از من حقیر که جای پدرتون سن دارم گوش ونید البته جسارت نباشه
خدارو شکر که پاتون به این وبلاگ باز شد و متن نویسنده رو که ارشون تشکر میکنم که ی فرد انقلابی هست رو در مورد حقوق و ثروت آیت الله خامنه ای رهبر بزرگ ایران خوندید و اینکه فهمیدید نظرتون منتشر شد و آزادی بیان تا زمانی که توهین نباشه تو این کشور هست.
شما فهمیدید که رهبر هم براحتی میشه نقد کرد اما مودبانه نه با قمه و چاقو و اسلحه مثل دراویش داعشی و اغتشاشگران
نکته بعدی اینکه متن رو نخوندید رهبر معظم انقلاب هفت سال رئیس جمهور بودن و روزنامه شخصی دارند پس این حقوق مربوط به سمتی که داشتن و رهبر هیچ درامدی نداره اگه میر حسین مکسوی که پنج سال نخست وزیر بوده الان ماهی هفت میلیون حیوقشه خوبه ولی اگه رهبر انقلاب همین مبلغ رو چون رئیس جمهور بوده بگیره میشه بد؟ پس انصاف و مردونگیتون کجاست؟ دشمنی به هر قیمتی؟ استاد داشنگاه الان حقوقش چیزی حدود هفتاد میلیون تومنه پس میبینید چندین برابر هفت میلیونه
حتی دشمنای نظام تو بی بی سی و من و تو بارها گفتن که امام خامنه های مردی ساده زیسته.
در ضمن جرا هنه رو بسیجی میدونید هر کس حرف حق بزنه میشه بسیجی؟ اگه اینجور باشه سردبیر تایمز که دد مورد سردار قاسم سلیمانی مطلب مثبت نوشت اونم بسیجی بود‌
با این طرز فکر هیجا نمیرسید و لازمه بدونید شما مخالفا فکر میکنید دولت و حکوما باید یه لیسانس به درد نخور آزاد یا دولتی های شهرستان رو با پول باد بزنه؟ نه اینجور نیست لطفا کم کاری خودتون رو گردن نظام نندازید منم راننده تاکسی هستم و دولتی نیستم ولی انصافم خوبه
در اخر میگم اگه از کسی خوشت تمیاد مردونه نیست که بدون تحقیق همه چیزش رو بد بدونید.
موفق باشی پسرم یادت باشه واسه هر کلمه ناحق و تهمتی که ندیدی به چشم تو زندگی بد میاری و از بقیه عقب میفتی همونجور که من افتادم
میلاددشونم جمعه 4 اسفند 1396 08:51 ب.ظ
حرفای این وبلاگ مشخص توسط یه بسیجی طراحی شده یه كارمند بانك ماهی ٤تومن با أضافه كاری میگیره اونوقت آقای خامنه ای ماهی پنج تؤمن میگیره،توف به زات ادمای دروغگو،اینا اگه راحت و توی ارامش زندگی نمیكردن تا الان زنده نبودن پس كمی تحقیق كنید میفهمید ماهی ١٠٠ملیون كمتر نمیگیرن
جمعه 13 بهمن 1396 12:33 ق.ظ
ثروت آقای خامنه ای هرچی هم باشه به کسی ربطی نداره هر جند میدونم آقای خامنه ای ثروت آن چنانی نداره ولی من به عنوان یه ایرانی راضی هستم باید رهبر عزیزمون به خودش برسه عمر و سلامتیشون برامون خیلی مهمه تا ایران تجزیه نشه
صادق شنبه 7 بهمن 1396 08:29 ب.ظ
م.س راست میگه اصلا به چه درد حضرت آقا میخوره مثلا میخوان چی کنن ضمن اینکه ایشون از روز اول ساده زیست بودن و بزرگمنش ثروت به درد حضرت امام خامنه ای نمیخوره چون ایشون قلبشون بزرگتر از این حرفاست دیدید چطوری سران فتنه رو بخشیدن و نزاشتن اعدام بشن
خدا همه مردم وفادار ایرانو حفظ کنه
یا حق برادرا
م.س شنبه 7 بهمن 1396 01:10 ق.ظ
اقا کلا ایران فرضا متعلق به رهبر معظم باشد چه احتیاجی دارد.شخصیتی مانند ایشان مثلا پز ماشینش را بدهد پاساژ بخرد وکارهائی که ما مردم عادی میکنیم. اتفاقا من معتقدم شاید ایشان خیلی هم از لحاظ روحانی ساده زیست باشد و مقتضیات کاری و مسئو لیت ایشان است که از بعضی چیز ها استفاده میکند
پنجشنبه 28 دی 1396 12:27 ق.ظ
اتفاقا من مخالفم به نظرم رهبر انقلاب که تو چشم جهانه باید از نظر امکانات تامین باشه یعنی باید ثروت آیت الله خامنه ای خوب باشه چون در شان ایشون نیست دیگه اینقدرم ساده زیست باشن
ماها نباید اجازه بدیم اقا به خاطر مردم سختی بکشن
علی موسوی خاک پای رهبر عزیز انقلاب یکشنبه 24 دی 1396 03:39 ق.ظ
ثروت آیت الله خامنه ای مردمیست که در صحنه همیشه حضور دارند درست است گرانیست و بخاطر دشمنی آمریکا جهان خوار و ظالم اقتصادمان مدتیست دچار مشکل است اما مردم یادشان نرفته که چند صد هزار شهید جنگ هشت ساله برای دفاع از انقلاب بود.
ثروت امام خامنه ای بسیجیانیست که کارت ندارند و پتیگاه نمیروند و به فکر سهمیه فعال نیستند و هر آقا لب تر کنند با یک چشم می روند روی مین و می روند به جنگ تکفیری های داعشی و جانشان را فدای جمال معصومتو مظلومت می کنند
ثروت امام عزیزمان ثروت خامنه ای کبیر و ساده زیست علم ایشان است و جمال زیبایشان که که کاریزمایش تا آن ور آب ها رفته
سید علی خامنه ای ثروت و حقوقت را بهانه کردند تا مردم ساده را فریب دهند اما گروه زیادی از مردم ایران عاشقانه همچون یک پدر دوستت دارند که امنیت را برایمان آوردی عزیز دل مرم سید علی خامنه ای
علی اصغر دوشنبه 18 دی 1396 04:10 ق.ظ
حقوق آقا خامنه ای ماهی سه میلیون تومنه اندازه به کارمند تازه حقوق بازنشستگیشونه خداوکیلی تا حالا کسی دیده آقای خامنه ای کاخ نشین باشه؟
حقوق رهبر انقلاب مشخصه تازه نصفشم هر سال میده فقرا و زندانی آزاد میکنه
Hasan پنجشنبه 7 دی 1396 02:44 ق.ظ
اینم بدونید که اگه حرف اینا رو باور ندارید به دلتون رجوع کنید اونوقت میفهمید سید علی خامنه ای پولداره یا مرد ساده زیستیه من شرفتون رو قاضی میگیرم همین
Hasan پنجشنبه 7 دی 1396 02:42 ق.ظ
من تو صفحه قبلی حجت رو تموم کردم و اینجا هم میگم که امام خامنه ای ثروتمند نیست ولله قسم بی انصافیه چیزی رو که ندیدیم تبلیغ کنیم درود بهشرف این ساست که روشن کرد ثروت و حقوق امام خامته ای چقدره شرم به مخالفایی که از روی نا آگاهی آبروی این سید خدا رو میبرن
امیر علی جمعه 24 آذر 1396 08:44 ب.ظ
من ادم منصفی هستم پس میکم از این نظام و رهبرش خوشم نمیاد اما نامردیه اگه نگم اقای خامته ای ساده زیسته منم باور نداشتم تا اینکه از زبون مخالفاش مث حشمت مهاجرانی و نوری زاده شنیدم ایشون بچه هاش رو از کارای اقتصادی منع کرده
سیده زینب دوشنبه 29 آبان 1396 12:14 ب.ظ
ثروت امام خامنه ای خیلی کمه خدا شاهده اگه اون چیزاییکه به جشن دیدم؟دروغ بود تو جهنم دنیا و آخرت بسوزم به روح و نفس تنها فرزندم که ۱۳ سال مراده من خونه اصلی آقا دوبار رفتم و توفیق دستبوسیشون رو داشتم خدای بالاسر شاهده وسایل خیلی نعمدلی و یه خونه محقر داشتن
اشک تو چشام الان جمع شده از بس دروغ به به امام خامنه ای بستید آخه وقتی ندیدیم چرا باید تایید کنیم که آقای خامنه ای ثرومتمنده
خدایا خودت به این پیرمرد مظلوم رحم کن
مهدی الیاسی از تهران دانشگاه آزاد جنوب سه شنبه 16 آبان 1396 03:50 ق.ظ
ثروت واقعی رهبر انقلاب جوانان بسیجی با کارت و بدون کارت انقلاب است که با یک دستور ابشان محشر می کنند ثروت واقعی خامنه ای کبیر جیزی نیست جز مشتی وسیله قدیمی که از دوران جوانی مانده است.
به نمازی که ساعتی پیش خواندم سوگند که من منزل ایشان رفتم و از سادگی ایشان اشک ریختم یادمان نرود که اگر گفتیم آیت الله خامنه ای زبانم لال ثروتمند است و پول دار باید ان دنیا جواب دهیم
یاسرقربانی پنجشنبه 4 آبان 1396 04:03 ب.ظ
میدونم خیلی ها باور نمیکنن و ابه نرعم مبخندن اما آقای خامنه ای مال دنیا و ثروت براشون مهم نیست ای کاش عکس نعلین پارشون رو میزاشتید و اینکه آیت الله خامنه ای تو همون بیمارستانی عمل کردن وه مردم عادی عمل می کنن مس کو او بیمارستان خصوصی که میگفتن زیر خونش ساختن آخه چقدر دروغ
رضایی سه شنبه 2 آبان 1396 08:47 ق.ظ
خداوکیلی یه کم انصاف خوب چیزیه اصلا شما می گید آیت الله خامنه ای ثروت زیادی داره منم میگم باشه ولی از وقتی رهبر شد حتی یه سفر خارجی رفت؟کدوم از بچه هاش وزیر و وکیل شدن؟ یکم مردونگی و انصاف خوبه داشته باشیم نشبم سرباز پیاده دشمن
مسعود حسینی پنجشنبه 20 مهر 1396 12:46 ق.ظ
بله درود بر شرفتون که یک بار برای همیشه ثابت کردید که ثروت آیت الله خامنه ای چقدره و اینکه از شما خواهش میکنم از حقوق دقیق امام خامته ای هم مطلب بزارید تا مردم آگاه بشن و فریب شایعه هایی مثل اینکه امام خامته ای باشگاه اسب سواری و ... دارن رو نخورن
یا زینب
اجرکم عندالله
حسین کاوه ای چهارشنبه 8 شهریور 1396 06:40 ب.ظ
آقا این روزها دلم برایت میگیرد،برای مظلومیتت،دلم میگیرد که رئیس جمهورت به غرب چراغ سبز نشان می دهد.قلبم فشرده میشود وقتی میبینم عده ای از خدا نمیترسند و بدکن هیج مدرکی تو را ظالم و زورگو و ثروتمند معرفی میکنند.اقا اشاره از شما حرکت تا داخل جهنم از ما
پایگاه بسیج حیدر کرار قزوین
یکشنبه 5 شهریور 1396 06:41 ب.ظ
قربون دستت برم آقا که آرزوی دیدنت رو دارم.
خد از دشمنات نگذره نه اذیتت میکنن
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو