تبلیغات
سایت ملایر081 - رامین دلاوری کلاهبردار است
رامین دلاوری کلاهبردار ماهواره ای با استفاده از سواد اندک مردم و سادگی آن ها مشغول خالی کردن جیب مردم است.این شیاد ماهواره ای با تکنیک های تبلیغاتی،بسیاری از ایرانی ها را به دام انداخته و از آن ها سو استفاده مالی می کند.اگر قصد مهاجرت از طریق رامین دلاوری را دارید مطلب زیر را تا انتها بخوانید.

رسانه های بیگانه/ایران بی مرز 

رامین دلاوری را بهتر بشناسید

اختصاصی-به گزارش ملایر٠٨١ :پنج سال از فعالیت شبکه سودجو ایران بی مرز می گذرد و این در حالیست که هر روز چندین نفر از سر بی توجهی به هشدارهای سایت های اینترنتی به دادسرای شهر خود مراجعه کرده و از رامین دلاوری صاحب و مجری شبکه ایران بی مرز شکایت می کنند.سوالی که ذهن بسیاری از اهل رسانه را به خود مشغول کرده این است که با اینکه نگاه کردن به یک ساعت از برنامه این شخص حجت را برای یک مراجعه کننده تمام کرده و حتی نیازی به استاد بیشتر نیست چرا عده ای فریب شبکهIBM را می خورند.

اگر چرخی در شبکه های ماهواره ای بزنید این روزها با تصویر مردی بد دهن مواجه خواهید شد که مرتب همه را تشویق به مهاجرت به آمریکا کرده و با تکنیک های تبلیغاتی و روانشناسی شما را تشویق به پرداخت مبلغ اولیه می کند.ما در ملایر٠٨١ طی یک مقاله،بیوگرافی رامین دلاوری را تهیه و تقدیم شما عزیزان کرده بودیم اما این روزها با توجه به اهمیت این موضوع تصمیم گرفتیم تا به صورت جدی تر شما را با مرد هزار چهره ماهواره و کلاهبردار نام آشنا مهاجرت آشنا نماییم لذا از شما مالباخته های عزیز خواهش می کنیم تا هفته ای یک بار به این صفحه و صفحات جدید تارنما سر بزنید و مطالب جدید را دریافت کنید.

رامین دلاوری

متاسفانه بیش از ١۵۱ نفر از مردم شهرستان ملایر در دام این شیاد افتاده و هر کدام چند میلیون تومان را به باد داده اند.۱۱ ماه پیش شخصی برای اولین بار در خارج از کشور گزارش کلاهبرداری رامین دلاوری را تقدیم خزانه داری ایلالت متحده کرد و متن شکایت از رامین دلاوری را تقدیم نهاد های ایالت کالیفرنیا کرد.

هموطنان و مردم شریف ملایر کار برای رامین دلاوری به حدی سخت شده،که تمامی همدستانش در ایران دستگیر شده اند. شبکه ایران بی مرز با ترفندی جدید تمامی قیمت های خود را کاهش داده و این روز ها با فروش کارت پایان خدمت جعلی ، برگه بی ارزش پذیرش دانشگاه های دولتی و پیدا کردن زنان مختلف برای دریافت گرین کارت ،سعی در ادامه کلاهبرداری های خود دارد.

مرداد ١٣٩٦ چهار نفر از صاحبان حساب و رابط های او در ایران دستگیر شده و مبلغ چند میلیارد تومان رامین دلاوری مسدود شد،ما در مطالب مرتبط به همه آن ها اشاره کرده بودیم.طبق نظر کارشناسان پلیس فتا و آگاهی تهران بزرگ،اکثر طعمه های رامین دلاوری به دلیل رسیدن به رویای آمریکایی،فریب رامین دلاوری را می خورند و این در حالیست که پلیس فتا طبق اطلاعیه های مختلف هویت این فرد با نام اصلی(حسین یاسر لو) را برای مردم افشا کرده است.

مریم.س یکی از مال باخته های این شبکه به خبرنگار  روزنامه گیلانک می گوید:من چهار سال پیش مبلغ  شش میلیون تومان به حساب ایران بی مرز پرداخت کردم و هر ماه به شیوه های گوناگون مبلغ بیشتری برای رامین دلاوری فرستادم و زمانی که ماه پیش، یکی از کارمند هایش به نام ناصر را تهدید کردم، او با اعتماد به نفسی عجیب گفت:در صورت شکایت دستت به هیج جایی بند نیست و ما شهروند آمریکا هستیم.من زمانی که پی به کلاهبرداری او بردم با مراجعه به دادسرا شیراز متوجه جمعیت زیادی شدم که همه آن ها فریب این مرد را خورده بودند

هموطنان عزیز و مردم خوب ملایر لطفا فریب این سیستم شوم  و کلاهبردار را نخورید و اگر قصد مهاجرت دارید از طریق وکلا و مراکز قانونی اقدام کنید.مطالعه قرار داد فی مابین شما و گروه! دلاوری کافیست تا مشخص کند که رامین دلاوری پیشاپیش مسئولیت همه شکست های پرونده را به گردن شما می اندازد البته این مسئله در مورد افرادی صدق می کند که گذرشان در سال های اول به رامین دلاوری افتاده باشد.

ممکن است شخصی در جواب نوشته ها و مطالب ملایر٠٨١بگوید یک بار ارزشش را دارد،ما به این افراد تنها یک جمله می گوییم:پول خودتان است می توانید آن را به هر کلاهبرداری بدهید یا آن را آتش بزنید اما یادتان باشد که ما به عنوان یک رسانه محلی و البته پر بازدید وظیفه شرعی،اخلاقی و انسانی خودمان را انجام دادیم و وجدانمان راحت است.

مشت نمونه خروار:
در کلیپ زیر مشاهده می کنید که آقای رامین دلاوری مجری و صاحب شبکه IBM در جواب یک مالباخته صحبت از خواهر و مادرش می کند.اگر شخصی خودش علاقه ای به فریب خوردن نداشته نباشد با دیدن کلیپ کوتاه زیر می تواند پی به ماهیت این شخص ببرد و متوجه شود که پول،ناموس و آبروی خود را به چه کسی می سپارد‌. وجدان بیدارتان را به کار اندازید (این نوع حرف زدن نه یک وکیل بلکه یک انسان است؟ )
*به دلیل امضای قانون صداقت و ادب وزارت ارشاد از پخش سخنان ناموسی این شخص معذوریم:

وقتی همدست دلاوری شاه دزد می شود:
"آزاده نظری" یکی از همکاران رامین دلاوری بود که ۴۹۳ میلیون تومان از پول رامین دلاوری(مرم ایران) را از حساب خود برداشت و متواری شد.رامین دلاوری به قدری از دست شریکش ناراحت و عصبانی بود که جز اینگونه کار ها که بیشتر به خودکشی شبیه بود تا انتقام، کار دیگری از دستش بر نیامد و در cj(زیر نویس تلویزیون) این متن مشمئز کننده را نوشت اما سرکار خانم ازاده نظری شاه دزد بود و به نوعی انتقام مردم ساده و مظلوم ایران را گرفت.))

رامین دلاوری

 پس از این اتفاق بود که خود زنی های رامین دلاوری یکی پس از دیگری آغاز شد و موج دوم دستگیری ها و مسدود شدن حساب ها چهره واقعی این شخص را نشان داد،تا جایی که این روزها فحاشی و تمسخر بینندگان ساده و کم سواد کار هر روزه رامین دلاوری شده است.

مالباخته ها نگران شکایتشان نباشند: 
پلیس فتا و نماینده ویژه قوه قضاییه بارها اعلام کرده است که مالباخته های رامین دلاوری و قاچاقور ها از عواقب شکایتشان هراسی نداشته باشند،چرا که تمام تلاش پلیس و دستگاه قضایی کشور احقاق حقوق مالباخته ها می باشد،پس اگر از فریب خوردگان ایران بی مرز (جناب آقای رامین دلاوری) هستید،بدون هیج ترس و واهمه ای شکایت خود را از صاحب حساب ها مطرح کنید و با اینکار صاحبان حساب دستگیر و دارایی آنها مسدود و مصادره می شود.

یکی از ترفند های رامین دلاوری این است که با انتشار پیام هایی در فضای مجازی و حتی زیر همین مطلب، مالباخته ها را از شکایت کردن بترساند که البته همه اینکار ها از طرف خود ایران بی مرز بوده و  دلیل آن آزاد کردن صاحب حساب و منتقل کردن دارایی ها به حساب های متعلق به ایران بی مرز است.

نکته ای کوتاه: 
رامین دلاوری و افرادی که صاحب حساب های متعدد (رابطان) هستند، هر روز با ارسال پیام های مختلفی که از جدیترین تکنیک های رسانه ای بهره برده است در شبکه های اجتماعی و حتی زیر این مطلب پیام های متعددی قرار می دهند و به مردم القا می کنند که سخنان  ملایر۰۸۱،مال باخته ها و کلیه خبرگزاری های معتبر کذب است.

پاسخ ما به این افراد این است که آیا گزارش فرارو،ایرنا،فارس،ایسنا و پارسینه که به صراحت از کلاهبرداری های آقای رامین دلاوری و شبکه ایران بی مرز نوشته اند دروغ است؟ آیا هزینه کردن چند هزار تومان کرایه تاکسی و سر زدن به روابط عمومی دادسرای تهران بزرگ کار سختیست؟

لازم به ذکر است که تمامی ip های جناب آقای رامین دلاوری و همدستانش بدون توجه به تهدید های این افراد ،بلاک شد و ایشان دیگر توان پیام دادن و مسموم کردن جو موجود را ندارد

سایت ایران بی مرز فیلتر شد:
بعد از پیگیری های مالباختگان رامین دلاوری و شبکه ایران بی مرز از طریق شعبه ٤ دادسرا شیراز و شعبه ٢ دادسرای تهران و ابلاغ حکم دادگاه به کارگروه مصادیق محتوای مجرمانه(فیلترین ایران) سایت رامین دلاوری فیلتر شد.لازم به ذکر است که رامین دلاوری یک روز بعد از فیلتر شدن سایت، دامین و هاست خود را به کلی از روی اینترنت حذف کرد تا مالباختگان جدیدش با این سوال که "اگر دلاوری کلاهبردار نیست پس چرا سایتش فیلتر شده" مواجه نشوند. 

سایت رامین دلاوری


ایمیل یک مالباخته به ملایر۰۸۱: 
تصویر زیر متعلق به یکی از مالباخته های شبکه ایران بی مرز( جناب آقای رامین دلاوری) میباشد که از سر ناچاری به ملایر ۰۸۱ ارسال شده است شما عزیزان می توانید متن های مشابه را در تارنما مشاهده کنید.


ایمیل یکی از مالباخته های رامین دلاوری١


نکته پایانی:
شاید این جمله خارج از عرف رورنامه نگاری باشد اما چیزی که مهم و ضروری است کمک به هموطنانمان می باشد لذا از شما تقاضا می کنیم تا فریب رامین دلاوری و برخی از پیام ها را نخورید و حتی یک بار هم با شبکه سودجو ایران بی مرز تماس نگیرید،هر سخنی مبنی بر اینکه هیچ سندی وجود ندارد و یا رامین دلاوری ارزش ریسک دارد از طرف خود ایشان است.

صندوق پیام ملایر٠٨١ مملو از متن ها،نامه ها و درد نامه های است که توسط مالباخته ها ارسال شده است.این عزیزان ابتدا به سخنان ( خبرگزاری ایرنا،ایپنا،پارسینه،فرارو و خبر آنلاین و ملایر۰۸۱ )اعتماد نداشتند و شور بختانه  تحت تاثیر تکنیک های تبلیغاتی رامین دلاوری و شبکه ایران بی مرز قرار گرفتند و پول و شخصیتشان از بین رفت.

شما هموطنی که متن را تا انتها خوانده اید قطعا تحت تاثیر سخنان جناب آقای رامین دلاوری قرار گرفته اید و در فکر مهاجرت هستید،شما می توانید بدون هیچ مشکلی به دادسرای و پلیس فتا مرکز استان خود مراجعه کرده و با آوردن نام رامین دلاوری و شبکه ایران بی مرز بدون هیج مشکلی پی به تهداد زیاد مالباخته ها و شکایت ها ببرید.

ما در ملایر۰۸۱ وظیفه شرعی و انسانی خود را انجام داده ایم و خیالمان آسوده است،حال نوبت شما است تا با تصمیمی عقلانی و منطقی در برابر آینده،خانواده و فرزندانتان سربلند و روسفید شوید.

حتما لینک های زیر این مطلب را مطالعه کنید 

رامین دلاوری کلاهبردار است
 :: برچسب‌ها: رامین دلاوری , ایران بی مرز ,
شاید از مطالب زیر خوشتان بیاید:
⬅بیوگرافی رامین دلاوری
⬅8 دلیلی که نباید به رامین دلاوری اعتماد کنید
⬅آیا دکنر طاهر کاملی کلاهبردار است؟
⬅به دلیل کلاهبرداری ایران بی مرز آبرویم جلوی فامیل رفت
⬅مشاوره | پسری رو سر کار گذاشتم حالا عذاب وجدان دارم
⬅مشاوره | هم بی کارم هم بی پول تحصیلات خوبی هم ندارم
⬅همه چیز درباره استخدام در وزارت اطلاعات
⬅بررسی شایعه | وجود صیغه خانه و فحشا خانه در مشهد
⬅پیشنهاد شما | بهترین کتاب تاریخی که شما خوندید چیه
⬅داروهای ترک شیشه
⬅طلا گلزار کلاهبردار است
ن : شورای نویسندگان
ت : چهارشنبه 14 مهر 1395
شادی از مال باختگان قدیم
سه شنبه 17 بهمن 1396 05:31 ب.ظ
چرا نظرای جدید رو نمیزارید من یه ساله هر روز میام اینجا نزدیک کلی مال باخته نظراشون تایید نشده شما هم از رامین دلاوری پول گرفتید امیدمون همین یه صفحه بود که شما خرابش کردید و نظر تایید نمی کنید پس تکلیف ای ادمایی که پول دادن جدیدا چی میشه ماها وطیفمونه کمکشون بکنیم
چرا نظر وکیل مشترک مالباخته ها رو دیگه نمیزارید که میگفت چه ساعتی و کی بریم
وجدانتون کجا رفته‌؟ یه زمان اخرت معرفت بودید و زنگ میزدید به ما و کمکمون میکردید حسابا رو ببندیم ولی الان اصلا ...
پاسخ شورای نویسندگان : (مهم)
با سلام خدمت شما خواهر عزیز؛
ابتدا تشکر می کنم از این همه پیگیری که شما در این یک سال انجام دادید. اما لازم است چند نکته ذکر شود‌
۱-نظرات این بخش تا اطلاع بعدی بسته خواهد شد و افراد منصف و باهوش با توجه به اسناد منتشر شده ،گزارشات متعدد پلیس فتا ،پرونده های صاحبان حساب و درد دل مالباختگان متوجه خواهند شد که جناب آقای رامین دلاوری چه کاره است اما اگر شخصی شستشوی مغزی شده باشد حتی با هزاران مطلب دیگر نمی توان وی را از اعتماد به نامبرده( جتاب اقای رامین دلاوری) منع کرد.پس ما وظیفه خود را در این یک سال باهزینه شخصی انجام داده و بقیه ماجرا را به خود مردم سپرده ایم و بارها ذکر کرده ایم که هر کس مایل باشد می تواند دارایی خود را از بین ببرد.

۲-نویسندگان ملایر۰۸۱ از مهر ۱۳۹۵ تا ۲۸ روز پیش با کمک افرادی همچون مهندس رضایی، سرهنگ کولیوند، بازپرس محترم م-شالچی و گزارشات مالباختگانی همچون خود شما تعداد ۲۸ حساب را مسدود کرد که از این تعداد پنج حساب دارایی های قابل قبولی داشت‌ و خدارا شکر ۷ درصد مالباختگان به اموال خود رسیدند.شاید ۷ درصد کم باشد اما باز هم قابل قبول است

۳-سرکار خانم شادی عزیز خوشبختانه پنج ماه پیش شما به مبلغ از دست رفته خود رسیدید، لذا باید درک کنید که تلاش ما به عنوان یک تارنما اندازه ای دارد و دیگر توان توجیه مردمی که گرفتار شستشوی مغزی جناب آقای رامین دلاوری شده اند و تصور می کنند که به راحتی می توانبه امریکا یا بریتانیا یا کانادا یا استرالیا سفر کرد و با مدرک لیسانس دانشگاه آزاد یا دولتی های سطح پایین در آن کشور ها آقایی کنند را نداریم و آن ها را به خداوند می سپاریم و امیدواریم خداوند آن ها و خانواده محترمشان را از این شخص مصون نگه دارد اما خدا شاهد است که بارها در دل شاد شده ام که با کمک نویسنده های دیگر هشدار های لازم دادهشد و مدارک لازم منتشر شد و از این بابت پیش خداوند متعال رو سپید هستیم
۴-بیش از ۱۶۵ نظر ارسالی تایید شده و ۷۸ نظر تایید نشده از طرف مالباختگان نمیتواند نوشته یک یا چند نفر باشد و اگر فعالیت ملایر۰۸۱ را زیر ذره بین داشته باشید خواهید دانست که ما تنها وبلاگی در ایران هستیم که در مقیاس بالا بازدید داریم و توانشته ایم با مطالبی دستنویس صد ها مخالب ثابت کسب کنیم، لذا دیگر نمیتوانیم وقتمان را برای توجیه بینندگان بگذایم و تصمیم نهایی با خود آن ها است.

* در نهایت باید بدانید که بار ها از سمت جناب آقای رامین دلاوری پیشنهاد ۱۰ میلیونی داده شد تا این صفحه به طور کامل حذف شود اما رسالتمان اجازه نداد و بارها آژانس های مهاجرتی پیشتهاد تبلیغ میلیونی دادند که نامشان را در این صفحه درج کنیم که از نظر ما نوعی کلاهبردار بود‌

برای همه شما عاشقان مهاجرت، آروزی توفیق و مهاجرتی امن را داریم و امیدواریم هرگز به جناب آقای رامین دلاوری و قاچاقور ها اعتماد نکنید‌.

صفحه نظرات به دلیل سنگین شدن و ... تا اطلاع بعدی بسته شد.
مال باخته
سه شنبه 10 بهمن 1396 01:15 ب.ظ
عوضی پولموخوردبعدکه بهش زنگ زدم گفت دلم خواست پولتوخوردم خدالعننننننننننتش کنه
دوشنبه 9 بهمن 1396 12:48 ق.ظ
لطفا راه اصولی وعملی شکایت رو بفرمایید
پیروز
یکشنبه 8 بهمن 1396 12:58 ق.ظ
البته من مدتها پیش برنامه هاشو نگاه میکردم مثلا حدود 3_4 سال پیش اینطوری نبود . اگر کسی هم زنگ میزد وفحش میداد فقط قطع میکرد ولی جدیدا خیلی عوضی شده .
Sanaz
شنبه 7 بهمن 1396 04:41 ب.ظ
سلام، من همین الان داشتم برنامه شو نیگاه میکردم، یه نفر بهشون زنگ زد و حرف زشتی رو بهشون گفت، ایشون در جوابش گفت(ببخشید این گفته ایشون رو بازگو میکنم واسه خودم هم خیلی سنگین و شرم آوره اما واسه پرده برداشتن از چهره یک شیاد کلاه بردار که ادبیات مبتذل وشنیعی که هرگز در شان یک وکیل مهاجرت نیست، بطور قطعویقین لازمه)شما نمیتونید زنتون رو ارضا کنید من هر چند وقت یه بار دوبی میام میتونید خانمتون رو اونجا بمن بسپاریدوخودتون مشاهده کنید که من چطوری بجای شما مشکلتون رو حل میکنم، واقعا من متاسف ومتاثرم واسه هموطنان عزیزم با وجود شنیدن همچین حرفای رکیکی باز چگونه باهاش تماس میگیرند و نمیدونن که یک وکیل مهاجرتی هرگز بخودش اجازه زدن این توهین‌ها رو به مخاطبینش نمیده حتی اگر طرف مقابل توهین کرده باشه، باتشکر
Sanaz
شنبه 7 بهمن 1396 04:34 ب.ظ
سلام، من همین الان داشتم برنامه شو نیگاه میکردم، یه نفر بهشون زنگ زد و حرف زشتی رو بهشون گفت، ایشون در جوابش گفت(ببخشید این گفته ایشون رو بازگو میکنم واسه خودم هم خیلی سنگین و شرم آوره اما واسه پرده برداشتن از چهره یک شیاد کلاه بردار که ادبیات مبتذل وشنیعی که هرگز در شان یک وکیل مهاجرت نیست، بطور قطعویقین لازمه)شما نمیتونید زنتون رو ارضا کنید من هر چند وقت یه بار دوبی میام میتونید خانمتون رو اونجا بمن بسپاریدوخودتون مشاهده کنید که من چطوری بجای شما مشکلتون رو حل میکنم، واقعا من متاسف ومتاثرم واسه هموطنان عزیزم با وجود شنیدن همچین حرفای رکیکی باز چگونه باهاش تماس میگیرند و نمیدونن که یک وکیل مهاجرتی هرگز بخودش اجازه زدن این توهین‌ها رو به مخاطبینش نمیده حتی اگر طرف مقابل توهین کرده باشه، باتشکر
lily
پنجشنبه 5 بهمن 1396 12:49 ق.ظ
*قسمتی از متن توسط نویسنده حذف شد
عامو من هرروز زنگ میزنم میدم دست ای چه خره ها صددفعه پیچوندمش ****** به اون هیکل گندش گول ای مرتیکه قرم****** نخورید خداوکیلی چجوری اعتماد میکنید به این چاقالو عه بی همه چیز انقد ساده نباشید فقط زنگش بزنین محلت بش ندین حرف بزنه فوش بدید به این عوضی باای قیافه ****** اخه مرتیکه مال این گو****** ممنون از بچه های ملایر پرچمتون بالاس مرسی که این وبلاگو ساختین
علیرضا
دوشنبه 2 بهمن 1396 09:06 ب.ظ
چرا هر کسی بهش زنگ میزنه میگه موکل ات هستم فوری صداشو قطع میکنه یا بهش میگه فردا زنگ بزن...از چی میترسه خب بزاره اونام حرف بزنند..
مهدی
دوشنبه 2 بهمن 1396 07:44 ق.ظ
تاحالا شنیده اید در برنامه زنده کسی زنگ بزند وبگویدآقا رامین میخواستم بابت اینکه مارو رسوندی خارج ازتون تشکر کنم!یامثلا کسی بگه چون برادرم فامیلم یادوستم توسط شما کارش انجام شده شما رو به ما توصیه کردن!!من که چندین ساله به برنامه هاش نگاه میکنم تابحال ندبدم!
پنجشنبه 28 دی 1396 02:33 ب.ظ
سلام، اگه این دلاوری با چنین مبالغی میبره اونطرف پس اونایی که بایک میلیون دلار سرمایه گذاری میرن اونطرف مغز ندارن؟ اخه دیگه تابلوتر از این وجود نداره، من قبول ندارم مردم از بیسوادی اینکاررا میکنن، چون ربطی به سوادنداره، مردم اطلاعات عمومی کمی دارن،
پردیکشن
یکشنبه 24 دی 1396 12:09 ب.ظ
من یک بار زنگش زدم بهم گفت تمکن مالی و سند خونه و مدرک تحصیلی و هرچی که فکر میکنی خوبه رو بیار بعد میبرمت تورنتو ... ولی من هنوز نتونستم بهش اعتماد کنم .
کریمی
یکشنبه 24 دی 1396 02:27 ق.ظ
سلام کامران قبلش بدون داداش پول خودته الان معزت اجازه نمیده حرفای مارو باور ونی وای بعد از اومدن از سفارت پیفهمی چی شده جوابت رو میدم
اول اینکه داداشم دلاوری آمریکاست ایران پول زمان شاه رو نمیتونه از آمریکا پس بگیره و بهش نمیدن آمریکا دلاوری رو تحویل نمیده بعدشم دلاوری کلاهبردار نیست اون شارلاتانه یعنی تو پول میریزی حساب تو قرارداد نوشته همه شکست ها با خودته وقتی میری سفارت میگه نه اونوقت میفهمی ثرت کلاه رفته تازه قبلنا قرار دادی بود میگن الان قرار دادم نیست دیگه
تا حالا هیچکس نرفته آمریکا و انگلیس و کانادا از طریق رامین دلاوری
دوم اینکه مگه متنو نخوندی پس چی میگن نیم ساعته سایتش رو که ایران فیلتر کرد صاحب حسابا هم که هی میگیرن باور نداری ب پرو دادسرا یا از وکیل خکب بپرس اونا به سیستم وصلن تا بهت ثابت بشا اونم از کلیپ فحشاش هیچ کسم تا حالا نیومده پشت tv بگه من رفتم آمریکا با اینکه دلاوری از خداشه چون کسی رو تا حالا نبردهکسی هم خب تگنمیاد رو خط بگه ممنون بردیم امریکا یا بیاد تو tv
سه سال پیش اون پسر افغان کهبعدا خودش رفت آمریکا واسه چی دلاوری رو با چاقو زدش چون پولشو خورده بود اما دلاوری هیچوقت فکر نمیکرد خودش بیاد و انتقامش رو بگیره درسته دی پرت شد ولی حد اقل انتقامشو گرفت
داداش من که زندگیم از بین رفت افتادم دست فروشی و رعت عروسی کار کردن و...
دیگه با خودته و پول خودته مختاری داداشم خسته شدیم ما مال باخته ها اونقدر پرونده داره و صاحب حساب گرفتن که دیگه احتیاجی به اثبات من و رفقا نیست
کامران
جمعه 22 دی 1396 04:49 ب.ظ
سلام .یسوال؟؟؟؟....اگه واقعا کلاهبرداره چیطوریه ک چندین ساله برنامه زنده تلوزیونی داره ولی نگرفتنش هنوز؟؟؟؟
محمد
یکشنبه 17 دی 1396 11:14 ب.ظ
با سلام و عرض ادب خدمت سروان گرامی میخواستم بدونم رامین دلاوری در آگاهی شاپور تهران هم پرونده دارد? اگر دارد شماره پرونده چندهست?
یکشنبه 17 دی 1396 05:42 ب.ظ
خداییش حقتونه وقتی بدون تحقیق مییرید واسه این گردن کلفت پول میریزید اخرش همین میشه چقد به رفیقم گفتم پول برا نریز گفت به تو مربوط نیست حالا مثل سگ پشیمونه،مرسی از بچه های ملایری عزیز که با تمام قدرتشون دارم واسه اگاهی مردم زحمت میکشن مچکرم یاعلی
شنبه 16 دی 1396 03:21 ب.ظ
سلام یه بدبخت بیچاره
کسی که به حساب شخصی به نام کیومرث اینه شاهملکی پول واریز کرده اند سریع به اگاهی قم مراجعه کنن من خودم پول ریختم زن بدبختی هستم تازگی ها شکایت کردم از اگاهی قم پیگیرن 2370 میلیارد تو حسابش رد بدل شده آشغال شکایتش کنید رابط کلف اون دلاوری است تا به پولتون برسید ای کسانی که پول به حساب این شخص واریز کرده اید
Hami Gh
چهارشنبه 29 آذر 1396 07:54 ب.ظ
شبنم سلام اگرم فرض کنیم پولت رو خورده باشه فدای سرت ارزش خودکشی نداره بابا سرت سلامت خدا شکر کن این پول دوا درمون اطرافینت نشد من تو زندگیم خیلی چندبرابر پول تورو از دست دادم بخدا ادم پولداری هم نیستم ولی چه میشه کرد فقط ازش شکایت کن همین که یه پرونده به بقیه پرونده هاش اضافه شه موفق باشی
از زهرا باقری شکایت کنید پول تو حسابشه
سه شنبه 28 آذر 1396 12:15 ب.ظ
**پیام پایینی خود رامین دلاوریه مراقب باشید فریب نخورید

سلام دوستان با شکایت بنده و سه نفر دیگه از زهرا باقری خدارو شکر حسابش مسدود شده تا با سند آزاد نشده برید شکایت کنید چون تو حسابش ۴۲۰ میلیون تومنه وظیفم بود اطلاع رسانی کنم اینجور که از ممشی دادگاه شنیدم دادگاهیش چهار روز دیگست نهاینا تا فردا یا پس فردا وقت دارید
این پیام پایینی هم خود رامین دلاوری و گوش ندید واسه شکایت هر شهری باشید میتونید برید دادسرا شهرتون و بگید سرمون رو کلاه گداشته و حساب رابطش زهرا باقری اصلا نگران نباشید کسب نمیگه چرا میخواستید برید خارج و این حرفا فقط نزارید در بره مثل شاهملکی پوستشو بکنید و پولتونو بگیرید
توکل بخدا اینا همش بخاطر لطف خداست
مالباخته های فدیم هم میتونن شکایت کنن
تکرار میکنم حساب زهرا باقری
مسعود
یکشنبه 26 آذر 1396 01:35 ق.ظ
زهرا خانم حالا که داری گیر پلیس میفتی و ازت شکایت کردیم اینو میگی؟فکر کردی پلیس و ما خام میشیم اگه رامین هکر داشت این سایت رو هک می کرد تا آبروش نره و دستش رو نشه
شکایت شما چند هفتست تو جریانه و باید پولای ما افراد ساده رو بدی
طرف حساب من یکی تو هستی نه رامین چون تو خودی هستی و زدی ولی رامین دلاوری بیرون مملکته و دست ما بهش نمیرسه
زهرا
یکشنبه 26 آذر 1396 12:22 ق.ظ
با سلام خدمت شهروندان گرامی
در تاریخ ١٩ آذر ٩٦ تا تاریخ ٢٣ آذر ٩٦ با سو استفاده از مشخصات من هكرهای رامین دلاوری حساب دیگری باز كردند كه این شماره حساب مربوط به من نیست خواهشمندم واریزی نداشته باشین و سریعا پیگیری قانونی كنین ، من خودم امروز در در تاریخ ٢٥ آذر به پلیس فتا تهران مراجعه كردم و رامین دلاوری تحت پیگرد قانونی هست ، شماره حساب بانك ملت ٦١٠٤٣٣١٨٠٠٠٠٨٢٩٥ بنام زهرا باقری هست ، و حتی شماره موبایل من هم سو استفاده شده است ، خواستم اطلاع رسانی كنم كه ایشون كلاهبردار هستند و از مراجع قانونی می خوام كه رسیدگی كنن.
پشیمون شدم ولی خورد تو ذوقم
جمعه 24 آذر 1396 10:39 ب.ظ
ای بایا اینم که کلاهبردار از اب درومد چقد من بدشانسم ها انگار قسمت نیست برم اونور اب اصلا باید یه گرهی تو کارم باشه همیشه... باز خوبه پول نریختم و دیقه نود فهمیدم عجب...
خورد تو ذوقم بدم خورد تو ذوقم ها...
برم بخوابم
بای
پنجشنبه 23 آذر 1396 03:08 ق.ظ
این دلاوری بی ناموس پول رفیق شاده منم خورد،خداییش رفیقم حقش بود چون به رفیقم گفتم کلاهبرداره باز دوباره بهش پول داد،ساده نباشید یه کم تحقیق کنید،واقعا دمه بچه های ملایر گرم که این وبلاگ ساختن برای اگاهی مردم خسته نباشید واقعا،یاعلی
پنجشنبه 23 آذر 1396 12:46 ق.ظ
اقای دکتر کیارش حبیبی شوربختانه دو روز است که متوجه شدم مورد کلاهبرداری شبکه IBMیا همان صاحب شبکه دلاوری قرار گرفته ام لطفا اگه ممکنه بگید منم میتونم شکایت کنم یا نه من اصلا سفارت خونه و اینا نرفتم فقط بعد از قسط سوم دیگه دسترسی ندارم و یک بار که تماس گرفتم به دلاوری گفت چون سه بار تو دو ماه زنگ زدی باید تنبیه بشی تا سال اینده بمونی( البته دقیقا حرفش رو نگفتم چون شاید دلش به رحم بیاد و پولم رو بده و اگه بخواد رحم کنه و این پیام رو ببینه لج میکنه) اما شانسی دارم که از حسبا پول بردارم میشه سریع جواب بدید
ع.رسول
چهارشنبه 22 آذر 1396 11:50 ق.ظ
قابل توجه ....یک حرف بس اگر در داخل شهرتون بخواهید پول کمی بدهید حتما رسیدومدرک وهزار چیز دیگه میخواهید حالاچگونه به یک فرد وشبکه نامعلوم و مخفی بدون هیچگونه ضمانت و دسترسی اطمینان میکنیم این پولی که برای رفتن کذایی میدهید ارزش ندارد یه سفر تفریحی به ارمنستان یا جای دیگری بروید هم صفایی بکنید وهم مطمئن شوید لااقل پولتون سگ خور که نمیشه اصلا اونایی که رفتن اون طرف اب کدومشون راحت اون ور کار وزندگی میکنه البته اینها همه بخاطر فرار از ظلم و فاصله طبقاتی و ..مشکلاتی هست که توسط ظلم دولت خودمان بر مردم شکل گرفته امید اینکه ایرانی به حقش برسد تا برای زندگی بهتر طعمه سود جویی چون دلاوری شیاد و دیگر کفتار صفتان نشوند
سه شنبه 21 آذر 1396 06:44 ب.ظ
سلام من حدود یک هفته پیش گول این شیادو خوردم ومبلغ اولیه رو به حساب ریختیم اما بعد با این سایت اشنا شدیم و مبلغ دوم وپول بلیط رو به حساب نریختیم. اون مبلغ رو به حساب. باقری ریختیم. میخواستم ببینم کسی به این حسلب واریز کرده ممکنه دستمون به پولمون برسه
دکتر کیارش حبیبی(وکیل پایه یک دادگستری)
سه شنبه 21 آذر 1396 01:50 ق.ظ
با سلام خدمت مالباخته های جدید و موکلان قدیم؛
لازم به ذکر است که طبق دعوا (دعوی) صورت گرفته توسط مالباخته ها و پیگیری پرونده جدید توسط حقیر و بررسی اسناد و شکایت های مندرج در پرونده شماره ۲۰۱۸۵_۳۱۹۵۸۰ تاریخ ۱۹ آذر ۱۳۹۶(سال جاری) توسط بازپرس محترم جناب آقای سعید شالچی،حساب جناب آقای خ.شاملو با عنوان رابط شماره ۴۳ جناب جناب آقای رامین دلاوری به ارزش ۹۳ میلیون تومان مسدود شد لذا از افرادی که موکل اینجانب به حساب می آیند و مالباخته های جدید تقاضا می شود تا با مراجعه به دفتر حقیر در سه روز آتی شکایت خود را تنظیم کرده و در پرونده شکات سال ۹۵ پیوست نمایند.
لازم به ذکر است افرادی که به سفارت های اطراف ایران مراجعه کرده اند فاقد صلاحیت دعوا (دعوی) علیه تلویزیون ایران بی مرز و صاحب حساب می باشند چرا که طبق قرارداد فی مابین کلیه خسارت ها و شکست های پرونده متوجه موکل می باشد‌
لازم به ذکر است که ۲۹ درصد باقی مانده خسارت حکم مورخ ۲۶ مهر ۱۳۹۶ از منابع این حساب به مالباختگان قبلی صورت پرداخت می گردد.

دکتر کیارش حبیبی وکیل پایه ۱ دادگستری
آدرس:تهران-نارمک-گلبرگ شرقی-ساختمان کوروش-طبقه اول
صندوق پیام:drkiarashhabibi@mailfa.com
مالباخته
دوشنبه 20 آذر 1396 10:35 ق.ظ
دوسال فبل هم پول منو خورد.شماره ام رو توی این سایتهای آگاهی دهنده از کارهای دلاوری گذاشتم.شایدتاالان 500نفربهم زنگ زدند.به همه گفتم که جقدر دلاوری بی شرف هست وچه راحت پول رو بالا میکشه.خدالعنتش کنه.
مهسا (مال باخته)
شنبه 18 آذر 1396 12:23 ب.ظ
لطفا به وبلاگ منم سر بزنید من اینو ساختم تا بگم چه اتفاقی برام افتاد
اگه تایید کنید ممنون میشم چون باعث پیشرفت کار مالباخته ها و آگاه کردن افراد ساده میشه
همه تجربیات من از روز اول تا الان توشه
وبلاگ من با نام کلاهبرداری آقای رامین دلاوری
http://mahsatanha1370.blogfa.com/
رامین دلاوری
شنبه 18 آذر 1396 08:45 ق.ظ
سلام من رامین دلاوری هستم و خواستم به مالباخته های عزیز بگم سو تفاهم شده و اسمتون موقع چلو کباب خوردن من گم شده بود و واسه همین فکر میکنید من کلاهبردارم حالا اگه میخواید ببرمتون اینگلیس یا استرالیا یه دوتومن کارت به کارت کنید تا بیشتر به ریشتون بخندم احمق ها
خخخخخ
جمعه 17 آذر 1396 12:45 ب.ظ
هر کسی که به حسابش پول واریز کرده و مثلا موکلش هست اگه تو برنامه زنده با این اقا تماس بگیره میشه استرس را تو چهره دلاوری مشاهده کرد که مبادا یه چیزی بگه و سریع به موکلش میگه فردا صبح زنگ بزن..و فردا صبحی وجود نداره و تو بلاک لیست میره..اینهایی هم که تماس میگیرن با شماره های ناشناس زنگ میزنند..امیدوارم با طناب این اقا تو چاه نروید
خوانندگان محترم؛در نظر داشته باشید که ملایر٠٨١ هیچ پیامی را سانسور نخواهد کرد.


۱-لطفا از درج شماره تلفن و مشخصات خود در پیام های عمومی پرهیز کنید
۲-کلمات رکیک،هنجار شکن و توهین آمیز توسط نویسنده حذف می شود
۳-هیچ نظری به خاطر وابستگی به حزب یا شخص خاصی ویرایش یا حذف نخواهد شد
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

نمایش نظرات 1 تا 30