فرمانده نیروی انتظامی ملایر:
فرمانده نیروی انتظامی ملایر:
به مناسبت سالروز شهادت سردار همدانی:
به نام خدا
با توجه به کمبود فضای پویا در شهرستان ملایر در سال ١٣٩٥ تصمیم به ساخت یک تارنمای کاملا دستنویس گرفتیم و بدلیل امنیت بالای میهن بلاگ این پرتال را انتخاب کردیم.در ابتدای کار با مشکلات و محدودیت های متعددی روبرو بودیم و سختی های زیادی را به جان خریدیم.اما تلاش ما و حمایت های شما عزیزان جواب داد و هم اکنون تارنمای ملایر٠٨١ افتخار این را دارد که با پنج نویسنده فعال به عنوان پر بازدید ترین تارنمای شهرستان ملایر به فعالیت خود ادامه دهد.

حمایت ها:
از زمان شروع فعالیت ملایر٠٨١تصمیم گرفتیم تا از چهره های فرهنگی شهرستان حمایت کرده و بستری مناسب برای معرفی آثار این عزیزان ارائه دهیم اما با گذشت زمان روحیه منفی بسیاری از افراد مشخص شد و تعدادی از افراد هم اصالت خود را بار دیگر نشان دادند و ثابت کردند که به حق شایسته نام فرهنگی می باشند.

به همین دلیل ما وظیفه خود می دانیم که از کلیه انسان های شایسته ای که بدلیل مشکلات متعدد از داشتن تریبون در شهرستان ملایر محروم مانده اند حمایت کنیم و ملایر٠٨١ را با تمام امکانات در اختیار این افراد ارزشی قرار دهیم.

*برای شناسایی افراد دلسوز و هدتیت مردم به مسیری درست داشتن یک رسانه قدرتمند لازم و ضروری است

*شما هم می توانید همچون اعضای این تارنما برای ملایر٠٨١نویسندگی کنید و مطالب خود را برای سردبیر ارسال کنید

*ملایر٠٨١یک رسانه محلی و اصولگراست
لازم به ذکر است که گسترش ملایر٠٨١ بدون الطاف شما امکان پذیر نمی باشد لذا از همه ملایری های عزیز خواهشمندیم تا در این راه مهم مارا یاری کنند.
و من الله توفیق